Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@doris: nie wyszukuje tego kanału, bo tylko w dekoderach z oprogramowaniem cyfry (pace, phillips, mediasaty) pojawiają się te kanały i są to robocze kopie. PO RAZ OSTATNI POWTARZAM: NIE SĄ ONE STALE ODKODOWANE, mają dostęp do nich tylko osoby z odkodowanym Canal Plusem (czyli abonenci którzy mają wykupioną te opcję)

 

możemy zamknąć już ten temat?chcesz c+ - wykup go na infolinii, albo przez ICA.

 

i to jest prawidłowa odpowiedź.dziękuję :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA bym sie cieszyl z jakichs nowych lub kolejnych opcji w HD czy pseudo HD, generalnie ogladam tylko kanaly w hd jesli akurat interesuje mnie jakas pozycja programowa a mam wybor hd- sd , a jest sporo do wprowadzenia w ofercie HD do cyfry , nie ma co urkywac :)

:(

 

moze cos do rana sie zmieni i a noz widelec jakis kanal dodadza do listy poza zapowiadanymi dwoma BBC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chwilą pojawienia się oficjalnego komunikatu na stronie cyfraplus.pl będzie wiadomo co dodali i w jakiej ilości. Tak więc spokojnie ... Myślę, że dodadzą coś jeszcze skoro paczka BBC już była kombinują z czymś jeszcze. Ale że nie mam uprawnień na swoim Ferguson 8900 HF + Splitter to jest szczyt!!!

 

//EDIT

 

Cytrynek też mam ten sam problem na fergusonie 8800 hd. Brak kanałów kodowanych..Ponowiłem wysłanie uprawnień i kazano ustawić mi na kanał TVP Info

 

Przełączyłem na TVP Info ... Zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...