Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Orion, czyli można rozumieć, że abonenci CP trochę sobie poczekają jeszcze na BBC HD, a przynajmniej, dopóki nadawca trochę nie obniży stawki za ten kanał.

Patrząc na dotychczasowe poczynania stawiam raczej na nowy kanał HD ale niedostępny u innych.BBC HD to sporo materiałów znanych z innych kanałów w ofercie BBC stąd CP nie ma takiego parcia.Brak porozumienia z nadawcą BBC HD może wpłynąć na przyśpieszenie planowanych wcześniej zmian w ofercie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Religia.TV oraz TVN CNBC mają stosunkowo małą oglądalność, TVN zastanawiał się nad zamknięciem CNBC stąd wszystko jasne.CP ma miejsce na maksymalnie dwa kanały HD na swoim transponderze. Wybór kanału do emisji jest kluczem dla zarabiania na udostępnianiu sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko producentem ww kanałów nie jest CP stąd raczej nie tej platformie na tym zależy, chyba że udostępnią za darmo :shock: inaczej TVN musi płacić za dystrybucje jeśli chce zwiększyć oglądalność i rynek dla reklamodawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak porozumienia z nadawcą BBC HD może wpłynąć na przyśpieszenie planowanych wcześniej zmian w ofercie CP.

 

Możesz mieć rację, tym bardziej, że CP od dawna zapowiadał ten kanał. Co tu ukrywać, abonenci czują się zawiedzeni, że tak wyszło. Sądzę, że prędzej doczekamy się kanału Cinemax HD, aniżeli BBC HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP HD przed MŚ 2010 w ofercie CP mogło by być strzałem w 10. Jednym z problemów jest źródło sygnału TVP HD z transpondera TNG. N traktuje emisje TVP HD w kategoriach wyłączności.CP musiałaby uruchomić dubla co spowodowałby gwałtowne uszczuplenie pasma na własnym transponderze.Szkoda, że TVP nie przeniesie całej swojej oferty kanałów na HB i nie udostępni sygnału w simulcrypcie wszystkim platformom w jednakowej jakości.Tak płacimy wszyscy za emisje z której korzystają wyłącznie sieci kablowe i backup dosyłu do nadajników naziemnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
...może się powtórzę, ale mnie w dalszym ciągu dziwi, iż podczas odnawiania umowy z TVN/ITI, CP nie wziął Religii.TV i TVN CNBC Biznes.

Według mnie te dwa kanały w CP są zbędne, są inne ciekawe kanały SD, które mógłby CP dołączyć do swojej oferty. Widzę, że masz również C+, więc możesz te kanały oglądać podobnie jak ja. Zresztą oglądać, to za dużo powiedziane, zerknąłem na nie kilka razy z ciekawości i to wszystko. Są ciekawsze rzeczy w TV do oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Człowieku, jakoś tych kanałów jak na youtube.

A Polsat Liga Ukraińska jak wygląda? Poza tym Sportkluby ofertą piłkarską kopią po jajach ten kanalik. Do tego oferują najlepszy poker w polskiej TV i m.in. Moto GP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dobrym pomysłem ze strony Cyfrowego Polsatu było by oprócz wprowadzenia TVP HD, wprowadzenie jeszcze jednego pakietu za 37.90 tyle, że był by to Pakiet Familijny HD, gdzie wszystkie kanały SD, które występują w wersji HD były by prze niezastąpione. I tak był by Polsat Sport HD, Eurosport HD, Discovery HD, Nat Geo Wild HD, dodatkowo powinna być możliwość dla obecnych abonentów zmiana z Pakietu Familijnego SD na Familijny HD w trakcie trwania umowy w zależności od posiadanego dekodera z możliwością podmiany sprzętu. To by była jakaś odpowiedź na (Telewizja na Kartę HD) niektórych by cieszyła np. mnie. Choć nie wszystkim da się dogodzić, ale zawsze jest to jakiś wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Teraz CP jest już w tyle ze wszystkich platform pod względem kanałów HD, więc powinni dodać: Animal Planet HD, BBC HD, TVP HD i może Sundance Channel HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...