Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna wielka porażka Polsatu-Serie A w Canal+. Jestem ciekaw czym chcą przyciągnąć widzów by zwiększyc oglądalność? Meczami Obołonia Kijów a moze Kryli Sovietov lub reprezentacji Czarnogory czy Albani? Dziwna ta ich polityka. Zostala im jż tylko dobra Eredivisie. Teraz musza kupic jakies prawa bo wszystkie ligi sa zajete na najblizsze 2 lata. Moze liga Turewcka? co raz ciekawsi przychodza tam zawodnicy. A do kiedy OS ma prawa do Liga Sagres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszego dnia kanał Polsat Futbol całkowicie stracił sens. To co oni mają piłki nożnej to spokojnie można dać na PS I PSE, no ale cóż jest 3 kanał to i mają więcej kasy bo jest on niskobudżetowy ,a reklamodawcy oraz sieci kablowe płacą tyle samo za PF co i dwa pozostałe. Nie mówię już o abonentach CP, jako że upchnęli ten kanał w wyższym pakiecie niż PS czy PSE. A za co ten wyższy pakiet? Za mecze LE?

 

P.S. Ciekawe ile w najbliższym czasie abonentów straci CP? Gdyby w moim domu to ode mnie zależało to już by była umowa z CP rozwiązana po dzisiejszej wiadomości.... :smile: Bo dla mnie płatna tv ma sens tylko dla sportu, a to futbol jest moją pasją z pośród wszystkich sportów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Kolejna wielka porażka Polsatu-Serie A w Canal+. Jestem ciekaw czym chcą przyciągnąć widzów by zwiększyc oglądalność? Meczami Obołonia Kijów a moze Kryli Sovietov lub reprezentacji Czarnogory czy Albani? Dziwna ta ich polityka. Zostala im jż tylko dobra Eredivisie. Teraz musza kupic jakies prawa bo wszystkie ligi sa zajete na najblizsze 2 lata. Moze liga Turewcka? co raz ciekawsi przychodza tam zawodnicy. A do kiedy OS ma prawa do Liga Sagres?

 

A Rosyjska to niby co? Lepsza od Eredivisie bywa. Ukraińska też trzyma poziom - wielu utalentowanych Brazylijczyków. Lepiej zastanówcie się nad sensem Szkockiej Podwórkowej Ligi, bo Załuska, Kucharski i Mrowiec oraz derby Glasgow to za słabe argumenty.

Wolnych praw - sporo. Puchar Francji, Puchar L. Francuskiej, turecka (ale tu mogą być kłopoty)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkocką niedługo wywalą. Bez Boruca ta liga w Polsce nie ma sensu transmisji. I tak jak to było z Belgijską (którą to wywalili ze względu na słabą oglądalność) tak zapewne będzie ze SPL. Chociaż tak sobie myślę, że jak by wywalili SPL to co oni by już wtedy mieli pokazywać na PF w weekendy do Eredivisie oraz Ligi rosyjskiej? Celowo nie piszę o ukraińskiej, bo ta też tak skończy jak belgijska. Wspomniecie moje słowa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą byłem w pewnej chwili pewien, że to CP zgarnie całą Serie A. A czemu? Nie posądzałem ich o uruchomienie kanału futbolowego tylko dla trzech średnich widowiskowo (inaczej-nie działających na wyobraźnie odbiorcy, który będzie miał wybór która platformę wybrać dla piłki noznej-a to duży % klientów) lig, i jednej nudniejszej dla polskiego odbiorcy od naszej (SPL), oraz LE, czyli transmisje tylko we czwartki. Myślałem ,ze mają jakiś plan dotyczący Serie A. A tymczasem jak zwykle tej bogatej stacji nie chciało się rywalizować o prestiżowe prawa (Poprzednio LM i N wygrało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Szkocką niedługo wywalą. Bez Boruca ta liga w Polsce nie ma sensu transmisji. I tak jak to było z Belgijską (którą to wywalili ze względu na słabą oglądalność) tak zapewne będzie ze SPL. Chociaż tak sobie myślę, że jak by wywalili SPL to co oni by już wtedy mieli pokazywać na PF w weekendy do Eredivisie oraz Ligi rosyjskiej? Celowo nie piszę o ukraińskiej, bo ta też tak skończy jak belgijska. Wspomniecie moje słowa ;-)

Nie zerwą umowy - mają prawa do 2012 roku na ukraińską.

 

Z Turkami ciężko się dogadać, ale liga naprawdę dobra. Można jeszcze kupić meksykańską albo ewentualnie MLS, jakby Sportklub zrezygnował, bo i tak to w jakim wymiarze ją puszczają jest śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już kończąc swe dywagacje na ten temat rzekę, to mam nadzieje,że CP będzie jeszcze bardziej obszernie transmitował kolejne kwalifikację do następnej wielkiej imprezy piłkarskiej niż to było w poprzednich latach. To znaczy było dobrze bo pokazywali właściwie wszystkie godne uwagi mecze el do ME czy MŚ, ale ze względu,że to będą nasze mistrzostwa, to nie obraził bym się na mecze pokroju np: Cypr-Islandia (Wybór państw przykładowy-nie znam na pamięć grup eliminacyjnych) :-)

 

P.S. http://pl.uefa.com/uefaeuro2012/matches/index.html Pierwszy mecz już 11 VIII Estonia-Wyspy Owcze. Mogli by go...pokazać :)

 

EDIT: No świetnie, właśnie przeczytałem newsa, ze mecze reprezentacji Hiszpanii tylko w OS.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz licze, ze bedzie wiecej meczow Eredivisie. Choc tyle ze jeszcze jest bundesliga do ogladania w CP i Ligue 1.

A tak w ogole to bedzie w tym sezonie francuska w OSI??

O ile się orientuje będzie jedno sobotnie spotkanie w kolejce na OSI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już kończąc swe dywagacje na ten temat rzekę, to mam nadzieje,że CP będzie jeszcze bardziej obszernie transmitował kolejne kwalifikację do następnej wielkiej imprezy piłkarskiej niż to było w poprzednich latach. To znaczy było dobrze bo pokazywali właściwie wszystkie godne uwagi mecze el do ME czy MŚ, ale ze względu,że to będą nasze mistrzostwa, to nie obraził bym się na mecze pokroju np: Cypr-Islandia (Wybór państw przykładowy-nie znam na pamięć grup eliminacyjnych) :-)

 

P.S. http://pl.uefa.com/uefaeuro2012/matches/index.html Pierwszy mecz już 11 VIII Estonia-Wyspy Owcze. Mogli by go...pokazać :)

 

EDIT: No świetnie, właśnie przeczytałem newsa, ze mecze reprezentacji Hiszpanii tylko w OS.......

Pokazywali obszernie dopóki nie zrezygnowali z transmisji w kanałach serwisowych.Była nawet taka sytuacja, że pokazywali 4 mecze równocześnie, w tym też te słabsze reprezentacje.

Z tego co mi wiadomo, to mają prawa do ok. 30 europejskich reprezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na SK i zostałem zastrzelony.Liga włoska wyłącznie w C+.Można było się tego spodziewać a potwierdzeniem niemalże było dostanie koncesji na Canal + Sport 3.Niepotrzebnie narobiłem sobie nadziei.Po raz kolejny Polsat pokazał że ma gdzieś swoich abonentów.Dla nich liczy się tylko zysk.Tak samo ten Polsat Futbol został uruchomiony dla dodatkowej kasy tylko numer nie wyszedł bo przegrali RPA 2010.Coraz bardziej zastanawiam się nad przejściem na C+. Ile wyjdzie najtaniej za paczkę C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Osobiście nie przepadam za ligą włoską, ale uważam, że nie nabycie praw do Serie A to duża porażka Polsatu. Zwłaszcza, że Pan Kmita zapowiadał, że Polsat zawalczy o tą ligę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze polsat ma dużo praw ale z uwzględnieniem TANICH o które nie walczy ani c+ ani N.

FAkt jest taki ze gdyby nie bundesliga na eurosport2 i lique1 na OSI to dla kibica piłki nożnej nie ma nic godnego oglądania.

Oczywiście znajdą sie pasjonaci ligii rosyjskiej ukraińskiej czy holenderskiej(z której to ostatnio kilku podstawowych zawodników przyszło) a porównanie tych lig do tych co ma c+(to jak to mówił Wojtek kowalczyk proszony o porównanie Iwańskiego do pisza) "nie porównujmy g.....na do czekolady"

Tym bardziej ze te 3 ligi można oglądac fta przy większych chęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na SK i zostałem zastrzelony.Liga włoska wyłącznie w C+.Można było się tego spodziewać a potwierdzeniem niemalże było dostanie koncesji na Canal + Sport 3.Niepotrzebnie narobiłem sobie nadziei.Po raz kolejny Polsat pokazał że ma gdzieś swoich abonentów.Dla nich liczy się tylko zysk.Tak samo ten Polsat Futbol został uruchomiony dla dodatkowej kasy tylko numer nie wyszedł bo przegrali RPA 2010.Coraz bardziej zastanawiam się nad przejściem na C+. Ile wyjdzie najtaniej za paczkę C+?

Na canal + czekaj do zimy wtedy można dużo ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na SK i zostałem zastrzelony.Liga włoska wyłącznie w C+.Można było się tego spodziewać a potwierdzeniem niemalże było dostanie koncesji na Canal + Sport 3.Niepotrzebnie narobiłem sobie nadziei.Po raz kolejny Polsat pokazał że ma gdzieś swoich abonentów.Dla nich liczy się tylko zysk.Tak samo ten Polsat Futbol został uruchomiony dla dodatkowej kasy tylko numer nie wyszedł bo przegrali RPA 2010.Coraz bardziej zastanawiam się nad przejściem na C+. Ile wyjdzie najtaniej za paczkę C+?

 

polsat futbol powstał w zeszłym roku, a o tym że TVP ma prawa do MŚ 2010 i 2014 wiadomo było od 2006 roku. Także nie mów że PF powstał dla MŚ. Prawa do tych dwóch mundiali sprzedawało EBU i tu TVP była uprzywilejowana. PF powstał głównie dla Ligi europejskiej. A w tym momencie powinni zrobić z niego 3 antene PS i pokazywać tam to czego nie zmieszczą na 2 pozostałych a czasami tak się zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest tak samo kazdy ludzi sie, ze jakas mocniejsza liga trafi do innej stacji niz c+ a od lat jest to samo. Tak samo bedzie z przetargiem na Ekstraklase znowu powraca temat kanalu Ekstraklasa TV a zakonczy sie kolejnym kontraktem dla c+. Nie ma innej alternatywy dla kibica pilki noznej niz canal+, jesli ktos chce ogladac dobra lige musi miec ta stacje. Polsat narobil kanalow i tylko kase ciagnie a kibicom pilki noznej wmawia, ze liga rosyjska, holenderska czy juz nawet ukrainska jest produktem z najwyzszej polki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od tego co kto lubi i jakie ma możliwości. Polsat zrobił kanał piłkarski z powodu pieniędzy. Lig słabych to nie ma. No chyba że wpadnie fanboy Cyfry i zacznie wyliczać. A liga włoska od rozpoczęcia kryzysu ogólnoświatowego weszła w kryzys i wygrana Interu w LM nie zmienia tego faktu. Wielcy opuszczają Seria A a w ich miejsce sprowadzają Boruca. Sorrki wolę popatrzeć na Suareza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...