Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@jacekm, bo szukasz kanału o nazwie TVP2 HD, podczas gdy on się wyszukuje pod nazwą Service:3106. Znajdź więc kanał o podanej nazwie i będziesz miał TVP2 HD.

Nie szukam o takiej nazwie ... Wklepuje czestotliwosc i reszte parametrow skanuje ,znajduje liste programow , na ktorej nie ma TVP2 HD ... Moj dekoder- Topfield TH7710HSCI z modulem Astona ... Z tego co wyczytalem powyzej nie tylko ja mam ten problem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Arivie 202E z najnowszym softem nie wyszukuje dwójki, a na starszym 1.16B4 wyszukuje pod nazwą Ch-3106 dlaczego najnowsze oprogramowanie nie wyszukuje?

a nie wyszukuje , nie wyszukuje ...

bo technicy zapomnieli o wpisaniu przy kanale ID /NAZWA KANAŁU/

ale będą musieli dodać bo jak identyfikować kanał

nie wiem jak jest na kanałach dedykowanych z Cyfry+...

ja posiadam Ariwe 100e

kanału nie wyszukuję pod żadną postacia

inne kanały z transpodera 12265 tak... prawidłowo....

chyba to jest tylko w fazie testów ...więc poczekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą na temat TVP1HD i TVP2HD a ja na C+ od wczoraj odbieram HBO Comedy HD z dotychczasowej częstotliwości 10796 i z tp N 10834 :brawo: Czyżby szykowały się dalsze przetasowania na kanałach C+ ? Jakiś nowy kanał HD czy polepszą jakość dotychczasowych a może przeniosą z tp 11411 wersje SD Water Planet i Novele TV ? Może dołączą Water Planet HD który jest tylko w niektórych kablówkach ? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ze kodowanie dołączyli to nie znaczy że od razu poszedł przekaz z tego tp dla n, CP i C+ . Tylko Orange korzystało z tego przekazu pozostali nawet n brało HBO Comedy HD z tp C+ 10796. Do tej pory działa przekaz C+ z starego tp i dopiero wczoraj ruszył przekaz z 10834. Codziennie sprawdzałem od momentu dodania kodowania dla C+ i nie "chodził". A tak na marginesie jakość przekazu ze z 10796 była lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...