Skocz do zawartości

Które kanały są twoimi ulubionymi?


Paweł Szmit
 Udostępnij

Które kanały informacyjne są Twoimi ulubionymi?  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które polskie kanały informacyjne są Twoimi ulubionymi?

    • TVP Info HD
    • TVN 24 HD
    • Polsat News HD
    • Wydarzenia 24 HD
    • wPolsce.pl
      0
    • TV Republika
    • Inne? Napisz w komentarzu
    • Żadna
    • Nie wiem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Lubię STARS.TV, Kino Polska Muzyka. Z informacyjnych wszystko mi jedno, na który trafię, bo i tak tylko prognozę pogody oglądam, to można nawet na TVP Info :)

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało oglądam jeśli już to tylko programy informacyjne TVN24  i czasami wiadomości z różnych programów. 

 

Za to uwielbiam z nudów i jeśli jest czas oglądać klasykę upadku i zbydlęcenia telewizyjnych programów informacyjnych.  

 

TVP Info tylko jako dobry przykład upadku zawodu dziennikarza,  zamiana w funkcjonariuszy państwowych którzy za pieniądze powiedzą i zrobią wszystko. Sztandarowy przykład telewizji informacyjnej jaka nie powinna nigdy istnieć w żadnym państwie demokratycznym.

Za komuny TV polska  była bardziej apolityczna ale jeszcze z dawką propagandy na poziome zrozumienia, aktualne sięga już dawno dna.       

Niestety do tego typu programów można też zaliczyć programy informacyjne  Polsatu na wszystkich programach zbliża się do poziomu TVP usiłując siękreować na telewizję niezależną od mediów państwowych obijając sobie 4 litery blachą dla świętego spokoju. 

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te niektóre paski w TVP Info to istna tragedia. Dzisiaj widziałem jakiś pasek, że PO i PSL rozmontowało całe wojsko. No nawet jeżeli przyjąć to za prawdę - to co przez 8 lat robiło PiS, że tego jeszcze nie naprawili? Ja nie wiem dla kogo jest ten przekaz. Chyba tylko dla przekonanych, bo dla kogo?

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, k05 napisał(a):

Te niektóre paski w TVP Info to istna tragedia. Dzisiaj widziałem jakiś pasek, że PO i PSL rozmontowało całe wojsko. No nawet jeżeli przyjąć to za prawdę - to co przez 8 lat robiło PiS, że tego jeszcze nie naprawili? Ja nie wiem dla kogo jest ten przekaz. Chyba tylko dla przekonanych, bo dla kogo?

Raczej bardziej szczegółowa informacje jak obecnie wygląda nasza armia, w obecnej sytuacji wobec tego co się dzieje za wschodnią granicą  to nie jest to kwestia do szerszego upublicznienia czy mniej lub bardziej to naprawili..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman Podawanie jakichkolwiek informacji o armii w obecnej sytuacji jest dalece nieodpowiedzialne.

Każdy strateg wojskowy wie że zasobów armii nie buduje się w kilka lat. Jeśli podaje się do publicznej wiadomości w celach propagandowych jak to rzekomo armia została rozmontowana (nawet zakładając że to jest prawda) , to jest to wyraźny sygnał wysłany publicznie naszym nieprzyjaciołom że obecnie także nie jest za dobrze. 

A jak się do tego doda wpadające rakiety których nikt nie szuka, latające helikoptery, które są testowaniem naszej zdolności wykrywania i reagowania, to każdy nieprzyjaciel może sobie dodać 2+2. 

Telewizja informacyjna powinna jak sama nazwa wskazuje informować a nie kreować rzeczywistość i budować przekaż z tezą. Dlatego nie zaznaczyłem TVP Info. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak wynika z raportu stworzonego przez portal Wirtualnemedia.pl, liderem oglądalności wśród kanałów informacyjnych w lipcu 2023 roku był TVN24. Na drugim miejscu uplasowało się TVP Info . Na trzecim - Polsat News. W raporcie wskazano też, kto w okresie od stycznia do lipca 2023 roku najczęściej oglądał TVP Info. Niektóre dane mogą zaskoczyć.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

 

Kto ogląda TVP Info? Wyraźna przewaga jednej grupy wiekowej

Jak wynika z danych przeanalizowanych przez Wirtualnemedia.pl na podstawie raportu Nielsen Audience Measurement, od 1 stycznia do 19 lipca 2023 roku TVP Info oglądało średnio 55,43 proc. mężczyzn i 44,57 proc. kobiet. Co ciekawe, jak zaznacza portal, rynek telewizyjny w Polsce charakteryzuje się przewagą kobiet wśród widowni. Podobnie jak w poprzednich latach, kanał informacyjny Telewizji Polskiej cieszy się nikłym zainteresowaniem wśród młodszych widzów. Wraz z wiekiem zainteresowanie wzrasta. Najwyższe wyniki, co dla wielu nie będzie zaskoczeniem, stacja osiąga w grupie wiekowej powyżej 50 lat. Widownia ta stanowi bowiem aż 86,65 proc. Dla porównania, w całym rynku to 62,39 proc. Aż 70,36 proc. widowni TVP Info stanowią emeryci.":

https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,127222,30051016,tvp-info-na-drugim-miejscu-wsrod-stacji-informacyjnych-kto.html

 

Trudno się dziwić wynikom ankiety skoro na forum najbardziej reprezentatywną grupę tworzą ludzie młodzi i w średnim wieku.

 

 

W dniu 9.08.2023 o 12:59, dvbtowiec napisał(a):

Firma Research Partner przeprowadziła na panelu Ariadna badanie dotyczące opinii Polaków na ten temat oraz odebrania TVN24 prawa do nadawania na terenie Polski.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...