Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Pewnie wszysto wejdzie o 16:00, bo na tę godzinę oficjalnie zapowidziane zostało włączenie TVP HD. Mam nadzieję, że informacja się potwierdzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep]twem jest wymaganie oplaty za publiczny kanal. A jesli juz to dlaczego nie moge wziac TVP HD oddzielnie? Wsrod kanalow HD interesuje mnie tylko sport, wiec dlaczego wymuszaja na mnie oplate za takie badziewie jak np. MTV HD? Ktos kontaktowal sie z Cyfra w tej sprawie? Jak nie dadza TVP HD na MS2010 wszystkim to beda mieli u mnie gruby minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież to zależy głównie od nadawcy kanału a nie od operatora w jakim pakiecie się kanał znajdzie. Czasami nadawca wprost oczekuje umieszczenia swojego kanału w jakimś konkretnym pakiecie a czasem po prostu żąda za niego tyle pieniędzy, że operator nie ma wyjścia i musi o dać w wyższym pakiecie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ludzie co tu się dzieje...

 

Cytat z komentarzy do artykułu

feryk

Dzwoniłem do BOK c+, do końca czerwca TVP HD będzie bez opłat, pod warunkiem posiadania przynajmniej jedej opcji HD

 

Czy ktoś może potwierdzić, bo to ważne dla wielu?

 

Tego się chyba dowiemy dopiero jak dodadzą. HDMIXA zamiaru brać nie mam, ale chociaż część meczy bym w HD obejrzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież to zależy głównie od nadawcy kanału a nie od operatora w jakim pakiecie się kanał znajdzie. Czasami nadawca wprost oczekuje umieszczenia swojego kanału w jakimś konkretnym pakiecie a czasem po prostu żąda za niego tyle pieniędzy, że operator nie ma wyjścia i musi o dać w wyższym pakiecie :/

 

 

I nadawca zmusza do sprzedawania kanalu w pakiecie? Jakos prawie kazdy inny kanal moze byc zakupiony oddzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej nie jest. mam komfortowy pakiet, canal+, national geographic hd i paczkę canal+sport i film, plus opłąta za dzierżawę pace 20 zł.

razem 97 zł, po zakończeniu rabatu 118 zł. I nie mam możliwości dokupienia samodzielnego TVPHd. Niby dodali, ale jak widać nie do końca. Ci którzy chcieliby utrzymać na mniej więcej takim samym poziomie swoje rachunki niestety obejda się smakiem.

Dla mnie to także duży minus dla Cyfry, no i zastanowienie się czy warte jest to wszystko tej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej nie jest. mam komfortowy pakiet, canal+, national geographic hd i paczkę canal+sport i film, plus opłąta za dzierżawę pace 20 zł.

razem 97 zł, po zakończeniu rabatu 118 zł. I nie mam możliwości dokupienia samodzielnego TVPHd. Niby dodali, ale jak widać nie do końca. Ci którzy chcieliby utrzymać na mniej więcej takim samym poziomie swoje rachunki niestety obejda się smakiem.

Dla mnie to także duży minus dla Cyfry, no i zastanowienie się czy warte jest to wszystko tej kasy.

 

@jarenty za national geographic hd płacisz 5 zł za Tvp hd (gdyby było dostępne jako samodzielna opcja) też trzeba liczyć z 5zł czyli 10 zł, jak weźmiesz Hd Mix w prom 50% to zapłacisz 12,45 a dojdzie Ci eurosport 1 i 2 HD, national wild hd, animal planet hd, mtvn hd, foxlife hd i ewentualnie bbc hd

więc można się na ten hdmix według mnie pokusić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...