Skocz do zawartości

Platforma TVP - zapowiedź kodowania, koniec platformy?


Krzychu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nieoficjalnie możemy poinformować, że zarząd TVP skłonny jest ponownie odkodować kanały. Czekajmy cierpliwie na rozwój sytuacji, na wszelki wypadek zachęcam do podpisywania się pod petycją http://petycja.satkurier.pl. Tylko działaniem można coś wskórać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No świetny pomysł. Petycja poszła. Na żadnym forum jeszcze się z petycja nie spotkałem, tylko z planami. Więcej nie piszę o tym skandalu, bo chyba wszystko tu już napisane.

Ja może skreślę jeszcze parę słów prywatnie do

Telewizja Polska

cyfrowa@tvp.pl

daniel.jablonski@tvp.pl

rzecznik.tvp@tvp.pl

Centrale Biuro Antykorupcyjne

https://cba.gov.pl/portal/pl/zgloszenie/

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

uokik@uokik.gov.pl

mcieloch@uokik.gov.pl

Rzecznik Praw obywatelskich

rzecznik@rpo.gov.pl

 

Na razie dzisiaj napisałem tylko to do rzecznika prasowego tvp:

Szanowni Państwo, w związku z zakodowanie paczki HD tvp z Astry do oglądania której zakupiłem drogi dekoder HD od dnia jutrzejszego przestaję płacić abonament radiowo-telewizyjny. Omamiliście mnie informacjami prasowymi o możliwości darmowego odbioru w/w kanałów dlatego wydałem niemałe pieniądze na dekoder HD. Bawcie się teraz dalej sami, ale już nie za moje pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam najmniejszego zamiaru płaszczyć sie przed Tvp i pisać do nich w sprawie odkodowania paczki z Astry ,ich wybór zakodowali to nie sami sobie to oglądają ,no fakt szkoda może trochę TVP Hd ale mówi się trudno ,teraz im życzę zeby zainwestowali szaloną kasę w platforme TVP i powinni splajtować ha ha a ludzie powinni odwócić sie od nich i olać ich ciepłym moczem .Wrócę jeszcze do tematu pisania emaili w tej sprawie, trochę mnie to śmieszy i mam propozycje do wszystkich co kiedyś odbierali na lewo którąś z platform ,może piszcie emaile ż eby wam też rozkodowali programy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie biorę udziału w tej dyskusji, ale gdy widzę tak idiotyczne teksty, jak wypowiedź laza1313, ciężko jest nie zareagować.

Piszesz:

"Wrócę jeszcze do tematu pisania emaili w tej sprawie, trochę mnie to śmieszy i mam propozycje do wszystkich co kiedyś odbierali na lewo którąś z platform ,może piszcie emaile ż eby wam też rozkodowali programy"

I to jest jakaś totalna bzdura.

Jeszcze raz, powoli: TVP miesiąc temu informowała o uruchomieniu darmowej platformy FTA. Namawiali ludzi do kupowania odpowiedniego sprzędu (dvb-s2 z mpeg4). Znaleźli się ludzie, którzy ten sprzęt kupili, wydali na to niemałe pieniądze. Teraz, platforma została zakodowana, ludzie, którzy w celu jej odbioru kupili sprzęt za kilkaset złotych - zostali oszukani. A Ty śmiesz pisać, że ŚMIESZNE jest, iż ludzie oszukani przez TVP ośmielają się pisać do nich maile? I porównujesz te osoby do ludzi odbierających telewizję "na lewo" ?

Zastanów się następnym razem zanim zaczniesz coś pisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin 1215 witaj na forum. Pierwszy post ale za to mądry. Podpisuję sie pod Twoim tekstem obiema rękami. Przecież nie chodzi tu o to czy zakodowali dlatego czy dla śmego. Chodzi o zasadę dotrzymywania umów, o solidność w biznesie, o przejmowaniu zobowiązań. Jeżeli Pan Farfał zrobił coś niezgodnego z prawem to powinien być wniosek do prokuratury a programy zakodowane po wydaniu sensownego oświadczenia a nie dopisywaniu informacji z wsteczną datą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maile możecie kierować też do Komisji Kultury i Środków Przekazu i posłów tam zasiadających. Może zajmą się tą sprawą na jednym z najbliższych posiedzeń? Kiedy podniósł się krzyk że II Program PR jest w trudnej sytuacji komisja zajęła się tym od ręki. Petycje też można by tam podesłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama idea upominania się o dosył TVP przez satelitę (w warunkach naszego kraju, gdzie wiele osób z anteny siatkowej ledwie łapie to co powinni mieć wszyscy) jest znakomita. Inna sprawą są dywagacje kto zawinił i kto kogo oszukał. Wydarzenia miały miejsce kilka tygodni temu, w określonej atmosferze i wielką naiwnością było podchodzenie do sprawy jako pewnej i "do gładkiego przeprowadzenia"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz, powoli: TVP miesiąc temu informowała o uruchomieniu darmowej platformy FTA. Namawiali ludzi do kupowania odpowiedniego sprzędu (dvb-s2 z mpeg4). Znaleźli się ludzie, którzy ten sprzęt kupili, wydali na to niemałe pieniądze. Teraz, platforma została zakodowana, ludzie, którzy w celu jej odbioru kupili sprzęt za kilkaset złotych - zostali oszukani. A Ty śmiesz pisać, że ŚMIESZNE jest, iż ludzie oszukani przez TVP ośmielają się pisać do nich maile? I porównujesz te osoby do ludzi odbierających telewizję "na lewo" ?

Zastanów się następnym razem zanim zaczniesz coś pisać...

I o to właśnie chodzi. Najpierw coś dają, a potem odbierają i to bez żadnego wyjaśnienia. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...