Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jak włączam Fox Life HD przez ułamek sekundy wyskakuje pixeloza a potem obraz się krystalizuje. Ciekawe dlaczego?

Mogli by przez miesiąc dać tego Cinemaxa za free. Bo tak to człowiek musi kota w worku kupować :lol2: (a nuż widelec ktoś z Cyfry+ przeczyta i zmieni zdanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie Nat Dżio Łajld ( 8) )wniosło coś nowego do oferty jak dla mnie. Na FoxLife HD jest to samo co na FoxLife SD, na Cinemax HD jest to samo co na Cinemax SD, a ponadto go nie mam :P Więc te kanały nie wniosły żadnych nowości programowych.

Ale za Nat Geo Wild ogromny plus dla Cyfry, zarówno za wersję SD i HD bo na każdej z nich jest co innego.

 

Teraz trzeba poczekać na Bardzo Bardzo Ciekawe HD i może (mam nadzieję) coś więcej z SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STUDI: właśnie na kanałach HD jak pisałem jakość mam 99% więc wszystko się zgadza, obraz jest idealny i nie rwie. Nie mam tunera C+ tylko własny Opticum 9500 HD, ma możliwość podania wartości SNR.

 

więc do 4 maja jest szansa na włączenie w C+ jeszcze BBC HD, ciekawe po obecnych zmianach KTÓRA PLATFORMA ma najwięcej kanałów HD, cyfra i CP ostatnio w HD mocno podgoniły N-ke (nie można liczyć [beep]u na ilość kanałów HD jak TVN+1h)

 

Tomo21: niby jest to samo na tych kanałach w HD, ale jakość i komfort oglądania w HD a starożytnym SD 4:3 są jednak znacząco inne. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemax HD .... kicha taka sama jak Cinemax.... Nic nie wnosi nowego.

Inaczej jest w Filmbox'ach - Filmbox HD nie jest klonem Filmbox. No ale to 3 liga....

 

Fox Life HD - a kto to ogląda????

 

Rzeczywiście istotnym roszerzeniem oferty są dwa kanały NatGeo - tym bardziej że kontenty się róznią (jak w Animal Palnet i NGC). Dlatego namawiam do olania terminala SD , kupiena nawet tej padliny jak Ferguison Ariva (lepiej kupić Opticum HD 9600 - jest upgrade programujący liste kanałów od Cyfry+!!! - wygoda) i dokupić sobie Animal Planet HD, NGC HD.... Nawet jak się nie ma TV TH to warto je mieć dla innego contentu. Cena - a odliczcie koszty dzierżawy jeśli je opłacacie.

 

Czekamy na drugi kanał, który coś istotnego wniesie - BBC HD. Opóźnienie być może wynika z falstartu przygotowania polskiej wersji, problemy z hardware itd... Ale nie dodawano by kodowania - czyli sprzętu u nadawcy emitującego sygnał dla platformy.

 

Następna zmiana to 15 maja. Kolejna przełom maja i czerwca. Ale wtedy dojdzie ew. tylko zapchajdziura typu TVN HD. (kto to ogląda maja inne ciekawsze ofertowo kanały?).

 

 

Canal+ 3D

Miła informacja. Nie będzie wymagane HDMI 1.4. Ba nawet nie będzie wymagane HDMI. Jedynie dowolny tuner DVB-S2, telewizor HD 1080i 120Hz z okularami (uwaga tez z kina 3D nie zadziałają... okulary stanowiące komplet z TV). Czyli tuner HD z DVI wystarczy do odbioru meczu ekstraklasy w 3D 15 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox Life HD - a kto to ogląda????

 

 

 

Kolejny tekst w tym stylu. Może przyjmij do wiadomości, że coś co dla Ciebie nic nie znaczy, dla inych może być interesujące. Mógłbyś sie zdziwić, gdyby okazało się, że Twoje priorytety są przez innych oceniane dużo niżej, niż ty oceniasz na przykład ten kanał. Prosta zasada - oglądaj i pozwól oglądać innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STUDI Jednak ktoś to ogląda, znam kilka osób które oglądają (zwłaszcza kobiet), a tak prawdę mówiąc to o gustach się nie dyskutuje i jeszcze jedno, cyfra dała kilka kanałów i jeden ma w zanadrzu a kupa malkontentów teraz będzie marudzić że nie dostali tego czego by sobie życzyli. Taki lajf malkontenci. Jeszcze się taki nie urodził co by zrobił wszystkim dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny tekst w tym stylu. Może przyjmij do wiadomości, że coś co dla Ciebie nic nie znaczy, dla inych może być interesujące. Mógłbyś sie zdziwić, gdyby okazało się, że Twoje priorytety są przez innych oceniane dużo niżej, niż ty oceniasz na przykład ten kanał. Prosta zasada - oglądaj i pozwól oglądać innym.

 

Ok, tylko nie rozumiem tego że przeciętny kanał rozrywkowy wywołuje tyle emocji. Tym bardziej jak wersja HD jest klonem wersji SD. Czyli w sumie dodanie Fox Life HD nie wniosło nic nowego do oferty. Tak samo jak Cinemax HD. Nic nowego jeśli chodzi o content.

 

To jest moje zdanie, Ty masz prawo do swojego. OK? Cenzury nie ma w Polsce jak na razie.

 

Kolejny - troch przesadziłeś wg mnie. Dla mnie idiotyzmem jest kupowanie platformy z bogata ofertą innych kanałów (również ten Fox Life....) po to by oglądać TVP. Polsat i TVN. Płacić za kanały dostępne za darmo naziemnie? OK rozumiesz teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STUDI zrozum , że nie wszyscy mogą oglądać kanały naziemnie. (zwłaszcza mniejsze miejscowości , gdzie można tylko odebrać TVP1, TVP2, TVP Info) Rozumiesz teraz? Po drugie zrozum , że większość ludzi lubi oglądać seriale i taki FOX Life jest bardzo dobrym kanałem.

 

FOX LIfe HD wniósł wiele , bo wreszcie można oglądać seriale na tym kanale. Osoby , które kupiły nowe telewizory minimum 40 cali chcą oglądać filmy w bardzo dobrej jakości. Nawet jak jest ten sam content to i tak fajniej się ogląda filmy i seriale w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie Cyfra powinna pousuwać kanały w SD, które zawierają te same treści co kanały HD, np. HBO, czy C+ Film z list dekoderów HD. A zostawić je tylko odbiorcom mającym tunery SD. Zrobiłby się większy porządek na listach kanałów. Bo jak przełączam na Canal+ Film HD to zamiast kanału 21 muszę pamiętać iż jest on o dwie pozycje dalej niż zwykły CANAL+. Choć już się do tego przyzwyczaiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemax HD .... kicha taka sama jak Cinemax.... Nic nie wnosi nowego.

poza jakością 10x lepszą.... oglądać 4:3 SD cinemaxa a 16:9 HD, robi wielką różnicę :jupi:

 

bo HBO i Cinemaxy nadają w 4:3 nawet filmy o standardzie 16:9, nie tak jak canal+ który na SD nadaje w 16:9

 

cyferek: a co by zrobiło 90% abonentów nie mających tunerów HD? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla niektórych to za drogo, a tych ludzi jest wciąż większość skoro tak wiele stacji jak 80% tematycznych czy nawet TV4, TVN, Polsat nadal żyją w 20 wieku w epoce 4:3

 

to co dopiero mówić o HD... nawet jak ci ludzie kupią sobie TV, to nadal płacąc raty nie starczy im na tuner HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizory HD można kupić juz za grosze, 600zł wystarczy na TV 19-20". Dekodery oferowane sa w promocjach za darmo, kanały HD też i to przy najniższych abonamentach

I co myślisz, że tak wiele osób nie decyduje się na to bo nie umie liczyć? Czy może właśnie liczą się z każdym groszem i te trzydzieści parę złotych na abonament to dla nich dużo. Popatrz po budynkach jak jeszcze wiele jest zwykłych anten do odbioru telewizji naziemnej. To się tak prędko jeszcze nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padziero: takie tunery HD jeśli gdzieś widziałeś za darmo to są pokryte w abonamencie, podobnie jak telefony, dlatego ich cena zależy od wyboru taryfy i ceny co miesiąc. żaden operator nie dopłaci do interesu, wszystko sobie przeliczyli ;)

 

 

ja tam straciłem nadzieje na TVP HD, skoro nie teraz na MŚ2010 to kiedy... a nie zanosi się na dodanie teraz kanału ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wykombinowalem ,( zeby zobaczyc cinemax-a w hd jak wyglada) to napisalem maila do C+ z prosba o dodanie mi cinemax w ramach opcji weekendowej - oto co mi odpisala mila Pani z ICA ;) "odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż skorzystanie z projektu

48 h będzie możliwe w dniach 8-9 maja 2010 roku. W tym celu proszę o

kontakt między 3-7 maja 2010 roku." Fajnie za tydzien obadam jak to wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisać głupot padziero kupując TV LCD 19-20 Cali za 600zł,jak ktoś ma dobry telewizor kineskopowy 21 cali.Się nie opłaca,marna jakość.Najlepsze jakościowo oraz do komfortowego oglądania są Telewizory od 26 cali w górę.

 

blue_voyager tak tak wszystkich rachunków uzbiera się kilka stów na miesiąc a taki przedstawiciel Cyfry powie co to jest 100zł,nie tylko Cyfra wystawia rachunki :lol2: .Jak się leży do góry .... to się dobrze mówi,kilka telefoników na dzień i 2500zł miesięcznie do kieszeni.Ja już nie raz mówiłem ze przeciętny polak dał by za platformę satelitarną około 50zł.No cóż ale taki powitalny z Canal+ to cenowa przesada,póki nie będzie sobie abonent wybierał za jakie programy chce płacić.To telewizja na kartę będzie istniała,albo odbiór naziemny.A jak TVP HD i TVP Sport będzie naziemnie,to się wtedy obudzą.A Mistrzostwa Europy 2012 tuż tuż,lepiej kupić porządny TV LCD niż przepłacać za Cyfrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wykombinowalem ,( zeby zobaczyc cinemax-a w hd jak wyglada) to napisalem maila do C+ z prosba o dodanie mi cinemax w ramach opcji weekendowej - oto co mi odpisala mila Pani z ICA ;) "odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż skorzystanie z projektu

48 h będzie możliwe w dniach 8-9 maja 2010 roku. W tym celu proszę o

kontakt między 3-7 maja 2010 roku." Fajnie za tydzien obadam jak to wyglada :)

A czemu nie w ten weekend :] Odpowiedź jest prosta - długi weekend - poprostu poskąpili ci dodatkowych 24 godzin (na zapoznanie się z oferta tych kanałów), bo wtedy nie byłaby to opcja 48h, a 72h :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...