Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mają 12 tygodni...

 

W przypadku @Marka76 nawet 15, bo umowę przedłużał zdaje się 6 grudnia. W zeskanowanym przez niego regulaminie pisze wyraźnie:

 

2. Zgodnie z warunkami akcji...

Abonent będzie mógł dokonać... nie później niż do ostatniego dnia, trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego Okresu Minimalnego

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek! zmień się! :smile:

poprzyj swoje tezy choć raz faktami :)

spójrz w kalendarz i policz tygodnie - wg. mojego kalendarza początek stycznia - koniec marca to prawie 13 tygodni!! (bez jednego dnia).

Dodaj do tego 4 tygodnie które czekałeś w grudniu i masz finalny wynik, który przyprawi Cie zapewne o chorobę (czego Ci nie życzę) - 17 tygodni!

Tak, tyle czasu ma Cyfra by dostarczyć Ci TV!

Miłego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój... niektóre fragmenty Waszych postów konkurencja ma na swoich forach w dziale "Humor" :roll:

Nie ośmieszajcie się.

OK - ja też z niecierpliwością czekałem, ale nie wylewałem żali codziennie: jaki to długi czas oczekiwania, a to, a tamto...

 

Spokoju i cierpliwości życzę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek! zmień się! :smile:

poprzyj swoje tezy choć raz faktami :)

spójrz w kalendarz i policz tygodnie - wg. mojego kalendarza początek stycznia - koniec marca to prawie 13 tygodni!! (bez jednego dnia).

Dodaj do tego 4 tygodnie które czekałeś w grudniu i masz finalny wynik, który przyprawi Cie zapewne o chorobę (czego Ci nie życzę) - 17 tygodni!

Tak, tyle czasu ma Cyfra by dostarczyć Ci TV!

Miłego dnia :D

 

Hmm styczen-2,5 tydodnia+ luty 4 tygodnie + Marzec 4,5 tygodnia = 11. Czyli co do dnia 11 tygodni :)

 

Dla tych, którzy nie znają całego wątku. Ja tak marudzę tylko dlatego,że po awarii najlepszego modelu TV LG, ktory nadal jest w serwisie ( jeszcze dwa dni) jestem w zasadzie bez telewizji. Dlatego tak marudze na cyfre, bo gdyby mi dostarczyla ten swoj tani TV w sensownym czasie, nie musialbym miec tego dwutygodniowego odwyku od TV. Ale w sumie moze i dobrze, na dworze taka piekna pogoda , akurat na dlugie romantyczne spacery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiał, że umowa z firmą kurierską przewiduje dostarczanie maksymalnie xxx telewizorów dziennie.

XXX jako limit górny, czemu tak sądzę?

1) Bo większa ilość paczek rzuconych do firmy kurierskiej mogłaby zmusić ją do zatrudnienia nowych pracowników - nowe zusy, nowe podatki, nowy bałagan, a akcja jest tylko na kilka miesięcy, nie opłaca się zatrudniać nowych osób, kupować samochodów, itd.

2) Za umowę wyłączności cyfra mogła dostać spory rabat w firmie kurierskiej, realizacja kontraktu patrz punkt 1.

3) Lg daje duży upust wzamian za posprzątanie magazynów :D i wygenerowanie sporego obrotu w czasie globalnego kryzysu.

Tak więc cyfra wysyła tanio tanio zakupiony sprzęt, firma kurierska ma obrót i zysk ale zarazem nie generuje obciążeń długoterminowych, lg podobnie. Nie sądzę również by ktokolwiek zatrudniony w CYFRZE dotykał tych telewizorów które są nam dostarczane.

 

Traci na tym tylko klient :roll: , traci nerwy :oops:

 

Wychodzi na to ze TV LG za zlotowke przy pakiecie jest nietrafiona inwestycja i felernym zakupem, bo to tylko klient traci a wielkie korporacje zarabiaja :D

Wybacz ale obrot tej dyskusji to kabaret.

Ale idac twoim tokiem myslenia Cyfra leczy globalny kryzys finansowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój... niektóre fragmenty Waszych postów konkurencja ma na swoich forach w dziale "Humor" :roll:

Nie ośmieszajcie się.

OK - ja też z niecierpliwością czekałem, ale nie wylewałem żali codziennie: jaki to długi czas oczekiwania, a to, a tamto...

 

Spokoju i cierpliwości życzę :smile:

Podpisuję się pod apelem - wszyscy swój tv dostaną. Jak już minie to czekanie, będziecie zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiał, że umowa z firmą kurierską przewiduje dostarczanie maksymalnie xxx telewizorów dziennie.

XXX jako limit górny, czemu tak sądzę?

1) Bo większa ilość paczek rzuconych do firmy kurierskiej mogłaby zmusić ją do zatrudnienia nowych pracowników - nowe zusy, nowe podatki, nowy bałagan, a akcja jest tylko na kilka miesięcy, nie opłaca się zatrudniać nowych osób, kupować samochodów, itd.

2) Za umowę wyłączności cyfra mogła dostać spory rabat w firmie kurierskiej, realizacja kontraktu patrz punkt 1.

3) Lg daje duży upust wzamian za posprzątanie magazynów :D i wygenerowanie sporego obrotu w czasie globalnego kryzysu.

Tak więc cyfra wysyła tanio tanio zakupiony sprzęt, firma kurierska ma obrót i zysk ale zarazem nie generuje obciążeń długoterminowych, lg podobnie. Nie sądzę również by ktokolwiek zatrudniony w CYFRZE dotykał tych telewizorów które są nam dostarczane.

 

Traci na tym tylko klient :roll: , traci nerwy :oops:

 

Wychodzi na to ze TV LG za zlotowke przy pakiecie jest nietrafiona inwestycja i felernym zakupem, bo to tylko klient traci a wielkie korporacje zarabiaja :D

Wybacz ale obrot tej dyskusji to kabaret.

Ale idac twoim tokiem myslenia Cyfra leczy globalny kryzys finansowy :)

nadinterpretujesz, nie napisałem nigdzie, że opcja z tym telewizorem to nietrafiona inwestycja. Wręcz przeciwnie, oferta niezła, a telewizor nabywasz na zasadach odroczonych rat 0% ;) Zauważ, że w ofercie bez TV (i krótrzym okresie obowiązywania) abonament o stałej wartości jest mniejszy niż tu, czyli płacisz za TV więcej niż ten 1zł przy odbiorze.

 

Cytowany przez Ciebie post odnosi się do problemu czemu jeszcze nie ma tych telewizorów i gdzie leży problem - czy brak telewizorów u dystrybutora czy zbyt mała ilość osób skierowanych do obsługi tej promocji w Cyfrze.

Moja teoria jest taka, że jest to po prostu sprawnie zaplanowana akcja logistyczna i tego typu akcje jakby nie patrzeć "animują" gospodarkę - czy rozumiesz to pojęcie.

 

"klient traci nerwy" - czy coś źle ująłem? niektórzy tu mają już wizje apokaliptyczne - że telewizora w ogóle nie będzie :twisted:

tak więc niejedne nerwy zostały już "stracone" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm styczen-2,5 tydodnia+ luty 4 tygodnie + Marzec 4,5 tygodnia = 11. Czyli co do dnia 11 tygodni :)

Dlaczego nie liczysz od dnia przedłużenia umowy? My nie mówimy ile tygodni im pozostało na dostarczenie, tylko ile w sumie mieli czasu i tu wychodzi ok 17 tygodni.

Konsultant mi powiedział, że TV dostane najwcześniej w styczniu (przedłużałem pod koniec listopada), a przywieźli 22 grudnia i jakoś nie narzekałem, a też zostałem wprowadzony w błąd. :wink:

Nie martw się, na pewno dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadinterpretujesz, nie napisałem nigdzie, że opcja z tym telewizorem to nietrafiona inwestycja. Wręcz przeciwnie, oferta niezła, a telewizor nabywasz na zasadach odroczonych rat 0% ;) Zauważ, że w ofercie bez TV (i krótrzym okresie obowiązywania) abonament o stałej wartości jest mniejszy niż tu, czyli płacisz za TV więcej niż ten 1zł przy odbiorze.

 

Cytowany przez Ciebie post odnosi się do problemu czemu jeszcze nie ma tych telewizorów i gdzie leży problem - czy brak telewizorów u dystrybutora czy zbyt mała ilość osób skierowanych do obsługi tej promocji w Cyfrze.

Moja teoria jest taka, że jest to po prostu sprawnie zaplanowana akcja logistyczna i tego typu akcje jakby nie patrzeć "animują" gospodarkę - czy rozumiesz to pojęcie.

 

"klient traci nerwy" - czy coś źle ująłem? niektórzy tu mają już wizje apokaliptyczne - że telewizora w ogóle nie będzie :twisted:

tak więc niejedne nerwy zostały już "stracone" :lol:

 

Ciesze sie ze sie zgadzamy :)

Jakby nie oceniac wykonania tej promocji to trzeba wziac pod uwage ze taki rodzaj promocji swiatecznej byl pionerski na rynku i wdrazajac nowe dzialania zawsze trzeba sie liczyc z problemami. Cyfra napewno zanimowala konkurencje do wiekszego wysilku.

Dlatego mysle ze mimo wszystko oplacalo sie Cyfrze podjac ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czytacie to co piszecie? Czytacie to co podpisaliście?

Cyfra ma 3 miesiące na dostarczenie tv. Sami to podpisaliście. Więc czekajcie cierpliwie. Przecież z punktu widzenia logistyki jest ogrom pracy.

Nie bez powodu jest czas oczekiwania do trzech miesięcy. Zamiast tu się żalić , co wam w niczym niepomoże, molestujcie Cyfre telefonami i meilami. Choć wątpie aby coś to pomogło. Na każdego przyjdzie kolej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja umowę przedłużyłem 9 grudnia. Dla przykładu napisałem dzisiaj do Opka czy może już odebrali przesyłkę do mnie. Odpowiedz nadeszła po chwili, że takiej przesyłki nie mają w systemie. Więc napisałem do C+ jak się sprawy mają. Dostałem odpowiedz treści: " odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że telewizor zostanie dostarczony najpóźniej do 28.02.2010 roku. " Hehehe więc czekamy dalej i nie płaczemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czekamy, czekamy i się doczekać nie możemy... Telewizor owszem będzie tylko kiedy? Sporo osób pisało, że TV dostało w okolicach miesiąca, a u mnie miesiąc minął już tydzień temu, a wieści żadnych od C+ ani kuriera nt. dostawy.

nigdy nie zaszkodzi zadzwonić i się zapytać. Pomaga :) uwierz mi :) Odpowiednie negocjacje to podstawa sukcesu, a ta firma akurat wysłu[beep]e konkretnych klientów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizor, telewizor. Jeszcze do mnie nie pisali i nie dzwonili. Prawie o tym zapomniałem. Czy się martwię? A jakże! Martwię się, kiedy już przywiozą, gdzie u licha go postawię :P

no na takiego "potwora" to trzeba mieć miejsce. U mnie mieści się elegancko w sypialni. I to przyjemne i pożyteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...