Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dokładnie, brak pierwszej połówki a wszystko co najistotniejsze w meczu AS Roma - Panathinaikos wydarzyło się właśnie pod koniec pierwszej części gry. Chciałem obejrzeć ten mecz, niestety się nie udało;/ Dobrze, że wszystko wróciło do normy, ale niesmak pozostał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zamiast [beep]ować z jakimiś serwisami, na których tylko tracą ( zamiast filmów lecą mecze bez reklam) mogliby dać jakieś kanały z meczami, np. Sportkluby. Dostaliby trochę kasy z Węgier, a z n możnaby się dogadać w sprawie nadawania kanałów.

 

Znowu EPG jest do d**y. Jak widzę tekst "magazyn piłkarski" to mnie wnerwia, bo nie wiem, co się kryje pod tą nazwą. Mogliby wrócić do normalnych tytułów np. "Magazyn ligi szkockiej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, miała być kilkuminutowa przerwa a po niej zaraz dogrywka. A tu ciemno, nie ma tego meczu na żadnym kanale serwisowym ani na głównym Polsat Futbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Masz na myśli taki konkretny przypadek, czy ogólnie robienie ludzi w bambuko? Jeżeli to drugie, to gwarantuję, że biją wszelkie rekordy. ;)

No poniekąd tak. Chodziło mi o inne niedoskonałości podczas transmisji, chociaż powiedzieć, że to co wczoraj miało miejsce to niedoskonałości to tak jakby nie powiedzieć nic :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy się tak podniecacie piłka nożną, czy będzie liga ukraińska czy nie itd. Chyba mi nie powiecie że wzięliście cyfrowy Polsat żeby oglądać piłkę nożną na dobrym poziomie.

 

Popieram w 100%

 

Jaką masz średnią stawkę za post?

 

A tobie ile płacą za bronienie cyfrowego polsatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A co ja ich zawszę bronię? Wczoraj napisałem co o ich durnych serwisach sądzę. Napiszę: Tak, wziąłem Cyfrowy Polsat dla piłki nożnej na dobrym poziomie. Mam Bundesligę, Ligę Europejską, Eredivisie oraz retransmisje LM, Premier League, La Ligi a także derby Glasgow i ligę rosyjską. Gdyby transmitowali to lepiej, to byłbym w 100% zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie ze magazyn z Ligi europejskiej jest nadawany w całości tylko na tym kanale a jest w połowie przerywany na TV4 !!! i szefowie polsatu raczą nas powtórką z ligi mistrzów . Magazyn z ligi europejskiej również powinien byc szerzej dostępny tak jak jest z magazynem ligi mistrzów a nie tylko dla wąskiego grona posiadaczy tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
wolalbym Real-Lyon, chcilem zobaczyc jak gwiazdorzy z Madrytu sie zeganja z Liga Mistrzow, ale trudno , wedlug mnie w Madrycie bedzie ciekawiej!!

Ja podobnie, co prawda kibicuje królewskim i chciałbym żeby to zakończyło się ich powodzeniem więc może nie jestem zbyt obiektywny. W każdym razie mecz na Bernabeu wydaje się być bardziej interesującym niż spotkanie Man U - Milan, gdzie raczej nie możemy spodziewać się niespodzianki. Mogli zdecydować się na inne spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...