Skocz do zawartości

turboBOX+ (ADB ITI-5720SX)


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z TURBO jest jeden podstawowy problem, człowiek się szybko przyzwyczaja.... Ja mam w domu TURBO, a teściowie soft BLUE i gdy u nich coś z TV robię to się tylko wkurzam. Mimo, że prędzej przez rok też miałem BLUE, więc go zna. A to, że jak włączam EPG to TV nie widzę, a to coś innego :) Rożnica w sofcie jest spora na + i moim zdaniem warto dopłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lista ulubionych kanałów dotyczy tylko EPG?

Czy da się jakim skrótem wejść na nRadio?

 

Ad.1 Nie rozumiem pytania. Możesz tworzyć listy z ulubionymi TV i ulubionymi radiowymi. Jakie kanały tam dodasz to Twoja sprawa, ale pamiętaj, że np. TVN HD zawsze będzie miało nr 3.

Ad.2 @

 

A soft turbo... to jest tak jak z lepszym komputerem czy autem. Ze starym dało się żyć, ale jak się człowiek przyzwyczai to na stary w życiu by się nie zamienił.

Soft turbo jest przypisany do abonenta - przykład z życia to mój. Po roku padł nbox turbo, wymieniłem w APS i po 2h miałem bez żadnych interwencji w BOK soft turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale tylko dlatego, ze dostaniesz nowy dekoder :) Rozumiem, że chodzi o wykupienie TURBO, który chodzi tylko na serii CLRA. Dlatego jeżeli będziesz chciał je wykupić to n musi Ci wymienić dekoder na CLRA, który chodzi dużo ciszej. Niestety wykupienie softu, z wymianą dekodera wiąże się z przedłużeniem umowy o 13 msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej tylko się trochę naczekasz (ze 2-3 tygodnie - zależnie od tego ile nki będziesz oglądał, bo ściągał się będzie tylko w standby)

Nie tylko. VoD ściąga się również gdy ogląda się program emitowany z transpondera podstawowego, czyli kanały TVN HD, TVN HD +1, MGM, Discovery Showcase i nSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można włączyć ekran - wygaszacz z "nutkami" w czasie słuchania nradia na nboxie turbo? Ostatnio przypadkowo wskoczył mi ten ekran i można było przełączać kanały nradia prawymi przciskami "+" i "-". To bardzo przydatna funkcja. Może ktoś zna tajniki tej operacji? Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t2s nie sluchaj pjacka.

Pytałeś nie o wygaszacz a o potocznie zwane 'pełne' radio.

Odpowiedź pjacek odnosi się do wygaszacza ekranu - są to jasne kropki na czarnym tle. Jeśli oczekujesz 'nutki' to nie ma sensu czekać na danej stacji odpowiedniego czasu bo ujrzysz tylko wygaszacz.

Do pełnego radia bardzo ciężko wejść. Czasem jest to przypadek a niektórzy podobno wiedzą jaką kombinacje należy wybrać aby się tam dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na TURBO

GUIDE - wybieramy z wyświetlonych dowolny pakiet - OK - wybieramy z wyświetlonego menu Zmień Listę - wybieramy listę Kanały radiowe (możemy też własną zdefiniować i ją wybrać) - OK - z menu wybietamy Oglądaj (naciskamy back jeśli pojawi się czerwone okienko o braku sygnału audio/video).

Ciekawostka - działa nagrywania stacji radiowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t2s nie sluchaj pjacka.

Pytałeś nie o wygaszacz a o potocznie zwane 'pełne' radio.

Odpowiedź pjacek odnosi się do wygaszacza ekranu - są to jasne kropki na czarnym tle. Jeśli oczekujesz 'nutki' to nie ma sensu czekać na danej stacji odpowiedniego czasu bo ujrzysz tylko wygaszacz.

Do pełnego radia bardzo ciężko wejść. Czasem jest to przypadek a niektórzy podobno wiedzą jaką kombinacje należy wybrać aby się tam dostać.

Tak rzeczywiście chodzi mi o tzw. "pełne radio". Niestety nic mi samo nie wskakuje, myślę że trzeba użyć kombinacji klawiszy na pilocie. Raz mi sie udało przez czysty przypadek ale nie mogę tego ponowić. Może jednak ktoś zna tę tajemnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...