Skocz do zawartości

Denerwujące pakiety N


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

zastanawiam się już długo nad zakupem N

 

ZA - przemawia dobry sprzęt dostępny w promocji za 99zł

 

Przeciw - PAKIETY

 

Ja lubię TVN Turbo , zona TVN Style co daje konieczność zakupu 2 pakietów po 16 zł każdy :/

 

zwłaszcza że pozostałe kanały w tych pakietach są dla nas bezużyteczne

 

Finansowo - abonament najbardziej opłaca się w Polsacie bo jest najwięcej za najmniej ale to już inna bajka

 

Szkoda że nie można kupować poszczególnych kanałów zamiast pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pakiety są idealne dla mnie. W Polsacie bym płacił za to czego i tak nie oglądam a nie miałbym paru innych. Skoro bardziej ci odpowiada układ kanałów w Polsacie to powinieneś go wybrać. W czym problem. Nie widzę żebyś podał jakieś inne za i przeciw. A kolega Chaos dobrze prawi, jeżeli tylko mowa o tych dwóch kanałach to najtaniej jest właśnie w TNK.

 

Tak poza tym nie wiadomo po co ten post, oczekujesz że ktoś wybierze za ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podoba mi się tuner ~ N, podoba mi się Vod , i chciałbym po prostu zmiany platformy - trochę świeżości

 

A pisze to po to by może ktoś pomyślał o innym układzie kanałów - mała iskierka ..... ale skoro wielu taki układ odpowiada to niestety kubeł wody na moją iskierkę....

 

i jeszcze za N przemawia otrzymanie dekodera PVR za 99zł - w Polsacie we wrześniu ma wejść PVR HD ale będzie przy familijnym kosztował coś koło 400-500zł zapewne, Cyfra - dobra oferta programowa ale tuner PVR z kłopotami i 20zł /m-c

 

ehh - wcale nie jest łatwo wybrać dziś coś

 

N + swobodny wybór kanałów to byłby ideał - nie pakiety tylko pojedynczo komponowanie - niech by był przymus zakupu 15,25,35 kanałów itp ale żeby można było sobie wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...