Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie ktoś tu stwierdził słuszną rację. Otóż jeżeli ktoś twierdzi, że po mundialu tvp hd mogliby wyłączyć to się grubo myli. Po 2 na forum jest niestety bardzo dużo narzekających a to że w cyfrze+ sama piłka leci, że nie ma innych dyscyplin itp. Więc radzę takim wreszcie wyciągnąć z tego wniosek, że każdy wybiera platformę taką jaka mu pasuje :) Ktoś lubi piłkę wybiera sobie C+, a ktoś lubi siatkówke bierze CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koziol84, jestem pewien, że Cyfra ich nie doda. Jakby chcieli, to już dawno ESPN America zasiliłby ofertę. Skoro tego nie zrobili, to znaczy, że nie są tym kanałem zainteresowani. Nie ma sensu co po post, czy dwa skompleć o te kanały. To już jest nudne, więc przestań :> .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie ramówkę ESPN America a będziesz wiedział :] Te kanały są w najlepszych platformach na świecie... :] Myślę iż w polce też jest bardzo duża liczba ludzi która lubi inne sporty :] Cyfra+ ma taką politykę iż dodaje kanały dla wszystkich.Nie na jedno kopyto więc to pewne iż doda te kanały prędzej czy później do swojej oferty programowej :] Ja osobiście mam nadzieje że jak najszybciej :] Kiedyś miałem N-kę i Cyfrę+ i z N-ki brakuje mi tylko tego kanału reszta oprócz Discovery HD i Wojny i Pokój nie jest godna uwagi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wam się w hokeju i bejsbolu niepodoba? jak ktoś się równiez rugby interesuje to rozumiem, że ma wyjechać do USA albo UK albo Nowej Zelandii czy Australii? Nie krytykujcie innych za ich upodobania, co się modne ostatnio zrobiło. Wcale nie mało osób chciało by dla przykładu NHL oglądać...nie macie patentu na "jedną świętą rację". Może kiedyś dołączą, może nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koziol84 Ile jeszcze razy napiszesz o tym samym, tzn. cytuję: "Oby jak najszybciej dołączyli ESPN America i ESPN HD", ciągle piszesz to samo a kanałów jak nie było tak nie ma :] Nie znudziło ci się to jeszcze :roll: A może poprostu podpisz umowę z n-ką, prościej i o wiele mniej czekania :| A może ktoś ci zabrania podpisać umowę z n-ką :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter Parker wiesz zawsze TVP HD może się polepszyć tzn.ramówka....Na tym kanale nic szczególnego jak miałem kiedyś N-kę nie leciało ale jak TVP będzie na nim zarabiać to kto wie :] Krisss16 wiesz N-kę miałem przez parę lat ale dla paru kanałów się nie koliduje opłacać 2 abonamentów :lol2::lol2::lol2::lol2: Jeśli chodzi o mnie jestem bardzo zadowolony jeśli chodzi o Cyfre+ i dodawanie nowych kanałów przez tą platformę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tzn.Ty :?::?::?::?::?::?::?: Nie można pisać że nikt są różne gusta.Wiesz tmy123 Ja postawiłem .Jeśli chodzi o ESPN America i ok Pawop ESPN America HD ale ludzie oczekują tych kanałów i Cyfra+ zapewne go doda to pewne :] Tak samo jak doda TVP HD czy paczkę kanałów BBC jak skończy się wyłączność w CP :] Cyfra+ nie może dodawać wszystkiego na raz bo nikt nigdy nie ma wszystkiego.To jest bardzo dobra i przemyślana strategia tej platformy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Repertuar TVP HD miałem okazję poznac,kiedy był niekodowany z Astry. Może i jest sporo powtórek,ale w HD fajnie jest obejrzec np:"Dziką Polskę","Boso przez świat".O transmisjach sportowych nie wspomnę.Po za tym seriale TVP to nie tylko M jak Miłośc(na TVP HD na szczeście nie jest emitowany),ale też "Czas Honoru"-moim zdaniem jeden z najlepszych seriali TVP ostatnich lat.Poza tym nie kazdy ma ochotę na amerykańską sieczkę,której jest oczywiście moim zdaniem,za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...