Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście mam nadzieję, że już żadnych tego typu pseudo konkursów Cyfra nie wprowadzi ;]. Wszelkie konkursy "na szybkość" wygrywają osoby, które posługują się odpowiednim "programem".

wysłałem tylko 1 sms-a w trakcie podpisywania umowy w punkcie cyfry i udało mi się wygrać samsunga 40 cali a umowe i tak rozwiązałem po 4 miesiącach- całkiem tanio mnie wyszedł ten tv. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polsat jest dal ludu, a cyfra jest platfrorma premium i płaci się za wszystko, no ale wole cyfrę niż polsat,

skończyła się już też możliwość oglądanie ESP 2 PL, szkoda że nie zostawili do końca roku NICKOLEDEON HD i ESP2PL HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No czekamy.

 

A tu małe zmiany:

 

Nowe oferty obowiązujące od 2 Stycznia 2012 roku nie będą już miały możliwości wyboru urządzeń SD a jedynymi dekoderami do wyboru pozostaną terminale HD PVR (Pace i Philips) oraz HD Sagemcom z możliwością podłączenia zewnętrznego dysku twardego lub przenośnych pamięci flash.

 

Dekodery SD pozostające na Państwa stanie magazynowym będą wykorzystywane tylko i wyłącznie na wymianę wadliwych dekoderów. Nie będzie już możliwości wymiany dekoderów HD na SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...