Skocz do zawartości

Czy chciałbyś powrotu Planety FM?


BiL
 Udostępnij

Czy chciałbyś powrotu Planety FM?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chciałbyś powrotu Planety FM?



Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie tak! W Polskim eterze bardzo brakuje stacji młodzieżowych z muzyką klubową. Mogliby wystartować w miejscu Rock Radia, które już ma odpowiednik w grupie Eurozet czyli Antyradio. Meloradio na początku swojego istnienia miało dobre założenie, czyli stacja ze spokojną, nie mocno popową muzyką, teraz stała się kopią ZETki. Ja jednak jestem za zostawieniem Meloradia, ale powinni przywrócić poprzedni format.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś trochę słuchałem Planety FM i powrotu 1 do 1 bym nie chciał.

 

Tak można pozazdrościć niemieckiego DAB+.

Na dwóch ogólnokrajowych multipleksach mają tam:

sunshine live  - web: https://www.sunshine-live.de/
Beats Radio - web: https://www.beatsradio.de/
 

Jak leci Blank & Jones to nie 2 piosenki oklepane tylko o wiele więcej.

Mają jeszcze wiele regionalnych czy lokalnych multipleksów. Zwykle między 60 a 80 stacji radiowych można odebrać. Nawet w Zielonej Górze.

 

Dodatkowo mają jeszcze np. 90s90s, 80s80s, i wiele wiele innych stacji tematycznych (np. 90s90s Dance) i ogólnych. Tylko część z tych stacji nadaje "oklepańce" jak u nas np. RMF, czy Złote Przeboje.

Jak jest np. OLDIE ANTENNE to nie jest to co polskie Radio Złote Przeboje, tylko jest przepaść!

 

Dlatego ci duzi nadawcy u nas nie chcą DAB-u! Bo podzieli się tort jak z DVB-T.

 

Każde nowe auto w UE chyba od 2019 roku ma obowiązkowo odbiornik DAB+. W przeciwieństwie do internetowego to w DAB+ nie muszę koniecznie patrzeć na ekran aby przełączyć stację, tylko mogę bezpiecznie patrzeć na drogę w czasie kierowania pojazdu (oczywiście zależy od modelu i rodzaju sterowania).

Godzinę temu, DanielK napisał(a):

Każde nowe auto w UE chyba od 2019 roku ma obowiązkowo odbiornik DAB+.

Powinno być od końca 2020 roku.

(nie mogłem już edytować)

Edytowane przez DanielK
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym powrotu Poznańskiej Planety , wiem też że radio PIK w soboty po 22.00 gra muzykę klubową i no i oczywiście Dance Music Chart i Muzyczne Radio i ostatnio znalazłem radio Szczecin Extra w soboty po 20.00 gra muzykę klubową, a ja widziałbym powrót Planety Poznań na cześtotliwościach jeśli ujednolici się marka stacji rockowych Eurozetu że będzei Antyradio a w miejsce Rock Radia pojawi się Planeta Poznań, ale wiem, że to marzenie nierealene niestety.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...