Skocz do zawartości

Typowanie Ekstraklasy i I ligi ???


Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie pomyślałem: w samym typowaniu Canal+ Sport jest mało meczy Ekstraklasy. Co sądzicie o tym żeby zrobić dodatkowy temat, w którym prowadzone by było typowanie Ekstraklasy oraz ewentualnie I ligi piłkarskiej?

Byliby chętni? I co o tym sądzą moderatorzy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętni pewnie by się znaleźli, ale jest limit na ilość typowań, który wynosi pięć typowań jednocześnie, a obecnie jest pięć. Fakt, że jeszcze trochę i skończy się Formuła 1, ale zaraz startują Skoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limit wprowadziłem ja i jest tak dlatego, że jak jest dużo typowań, to robi się rozdrobnienie, zaczyna brakować osób typujących i wychodzi z tego "lipton ti". Jeśli jakieś typowanie się kończy - dogadać się z prowadzącym i można wejść w jego miejsce, ale... jak później ta druga osoba będzie chciała wznowić poprzednie typowania, to jest problem, bo limit jest wykorzystany.

 

Ogólnie typowań mamy dostatek, nie widzę zapotrzebowania, ale jak macie jakiś dobry argument czemu miałoby być jeszcze jedno, to słucham ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, że jeśli ma być typowanie w którym będzie typowało 5 osób albo mniej, to bez sensu takie coś robić.

Aczkolwiek bardzo chętnie bym takie coś poprowadził/wziął udział :)

Czyli musi się zwolnić jedno miejsce? A kiedy się jak i co kończy i czy w ogóle są jakiekolwiek szanse i perspektywy na zaistnienie typowania Ekstraklasy i ew. I ligi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowanie żużlowe kończy się 25 października, natomiast F1 1 listopada. Tak jak było wyżej wspomniane, w miejsce F1 wejdą skoki, które mają już swojego "ojca prowadzącego" :lol:. @Tomo21, kiedy typowanie Ekstraklasa i I Liga miałoby wystartować? Nie ukrywam, że jest szansa, że te rozgrywki zastąpiłyby Typowanie żużlowe.

 

Żeby na przyszłość nie było żadnych niejasności, w międzyczasie przygotuję niezbędne kryteria, jakie są wymagane w przypadku typowań sportowych, jak i dla ich Arbitrów/Zwycięzców typowań oraz umieszczę to w jakimś widocznym miejscu. W zasadzie dla obecnych Arbitrów i Zwycięzców nie będą to zasady nowe, a całkowicie znane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Nie wiem czy jest sens wprowadzać typowanie polskich lig w połowie sezonu. Ciężko byłoby porobić pary, skoro są już zaległości, a typowanie "obstaw" wynik - przynajmniej mi - się przejadło i chciałbym coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowań jest wystarczająco zważając na tematykę forum. To nie jest forum sportowe ani tym bardziej bukmacherskie.

Jeśli chodzi o piłke są tu wszystkie najważniejsze mecze z najważniejszych lig.

Myślę że poziom polskiej piłki jest na tyle niski aby w takie typowania się nie bawić.

Chyba że ktos może wymyśli jakąś fajniejszą zabawę na którą Admin i Moderatorzy spojrzą przychylnym wzrokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie, jeżeli piłkarski sezon polskich lig trwa już na dobre (tak jak wyżej pisze @Peter Parker), to nie ma mowy, aby ruszyły typowania z tak dużym poślizgiem. Wszystkie typowania jakie u nas ruszyły, startowały wraz z początkiem sezonu i tak powinno pozostać (ma być sprawiedliwie wobec innych podliczających punkty). Niedługo startują skoki, jeżeli osoba, która zobowiązała się je poprowadzić nie uczyni tego (wystąpiły pewne komplikacje), to nie będzie problemu aby @Tomo21 je poprowadził, jeśli zechce oczywiście. Pod koniec roku kończą się typowania platform, więc także możliwe, że będzie szansa poprowadzenia z którychś rozgrywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedno rozwiązanie. Jeśli chcecie typować wszystkie mecze Ekstraklasy, to mogę je dołączyć do "Canal+Typowanie 2009", ponieważ Orange Sport wykorzystuje trochę marketing C+Sport i Orange Sport jest jakby "rodziną" C+. Można też jakoś urozmaicić to typowanie, tylko prosiłbym o szczegóły jakieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...