Skocz do zawartości

Czy jesteś za przeniesieniem Michała Siwka do RMF FM?


BiL
 Udostępnij

Czy jesteś za przeniesieniem Michała Siwka do RMF FM?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za przeniesieniem Michała Siwka do RMF FM?



Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do udziału w tej ankiecie. Ja jestem na tak, gdyż Grabowski świetnie się nadawał do Hop Bęca w RMF MAXX, a Siwek tylko się leni i dodaje polski i europejski pop i jego odmiany. Nie dodaje nowości z USA czy mocniejszych EDMów. Dlatego ten człowiek jak w tytule powinien prowadzić Poplistę w RMF FM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak aż tak obecnie źle, ale pod housem/EDM są czasami niezłe perełki, jak np. Strangers od Kenya Grace. Ale i tak pop typu P!nk czy James Blunt powinno grać tylko RMF główny. I są nowości z USA, jak nowa Miley, Taylor czy Selena. Jedynie rocka mogliby odpuścić i polski pop. I nadal chcę Paint The Town Red Dojy Cat co najmniej w propozycjach.

No i zależy od rotacji i słuchaczy - wolą w większości to samo, jak na RMF-ie, Esce i Zetce (obecnie Melo i VOX coraz więcej tego samego grają). Ciesz się, że MAXX omija powolne kawałki, jak Letni Deszcz od EMO.

Oraz - Siwek pozostanie prowadzącym HB, ale niestety, propozycje własne nigdy się nie wybiją. Np. Keep Going Up Timbalanda szybko wypadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, NippyToadster napisał(a):

Ciesz się, że MAXX omija powolne kawałki, jak Letni Deszcz od EMO

To kwestia czasu zanim go dodadzą. Przecież nowego Dawida Podsiadło, który nie ma zbyt dynamicznych kawałków dodali bez wahania. To tylko kilka dni, aż go dodadzą kosztem np. Bebe Rexhy czy RAYE. 

 

13 godzin temu, NippyToadster napisał(a):

Np. Keep Going Up Timbalanda szybko wypadło.

Zniknął zaraz po przyjściu Siwka, nie wierzę w takie przypadki...

 

13 godzin temu, NippyToadster napisał(a):

I nadal chcę Paint The Town Red Dojy Cat co najmniej w propozycjach.

Ku mojemu zaskoczeniu nie gra tego nawet ESKA, która do niedawna była najbardziej na bieżąco jeśli chodzi o nowości. Za granicą naszego kraju jest to coraz większy hit. Teraz to grają tylko w Vibe FM i Newonce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mati2oo3 napisał(a):

Ku mojemu zaskoczeniu nie gra tego nawet ESKA, która do niedawna była najbardziej na bieżąco jeśli chodzi o nowości.

Tak samo przy wszystkich stacjach radiowych z tzw. wielkiej czwórki, dziwię się, że nie grają np. Bittersweet Goodbye od Issey Cross (sampluje Bittersweet Symphony od The Verve)

15 godzin temu, Mati2oo3 napisał(a):

Przecież nowego Dawida Podsiadło, który nie ma zbyt dynamicznych kawałków dodali bez wahania. To tylko kilka dni, aż go dodadzą kosztem np. Bebe Rexhy czy RAYE. 

To stacja CHR, a jest nakaz puszczania polskich piosenek, i Dawida słucha młodzież

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem jak najbardziej za przeniesieniem Michała Siwka i części prezenterów z RMF Maxxx do RMF FM. Zwłaszcza to tyczy się prezenterek choć przykładowo główna antena ma osobę która to mogłaby awansować z wydawcy na prezenterkę. Mam tu na myśli słynną „Medżik" z porannego programu która to ostatnio prowadzi kulisy na social mediach stacji. 

Co do pasm to tutaj można by po eksperymentować wprowadzając wspólne zespoły dla kilku pasm:

1. Wstawaj szkoda dnia i  Weekendowy Poranek w RMF FM, Wstawaj nie udawaj i Hity na Maxxa w RMF Maxx oraz Dzień dobry w Regionie i  Sobotni Poranek w stacjach lokalnych:

- Filip Kliber, Irek Jakubek i Joanna Meus

- Przemysław Skowron, Jacek Tomkowicz, Mateusz Kałamaga, Tomasz Olbratowski oraz opcjonalnie Magdalena „Medżik" Karwat-Marek

- Marek Moc i Piotr Olszowski 

- Mariusz Składanowski, Marcin Wiśniewski i Sylwia Pawłowska

 

2. Byle do piątku w RMF FM i Byle do obiadu w RMF Maxx oraz Muzyka wybrana dla Ciebie w stacjach lokalnych: 

- Daniel Dyk i Paulina Sawicka

- Paweł Jawor i Natalia Kawałek,

- Michał Siwek i Ania Wojtkowiak 

- Marcin Pucyło i Justyna Borycka

- Kamil Kuchta i Małgorzata Kmieciak–Boczkowska

 

3. Lepsza Połowa Dnia w RMF Maxx i Wszystko Gra  w RMF FM,  I Wszystko Gra w RMF Maxx i popołudnie w sieci stacji lokalnych:  - Mateusz Oprychał i Aleksandra Filipek,

- Przemek Kubera i Magdalena „Medżik" Karwat - Marek

- Mateusz Ryszka i Martyna Wachtarczyk 

- Mariusz Składanowski i Karolina Kowalska

- Marcin Chyrczyk i Sylwia Pawłowska

- Marek Rusinek i któraś z wymienionych prowadzących

 

3. Poplista w RMF FM oraz Hop Bęc Hop Bęc Exxtra i Maxx Party oraz Po godzinach i Wieczór Reporterów w stacjach lokalnych

- Darek Maciborek i Marcin Jędrych

- Michał Siwek i Filip Kliber

- Maciej Rybak i Paweł Jawor (Poplista XD, Hop Bęc XD, Maxx Party XD)

- Przemek Grabowski i Łukasz Jakubczyk

- Artur Fiałkowski  (DJ Fiołas) i Marcin Wiśniewski (DJ Martinez),  - Rafał Witkowski (DJ RafMix) i Piotr Niwald (DJ NeeVald) 

 

4. Projekt XD w RMF FM oraz MaxxReels w RMF Maxx - Paweł Jawor i Maciej Rybak 

 

5. Lepiej być nie może w RMF FM i Ogarnięta sobota,  Niedziela-  dzień świetny w w RMF Maxx:

- Robert Bojanowski i Justyna Borycka

- Krzysztof Urbaniak i Martyna Wachtarczyk

- Marcin Wiśniewski i Karina Nicińska

 

6. RMF Love w RMF FM oraz Czerwony Dywan w RMF Maxx:

- Marek Rusinek i Paulina Sawicka

- Karina Nicińska i Mateusz Marek 

 

7. Dobra nocka w RMF FM - dopasowane powtórki z RMF24 + podcasty 

 

8. Niedzielne pasma lokalne bez zmian stacjacj lokalnych

 

W przypadku wspomnianych pasm byłyby rotacje jeżeli chodzi o pasma i możliwe zmiany w obsadzie danych audycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...