Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Oczywiście, że z 10719V innej opcji nie ma, ale trzeba zmienić dodatkowe ustawienia, tylko w tym momencie nie pamiętam czy VPID, czy PCR, czy jeszcze co innego, by zaciągnąć inną wersję listy kanałów.

 

... ale o ile mnie pamięć nie myli ten sposób jest opisany w wątku Pace PVR dość szczegółowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa na SagemieComie dsi 87 miałem na 250 i 251 TVP1 HD oraz TVP2 HD teraz mam na 1,2 :) Oto sposób MENU 7,2 tam zmień na C023 i wyszukaj kanały potem zmień tp na 11278 zmień z DVB-S na DVB-S2 a błędna lista się nie wgra minus dekoder startuje trochę dłużej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dokonane według mojego pomysłu ;) zmiany w Sagemcomie HD DSI87 w żaden sposób nie wpływają na jego szybkość działania, wydłużają jedynie odrobinę jego uruchomienie.

 

Zresztą, mam nadzieję, że ten stan kiedy domyślnie pobierana jest na niego niewłaściwa lista z identyfikatora C022, to stan przejściowy i pion techniczny C+ dokona stosownych poprawek na swoim serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wiem jak Wy czytacie ten wątek, że nie dociera, że lista z TVP 1 HD i z TVP 2 HD na pozycjach 1 i 2 jest już od jakiegoś czasu dostępna z TP 10.719V?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP dopiero co dodał po przygodach TVP1/2 HD a już się chwali na stronie nowością w postaci tych kanałów. Gdybym nie czytał tego forum i nie interesował się tym co się dzieje w C+ nie wiedziałbym nawet że te kanały mam na poz 250/251. Trochę to dziwne ze strony Cyfry, mam nadzieje że jest jakiś powód tego postępowania i że to się skończy z korzyścią dla abonentów. To że nowa lista jest dostępna na jakimś TP nie oznacza że każdy abonent jest tego świadomy i potrafi ją sobie pobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W menu wybierz zaawansowane wyszukiwanie kanałów i zmień identyfikator z C022 na C023, po czym naciśnij OK, czyli wyszukaj kanały.

 

Ta procedura jest już opisana w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Opis dotyczy Sagemcoma, ale skoro lista jest dostępna, to jest dostępna i dla Pace, tylko trzeba pogrzebać w ustawieniach domyślnego TP.

 

Mój Pace leży w szafie, więc tymczasem tego nie sprawdzę, ale w dziale Pace PVR ten sposób już był kiedyś omawiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj , na stronie internetowej CYFRY+ podano aktualną częstotliwość TVP TNFO oraz usunięto Radio z wizją. Nadal nie ma TVP 1 HD i TVP 2 HD. Nie spodziewam się dzisiaj na dekoderach TVP 1 HD i TVP 2 HD na pozycjach 1/2 dzisiaj po południu.

 

Szybko tego nie zrobią, przynajmniej nie TVP1 HD, bo wszędzie mają napisane, że aktualizacja uprawnień jest na pierwszym kanale, a na TVP1 HD nie lecą uprawnienia, bo jest z transpondera n. Dopiero jak poprawią dokumentację i wyślą info do dystrybutorów, że aktywacja na kanale nr 3 TVP info. trochę to potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A Czort znajet, na razie jest tam tak zwana czarna dziura. :)

 

PS.

Jak ktoś ma trochę samozaparcia i duszę eksperymentatora, to podaję wartości, które sam wynalazłem dla PACE PVR:

 

- 10892H 27500 PID:227 TID1:199 TID2:198 = domyślna lista dla dekoderów HD (na poz. 1 i 2 TVP1 i TVP2)

- 10892H 27500 PID:127 TID1:199 TID2:198 = domyślna lista dla dekoderów SD

- 10892H 27500 PID:227 TID1:199 TID2:199 = lista numeryczna (tylko cyfry bez liter)

 

Nie udało mi się niestety wykryć ustawień dla poprawnej listy w dekoderach PACE PVR, ale może komuś się uda.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...