Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TV rachunek na dzien dzisiejszy nie bedzie jeszcze dostepny dla sagemcom - tylko dla philips hd, pace pvr i philips pvr.

Uzytkownicy sagemcom beda dostawac nadal bezplatne rachunki papierowe.

Uzytkownicy pace hd pvr, phlips hd pvr oraz philips hd dostana tylko rachunek papierowy za listopad, grudnien juz tv rachunek

Zgłoszenie na grudzien zeby otrzymac papierowa forme bezplatne - pozniej 5 zł

 

czy na dekoderach innych niż od cyfry też bedzie dostępny ten kanał TV rachunek w przyszłości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV RACHUNEK otrzymują co miesiąc na ekranie swojego telewizora Abonenci CYFRY+, posiadający dekoder HD i PVR HD (z wyłączeniem dekodera SAGEMCOM DSI87 HD). Jeśli posiadasz formę płatności gotówka z góry, polecenie zapłaty lub karta płatnicza nie będziesz otrzymywać TV RACHUNKU. - Info ze strony Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz o tym pisalem

komunikat prasowy:

JESZCZE MOCNIEJSZA OFERTA HD CYFRY+

 

 

 

11 listopada do oferty CYFRY+ dołączy kolejna stacja w wysokiej rozdzielczości – Nickelodeon HD, a także Viacom Blink! - obie stacje z portfolio Viacom International Media Networks. W tym roku ofertę platformy wzbogaciły już 24 nowe kanały, w tym aż 16 w wysokiej rozdzielczości, z czego 10 kanałów własnych CANAL+ Cyfrowego, operatora CYFRY+.

 

 

 

- 11 listopada będzie dniem pełnym nowości dla abonentów CYFRY+. Uruchamiamy wersje HD wszystkich naszych kanałów tematycznych pod nowymi nazwami z plusami a dodatkową niespodzianką będą dwie nowe stacje w ofercie CYFRY+: rozrywkowy Viacom Blink! i dziecięcy Nickelodeon HD - mówi Beata Ryczkowska, Dyrektor Pionu Programowego spółki CANAL+ Cyfrowy

 

 

 

Viacom Blink! będzie dostępny na pozycji 66 już od pakietu KOMPAKT natomiast Nickelodeon HD będzie można oglądać na kanale 146 w ramach opcji HD OPTIMUM i HD OPTIMUM promo.

 

 

 

Viacom Blink! oferuje widzom programy rozrywkowe, wybrane spośród najciekawszych formatów telewizyjnych ze światowej oferty firmy Endemol. W najbliższych tygodniach widzowie będą mogli obejrzeć tu premierowe odcinki komediowego serialu nagrodzonego Emmy „Rozpalić Cleveland” i trzymającej w napięciu serii „Ekipa ratunkowa” oraz propozycje z gatunku reality - znany format modowy „Wyścig do wybiegu” i show kulinarne „Moja kuchnia górą”. Stacja wprowadziła również dwa popołudniowe pasma – „Wieczory grozy”, w skład którego wchodzą takie tytuły, jak „Niezwykli podejrzani”, „Operacje ostatniej szansy” czy „Fear Factor: Nieustraszeni” oraz dokumentalne „Życie bez retuszu” z propozycjami o tematyce obyczajowej i medycznej.

 

 

 

Nickelodeon HD to kanał skierowany do fanów animacji oraz seriali młodzieżowych. Ofertę programową stacji tworzą najlepsze propozycje ze światowej oferty Nickelodeona w wysokiej rozdzielczości. W najbliższych tygodniach na antenie pojawią takie programy, jak „Super ninja”, „Power Rangers”, czy „iCarly”. Z kolei na początku przyszłego roku, stacja zaprezentuje nowe odcinki hitów „Brygada”, „Victoria znaczy zwycięstwo” oraz – po raz pierwszy w telewizji – serial animowany „Kung Fu Panda”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, przed momentem wyskoczył mi komunikat na TV, że rachunek na kanale 190 jest dostępny. Wszystko pięknie fajnie ale mam dwa pytania. Po pierwsze czy to co miesiąc będzie mi tak wyskakiwać czy będzie tylko taka koperta koło godziny jak już ktoś wcześniej pisał? I druga sprawa. Za ten miesiąc zapłaciłem jeszcze w Październiku, a tu mam info o kwocie która jest już zapłacona i terminie do 18. W ICA jest już info o zaksięgowaniu kasy, czyli co, nie jest to w żaden sposób połączone, czy po uruchomieniu on-line będzie to z sobą powiązane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domo+, Kuchnia+, Mini Mini+, TeleTOON+ od 06:00, Planete+ od 06:45, a Ale Kino+ od 08:00 już nadają pod nową nazwą.

 

Wymienione wyżej kanały loga mają przezroczyste z wyciętymi literami i +(plusem) w lewym górnym rogu (na Kuchnia+ dodali logo o około 06:10, a zaczęła program o 06:00).

Oznaczenie wiekowe też jest przezroczyste z wyciętymi literami. Kanały mają nową oprawę graficzną.

 

1430plf.png

loga, które są wyżej to takie same są loga ekranowe tylko są koloru szarego

nvsfap.jpg

u mnie na telewizorze ucina logo

 

Gdy na Kuchnia+ o 06:30 zaczął się Dziki obiad Łukasza Łuczaja to zauważyłem pojawienie się loga najpierw w kolorach (taki jaki jest wyżej), a po 5 sekundach z kolorowego loga przejście na szare przezroczyste z wyciętymi literami i +. Na Domo+ zauważyłem to samo o 06:40 gdy zaczął się Eko-dom. Podobnie gdy Planete+ o 06:45 zaczął się Nauka i technika: Na skrzydłach słońca. Pewnie też tak jest na Mini Mini+ i na TeleTOON+.

 

Planete+ jeszcze o 06:00 nadawało z starym przerywnikiem, a o 06:40 przerywnik z nowym logiem, który zap jest poniżej

2hdbs4g.jpg

 

 

Na Ale Kino o 06:00 był stary przerywnik, a od ok.07:30 jest cyfry+ test-card

28vaer.jpg

 

od 07:58 stary przerywnik

2j29vrd.jpg

 

a o 08:00 nowa oprawa Ale Kino+

r8xt2r.jpg

wszystkie robione komórką

 

bardziej mnie martwi, że nadają w sztywnym 16:9

 

 

 

nie wiem jak z odpowiednikami w HD mam dekoder SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz się zaczyna narzekanie nawet na logotypy. Chyba dobrze, że logo jest prawie niewidoczne, bo nie rozprasza. Mysłałem, że ważna jest treść audycji, a nie ich znaczek. Na Planete HD o 6:45 "Na skrzydłach słońca" bitrate dochodził do 11,5 Mb/s. Tak więc nie jest chyba żle. Miłego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...