Skocz do zawartości

Pulse4K i moduł Polsat BOX


maly801
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Crossi napisał(a):

No da się.

Tylko trzeba skonfigurować system. Na forum VTI znalazłem instrukcję - może po angielsku, ale dojdziesz co gdzie i jak:

Tylko pamiętaj, że dekodowanie nagrań trwa tylko w trybie czuwania oraz trwa tyle co długość nagrania np. dla nagrania 60 minutowego dekodowanie będzie trwało 60 minut. 

i tak właśnie mam.

i działa to nawet w 50%

przykładowo oglądam cos na TVN w pewnym momencie zaczyna się nagrywanie np na FXie.

i do póki nie zmienię kanału z TVNu na jakiś inny to jest ok.

Po zmianie kanału mam czarny ekran.

po wyłączeniu nagrywania obraz na przełączonym kanale od razu wraca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, opensource napisał(a):

Dlaczego "elitarnym"? Z możliwości z których ja korzystam to jest dla mnie to samo co np. octagon albo zgemma przy założeniu że nie korzystam z FBC.

Z tych marek które wymieniłeś to raczej nie poszaleje jeden moduł i zapewne dwie karty w czytnikach to max. wiec troche skromnie choć Octagon to mój pierwszy odbiornik tego typu i wcale nie był zły. Mam go dalej ale bardzo stare image i wszystko nie aktualne. Więc trzeba by poświęcić mu czasu i to nie mało by go zaktalizować. Nie mogłem dopasować do niego wifi by łączyć sie z Vu i poszedł niestety w odstawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Octagon jest na czarną godzine lub jak będę miał dużo czasu to go sobie  aktualizuje. Zreszta ja nie pozbywam się swojego sprzętu mam jeszcze Pace,jeden z pierwszych modeli dekodera Polsatu dwa Nboxy dekoder wersji HD Polsatu. No i bardziej aktualne Wifi premiumboxa,Octagon i Vu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, czerstwy napisał(a):

poszedł niestety w odstawkę.

Uznałem wtedy, że dekoder jest niepotrzebny.

7 godzin temu, opensource napisał(a):

Tuner 4k i nawet przesyłkę opłacisz - propozycja nie do odrzucenia, a nie chciałbyś jeszcze żeby przesyłka była gratis i w środku podziękowania za odbiór? 🤣

Jako, że jestem Polakiem, toteż wyznaję tę zasadę:

gratis-to-uczciwa-cena-bialy-bluza-z-kap

@czerstwy Te nboxy to z oferty na kartę czy poabonamentowe? Jak na kartę to czy są z serii BSKA/BSLA?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć. Trafiłem tutaj, bo szukam nowego dekodera, myślę o czymś na Linux. W tej chwili mam stary moduł CI polsatu z 2008. Niestety od października nie mogę oglądać kanałów z tp 10719 (np TVP HD) oraz 10796 (Motowizja HD).

Nie wiem czy to wina starego modułu, czy dekodera Manta 9000HD ale podejrzewam jednak moduł.

Chciałbym przedewszystkim odbierać te kanały i móc nagrywać nagrania niezaszyfrowane na komputerze. W tym temacie rozmawialiście o ECP. Czy ECP, które jak rozumiem pozwala zablokowac nagrywanie, jest przez Polsat używane? Czy tunery linuxowe mają z tym problem (może pozwalają zignorować ECP)?

PULSe 4k jak rozumiem niestety nie obsługuje CI+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...