Skocz do zawartości

Inne ciekawe dyscypliny


andi12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A to szkoda. :( Nasi zawodnicy spodziewali się zwycięstwa, jednak mecz nie poszedł po ich myśli. :/

 

Temat bardzo fajny, będzie można dyskutować w tym dziale o wszystkich dyscyplinach bez konieczności zakładania nowego tematu. Oczywiście dla ligi piłkarzy ręcznych tematy można założyć, ale czy jest przykładowo sens tworzenia wątku o softballu czy lacrosse? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boks z zaciśniętymi zębami

976a6c65437aaaa572becb14fb436ffeIMG_6246.jpg_m(250x0)

Siniak za siniakiem.

Monika Opak walczy od czterech lat i ma się czym chwalić. Jest trzecią zawodniczką na świecie, a niedawno wygrała walkę z mistrzynią.

— Chciałam się sprawdzić i tak się zaczęło — przyznaje Monika Opak. — Muay thai to dla mnie wyzwanie, ale i ciężka praca. Dziewczyny zazwyczaj wymiękają po kilku miesiącach, a ja trenuję już kawał czasu. A co jest najtrudniejsze? Na ringu walczy się nie tylko z zawodnikiem, ale przede wszystkim z bólem. Trzeba zacisnąć zęby i dzień w dzień — podczas treningów — przyjmować ciosy w te same, obolałe miejsca. Ale daję radę. Muszę! Na tym ten sport polega — być twardą i się nie poddawać. Może i ludzie mi się dziwią, ale każdy ma swoje hobby. Niektóre dziewczyny interesują się imprezami i chłopakami, a ja zakładam rękawice i walczę.

 

Monika

 

Skopiowałem ale warto było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką małą ciekawostkę:

The match between boxing stars Andrew Golota and Tomasz Adamek is the most searched for topic on Google on the morning of October 27.

The October 24 fight between International Boxing Federation cruiserweight champion Tomasz Adamek and Polish heavyweight veteran Andrew (Andrzej) Golota was greatly anticipated by boxing fans who had dubbed the match the "Polish Fight of the Century."

The entire Golota vs Adamek match was broadcast live on the internet for free through a service called ipla.tv. The internet broadcast included the "on-line struggle" plus extra footage including studio scenes, interviews with the opponents and behind-the scenes footage.

After the live broadcast, internet viewers (excluding those in the US) could watch the six hours of footage on-demand by signing up for free to the ipla.tv service.

The sixth full length film in the Saw horror series was released in the US on October 23. Google searches for the film have risen in Europe and the US during the past week, peaking on the film's US release date.

Saw VI was directed by Kevin Greutert. The psychological thriller forces characters to live (or die) through moral dilemmas and torture games. The result is a film lavished with blood, violence and spine-chilling themes.

The search terms with the most significant growth worldwide within the last seven days as measured by Google Insights, recorded on October 27 at 8:30 AM GMT are:

1. go?ota adamek (+750%)
2. saw 6 (+200%)
3. windows7 (+190%)
4. quelle (+180%)
5. windows 7 (+140%)
6. motorola droid ( +120%)
7. bnp (+80%)
8. rojadirecta (+70%)
9. sahadan (+40%)
10. livescore (+40%)

 

Skopiowane stąd: http://www.independent.co.uk/news/media ... 10247.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 13 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...