Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak chyba nie każdy na chwilę obecną może sobie testować usługę Cyfra Online. Próbowałem się zarejestrować ale bez powodzenia, pojawił się komunikat ''Błąd logowania. Brak danych dla zadanego numeru ... lub nie zostałeś zaproszony do testów.'' Dane podałem dobre, więc chyba chodzi o to, że na razie testować mogą tylko wybrani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że :

1-sza ścieżka to eng w wersji pcm , czyli mpeg A-Pid 1059

2-ga to eng w DD 2.0 A-pid 1060

3-cia to pol w DD 2.0 A-pid 1061

40ta rus w DD 2.0

 

I teraz albo coś nie tak jest z fonią DD na Twoim dekoderze albo źle jest wybrany Audio Pid (źle przez skanowanie - spróbuj jeszcze raz przeskanować ten transponder, lub skoryguj wartość w jakimś programie do edycji list kanałów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+Film HD wg serwisu satelitarne tv jest nadawany juz tylko z nowej czestotliwości a w miejscu starego jest test HD. Możecie to jakoś zweryfikować, mam na myśli sprawdzić czy aby na pewno oglądamy już film z nowego transpondera. P.S To dobra wiadomość o ile to prawda bo wyższy bitrate.

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim Strongu łape takie coś Htest 1, Htest 2, Htest 3, na których lecą kanały Canal + w orginalnej wersji językowej ( np film nie tłumaczony na j. polski). Czy to by oznaczało, że nowe kanały by się szykowały w przyszłości ? 8)

 

te testy sa conajmniej od 11 lat. A w zasadzie to sa kopie Canal+ z innym PIDami, i dekodery to widza jako dodatkowe kanaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...