Skocz do zawartości

Luna


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedną z mocnych faworytek preselekcji do tegorocznej Eurowizji jest „The Tower" od Luny. Warto zatem zapoznać się niniejszą tworczością artystki gdyż jest ona ciekawa i całkiem inna od propozycji która to ma szanse pojechać do Malmö:

Sama piosenka „The Tower" zbiera pozytywny odbiór u fanów Eurowizji (u nie tylko) o czym świadczą niniejsze reakcje z kraju i zagranicy:

Co ciekawe Luna niedawno nagrała piosenkę ze swoją najwiekszą preselekcyjną rywalką Justyną Steczkowską:

Mi osobiście preselekcyjna propozycja Luny bardzo się podoba i obecnie zajmuje drugie miejsce w mojej topce. Oczywiście lubię też pozostałą twórczość ekscentrycznej artystki choć jest ona bardziej wymagająca z tej racji że nieco zachacza o muzykę alternatywną i często niegraną w stacjach radiowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy to jest takie ambitne. Są głosy, że akurat ta piosenka która wysłała na Eurowizję nie należy do najambitniejszych i ma banalny tekst. Liczyli po niej na coś więcej. Ja lubie klasyczne brzmienia a, u Luny tego niestety nie widać. I kto powiedział, że coś co jest niekonwencjonalne jest ambitne.

 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno „The Tower' jest ambitniejsze od disco polo - nie mam ku temu wątpliwości.
Poza tym głosy o których wspomninasz akurat nie brały pod uwagę specyfikacji Eurowizji gdzie akurat piosenki mniej ambitniejsze mają wzięcie. Nawet Michał Szpak w 2016 roku mając do wyboru utwory „Such is Life" i „Color of Your Life" postanowił wraz ze swoimi fanami wybrać ten drugi utwór do preselekcji gdyż był bardziej festiwalowy. Potem okazało się że robiąc ten ruch miał nosa bo najpierw wygrał preselekcje a potem zajął w Sztokholmie 8 miejsce które to do dzisiaj jest trzecim najlepszym miejscem Polski na dorosłej Eurowizji a i licząc obid wersje wspomnianego konkursu piosenki wypada on naprawdę nieźle.
Wracając do Luny to jej utwór „The Tower" był tworzony pod Eurowizję co sama artystka potwierdziła w jednym z wywiadów. Co więcej tegoroczna polska propozycja na wspomniane przeze mnie wcześniej wydarzenie ma być też nowym rozdziałem w karierze naszej reprezentantki. Zdecydowała się ona bowiem wyjść z cienia popu alternatywnego (reprezentowanego przez jej wcześniejsze piosenki) i skręcić w stronę muzyki granej w głównych stacjach radiowych pokazując tym samym że oprócz stonowanych utworów potrafi tworzyć też te radosne i taneczne.

 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm co ma wspólnego disco polo z twórczością Luny. Przecież disco polo nie ma być ambitne tylko ma się przy tym człowiek dobrze bawić. Więc nie kupuje tekstu typu słuchacz disco polo nie polubi muzyki ambitniejszej. Jakby każdy kto nie słucha tego rodzaju muzyki słuchał disco polo. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...