Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@marioKLR, to nie tak, że będzie ciężko, tylko jeśli Cyfra+ chciałaby wprowadzić kanały HD do standardowych pakietów musieliby nieco podnieść ich cenę, wtedy wielka grupa abonentów korzystających z dekoderów SD zaczęłaby narzekać i bluzgać na Cyfrę jaka to ona jest zła i niesprawiedliwa, bo muszą płacić za coś czego nie mogą oglądać. A tak jak ktoś bierze dekoder HD, dokupuje do niego pakiet i ogląda, ot cała polityka. Natomiast, nie myśl sobie, że w N za HD nie płacisz. Płacisz, tylko jego cena jest już wliczona w pakiet, bo N startowała w czasie, w którym mogła sobie pozwolić tylko na dekodery HD(w czasach gdy startowała Cyfra+ o czymś takim jak HD nie było nawet mowy...), tym samym każdy abonent N ma dekoder HD, więc w cenie pakietu nieświadomie za nie dopłaca i nawet jeśli ma telewizor SD zmuszony jest płacić za coś, czego tak naprawdę nie jest w stanie dostrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie brak Nickelodeon SD to podstawa do rozwiązania umowy . Nie zamierzam wymieniać dekodera na HD i OBOWIĄZKOWO KUPOWAĆ TELEWIZORA z wejściem na HDMI .

 

 

...no i jak koledzy inni pisza technicznie , to od strony rozwiazania umowy nie jest TO PODSTAWA co napisales ... chcesz odejsc odejdz ale licz sie ze zaplacisz kare za zerwanie umowy przed terminem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co jest w "gołym" Optimum. Ale w sumie niewykluczone, że to tylko jakaś czasowa promocja, bo jest to niezgodne z oficjalnym komunikatem (z drugiej strony nie było nic w tym komunikacie, że jest jakaś promocja dla abo. innych pakietów więc nie wiem sam do końca jak to rozumieć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie brak Nickelodeon SD to podstawa do rozwiązania umowy . Nie zamierzam wymieniać dekodera na HD i OBOWIĄZKOWO KUPOWAĆ TELEWIZORA z wejściem na HDMI .

A gdzie masz zagwarantowane, że będziesz miał nickelodeon w wersji SD, czy HD.

Ten kanał, jak na razie pojawił się dodatkowo i w starych regulaminach i umowach go nie ma, więc nie ma absolutnie żadnego prawnego powodu do rozwiązania umowy z tego tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem dzisiaj i wg. mnie jest 11 (a 12 jeżeli liczyć Hyper+ jako oddzielny kanał) nowych kanałów HD (a mam pakiet Kompakt):

Ale kino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+, MiniMini+, teleTOON+ (a od 21:00 Hyper+), C+ Weekend HD, C+ Gol HD, TVN HD, TVN 7 HD i Arte HD.

 

Mogę tylko powiedzieć, że Cyfra+ idzie w bardzo dobrym kierunku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem dzisiaj i wg. mnie jest 11 (a 12 jeżeli liczyć Hyper+ jako oddzielny kanał) nowych kanałów HD (a mam pakiet Kompakt):

Ale kino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+, MiniMini+, teleTOON+ (a od 21:00 Hyper+), C+ Weekend HD, C+ Gol HD, TVN HD, TVN 7 HD i Arte HD.

 

Mogę tylko powiedzieć, że Cyfra+ idzie w bardzo dobrym kierunku :)

tyle że C+ Gol HD i C+Weekend HD są w opcji Canal+ lub w pakiecie Canal+Kompakt, natomiast Arte HD jest kanałem FTA (Free-To-Air), więc "tylko" pozostałe kanały wzbogaciły pakiet Kompakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakich kanałów HD można się spodziewać jako następnych?

 

Moim zdaniem jest szansa na Polsat HD, TVN Style HD, TVN Turbo HD oraz jak dojdzie do połączenia platform, to wszystkie kanały HD z telewizji "n":

nSport HD, nFilm HD, nFilm 2 HD, Wojna i Pokój, MGM HD, nShow 3D

http://media2.pl/media/85505-Cyfraplus- ... amowa.html

 

Będzie się działo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...