Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmian w postaci pakietów z które bedą zawierały w sobie kanały HD (nie będzie już dodatkowych opcji) i w ten sposób przy logo tak jak w N będzie znaczek HD 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi co mają dekodery SD? Teoretycznie będą mogli się żalić, że płacą i nie mogą oglądać. Chyba, że będą mogli zostać przy tych pakietach co mają teraz?

No, i rozumiem, że Cyfra+ nie będzie już oferować dekoderów SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co rozumiem to kanały HD mają być już w pakietach ? jak tak to boomba :D

można mieć dekoder HD i telewizor SD :DDD

Można też mieć dekoder SD (skoro @cyfra.tv pisze, że nadal będą oferować dekodery SD) i na siłę płacić za HD, którego nie można oglądać albo trzeba "na własną rękę" wymienić dekoder na dekoder HD :] Rzeczywiście boomba, a raczej bąba :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiety że tak powiem SD nadal będą, ale z tego co napisał @cyfra.tv nie będzie można dobrać opcji HD tylko cały pakiet z kanałami HD. Czyli jeśli chodzi o ofertę HD będzie ona bardziej sztywna i w sumie droższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie oficjalne informacje prawdopodobnie w poniedziałek 8)

 

P.S. Nie powiedziałem, że nie będzie pakietów bez HD, bedą pakiety z kanałami HD wliczonymi w cenę, im wyższy pakiet HD tym więcej kanałów hd, natomiast nie będzie można dokładać ani mixować sobie dowolnych pakietów z opcjami HD (bo nie bedzie tych opcji), ilość kanałów HD będzie ściśle związana z danym pakietem hd 8) Im wyższy pakiet tym więcej opcji HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie z pakietami do poniedziałku, teraz nie "możemy" o tym mówić. :) Trochę cierpliwości!

 

Tomo21 - co do CSB TV, nic nie wiem.... a ESKA TV właśnie oglądam sobie na strongu 6860. Jakość pozostawia wiele do życzenia.

Edit nr 1:

Nie byłbym takim optymistą. Pakiety zdrożeją, będzie jeszcze gorzej niż teraz. Kanały HD będą droższe...

 

Popatrz na OptimumHD - jest to Komfortowy+ z HD MIXem.

 

Optimum wg. artykułu ma kosztować 84,90, a obecnie Komfortowy+ z HD MIX kosztuje 88,8.

 

Nie jest "gorzej" moim zdaniem. Dzisiaj wpadły mi w ręce informacje na ten temat, bardzo dokładne, lecz mogą się jeszcze odrobinę zmienić to już mogę śmiało powiedzieć, że źle nie będzie. Trochę bałaganu na początku ale zmierza to chyba w dobrym kierunku. :brawo:

 

Edit nr 2:

Zobacz też Optimum HD+ (Komfortowy+, C+HD [C+SD i C+HD], HD MIX) - 114,90.. to samo obecnie (w poprzednim nawiasie rozpisane) to koszt obecnie 128,70. TANIEJ :!::!::!::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczysz, że ktoś Ci odpowie na to pytanie teraz??? Nie ma tych pakietów jeszcze, nie weszły w życie procedury, więc nie ma też odpowiedzi.

 

Nie zdradzając zbytnio tajemnic służbowych podtrzymam to co kiedyś pisałem w tym, czy innym temacie. Dopóki abonent czegoś nie zmieni - będzie korzystał z tego co miał do tej pory. Tak jak to było x czasu temu przy poprzednich repakietyzacjach (przykładowo w momencie usunięcia tematycznego i startowego, lub pakietów bez "+" w nazwie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 8) Chcesz mieć BBC HD to bierzesz Optimum HD lub Prestiż HD 8) Nie będzie już opcji dodatkowych tylko stały rozkład kanałów HD w pakietach :-) Im wyższy pakiet tym więcej kanałów HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...