Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chcialbym zapytac o ustawienia w globo opticum 9500 HD dla tych kanałów. z dostepnych i znalezionych w necie jak i na forum- nie wyszukuje - sila i jakosc na wysokim poziomie jednak nie na zielono a na czerwono podswietlone i nie wyszukuje zadnych programow. co moze byc nie tak. zaznaczam ze inne dostepne w hd dzialaja ok. prosze o pomoc.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis mialem okazje pobawic sie dekoderem Sagemcom HD z nowym softem (jeszcze nie dostepny dla abonentow). Miłe zaskoczenie.

Obsługa usb - ale dekoder sam formatuje pendrive wlasym systemem plikow. Timeshift dziala. Nagrywanie tez bardzo dobrze. Mozliwosc programowania nagran:) Delikatnie zmienil sie uklad menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozmowa z centrum technicznym C+, odnośnie modułów C+ i informacja o tym, że zostały one wycofane bo nie obsługują nowych kanałów HD cyfry :)

 

Oby te informacje sie ''nie sprawdziły'' bo moze byc w piatek nie wesoło i moze jest to tak ze moze jedynie byc problem do oficjalnego startu kanałow , a pózniej bedzie wsio ok :roll: Bo jesli nie to call center w piatek wybuchnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis mialem okazje pobawic sie dekoderem Sagemcom HD z nowym softem (jeszcze nie dostepny dla abonentow). Miłe zaskoczenie.

Obsługa usb - ale dekoder sam formatuje pendrive wlasym systemem plikow. Timeshift dziala. Nagrywanie tez bardzo dobrze. Mozliwosc programowania nagran:) Delikatnie zmienil sie uklad menu.

 

Na czym polega to formatowanie pendriva?czy chodzi tu o zabezpieczenie przed kopiowaniem?czyli gdy coś nagra się na niego,to ulegnie to skasowaniu?możesz przybliżyć ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak - zalecane zasilanie zewnetrzne dysku a nie z usb.

Dodatkowo czyta mp3 i jpg - tylko jest jedno ale...

Albo formatujesz dysk/pendrive i masz timeshift i nagrania albo nie formatujesz i masz dostep do rzeczy ktore sam wrzucisz na nosnik - zdjecia, muzyka (ale wtedy nie dziala nadrywanie i timeshift)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez przed chwilką rozmawialem z działem technicznym i nie ma powodu do obaw, jeżeli chodzi o moduły C+. Taką informację dostałem. Fakt, że od dzisiaj nie muszę korzystać z modułu nie zmienia faktu, że moduł mam na gwarancji, a jeżeli sprzedała mi go C+ i w piatek jakimś cudem moduł będzie do wyrzucenia to C+ będzie miała problem i to nie jeden, bo nie jestem jedynym, który moduł posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak - zalecane zasilanie zewnetrzne dysku a nie z usb.

Dodatkowo czyta mp3 i jpg - tylko jest jedno ale...

Albo formatujesz dysk/pendrive i masz timeshift i nagrania albo nie formatujesz i masz dostep do rzeczy ktore sam wrzucisz na nosnik - zdjecia, muzyka (ale wtedy nie dziala nadrywanie i timeshift)...

 

Czyli standard jak np w TV PANASONIC tam tez TV formatuje dysk/pena i możes znagrywac TS itp a jaka podłaczysz cos z mediami to mozesz przeglądać

 

Pytanie a co z USB w PACE PVR 500GB ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...