Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego mona przypuszczać że HBO bierze jakiś procent od ilości abonentów danej platformy. Czym większa platforma tym więcej dla HBO.A to się przekłada na abonenta za HBO :?: Nie jest powiedziane że na N-ce będzie taniej albo drożej niż w Cyfrze. HBO na CP :?: wciąż negocjują Ale to duża platforma więc duży procent. żeby płacić za HBO w CP 25 zł to musiało by go wykupić co najmniej 40-50 proc. abonentów tak jak jest w Cyfrze a to w CP jest nie możliwe nawet za 10 lat.

 

Czyli HBO nie oplaca sie byc w CP?- wiekszej bzdury nie czytalem :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jedno... odkąd istnieje CP zawsze wszyscy "znawcy" twierdzili, że POLSAT jest na skraju bankructwa. Spotkałem się tez z opinia na jakimś forum nie pamiętam którym, że z CP żaden nadawca nie chce rozmawiać. Pogratulować domorosłym "specjalistom" od rynku takich pomysłów. Mówcie co chcecie każdy nadawca wchodzący na polski rynek puka do drzwi CP!! Więc raczej można się spodziewać HBO na platformie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe która platforma wyskoczy z najtańszą ofertą :?:

a jeśli juz to czy ceny będą radykalnie spadać za te kanały, co by tylko HBO sie na tym nie przejechało bo teraz dochodzi ostra konkurencja ze strony Canal+ który chyba jednak od strony filmowej wypada ciut ciut ciekawiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Ja się zgadzam z @Artur. Przecież kilka lat temu CP próbował zarzucić C+, że podpisał umowę z HBO niezgodnie z prawem. A teraz miałby nie dodać HBO do swojej oferty? To byłby istny śmiech na sali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrtomkiewicz przypuśćmy teoretycznie, że od 1 grudnia CP puszcza news dotyczący wprowadzenia HBO w styczniu do swojej sieci. Z newsa dowiadujemy się jaka będzie cena, więc przypuśćmy w granicach mniej więcej od 25-30 zł. Myślisz, że stać na taki wydatek dzisiejszych polaków, aby zapłacić za trzy kanały za taka kasę? Chyba nie byłoby zbyt wielu chętnych. Daję głowę, że prędzej czy pózniej dołączą HBO, tu rozchodzi się o cenę o jaką negocjują obie firmy. A tak z innej beczki napisz mi co jest tak ciekawego w HBO? Moim oczywiście zdaniem niestety mam te kanały w swojej kablówce zmuszając mnie do płacenia prawie 30 zł więcej, naprawdę nie ma się czym zachwycać filmy z większości to szmiry. Jedynie co konkretnego jest w HBO, ale nie do końca to Niedzielna Mega Premiera ale i to nie zaspokaja głodu prawdziwego kinomaniaka.

Naprawdę nie jest wart aby płacić dodatkowych pieniędzy, gdyż owe filmy lecące w HBO za pięć miesięcy pożniej zobaczysz w TVN, POLSACIE oraz TVP 1 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie uważam tak samo. Lepiej niech dołaczą Viasat History i Viasat Explorer, TVP Sport i jak najszybciej swój tematyczny kanał informacyjny. Napewno brak HBO nie wpłynie na gwałtowny spadek abonentów, wręcz przeciwnie. Cyfrowy Polsat jest najtańszą platformą cyfrową w Polsce i niech już tak zostanie.

Myślę jednak, że Cyfrowy Polsat jeszcze w tym roku, bądź na początku przyszłego zaskoczy nas mile, bo największa liczba abonentów do czegoś zobowiązuje.

Cierpliwości!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Myślisz, że stać na taki wydatek dzisiejszych polaków, aby zapłacić za trzy kanały za taka kasę?

Przecież to dobra wola abonentów i ich suwerenny wybór czy wezmą HBO czy nie. Stać mnie - biorę. Proste.

 

A tak z innej beczki napisz mi co jest tak ciekawego w HBO?

Nie chodzi mi o to, czy HBO jest ciekawe czy nie. Dajmy na przykład: Polacy zajmują 2 miejsce na mistrzostwach. Później idą do sądu się kłócić, że Niemcy, którzy zajęli 1. miejsce byli na dopingu. Za 4 lata Polacy zdobywają mistrzostwo. I co, zrzekną się? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie3 chłopaki http://www.zal.pl

 

Wytłumacz mi w jaki to sposób po wejściu HBO do CP stracą klientów??

Bo napisałeś że nie wejście HBO do oferty spowoduje wzrost klientów, to wejście spowoduje spadek?? Sam chyba nie wiesz co mówisz...

 

Po zatem jak HBO wejdzie i ktoś powie że teraz CP jest bardzo droga i się nie opłaca to już całkiem będzie przez wielkie litery http://WWW.ZAL.PL

Bo nikt cię nie zmusza do opłacania tych kanałów...

Mówisz że CP jest najtańsza i niech tak zostanie.Po wejściu HBO CP nadal będzie najtańsza bo nadal będzie abonament za 9,90zł czy 37,90zł, pojawi się tylko dodatkowo płatna opcja

 

@hulek21, wole zapłacić 30 zł za HBO lub Canal+ i obejrzeć bez reklam film 5 lat wcześniej niż na Polsacie czy TVN z reklamami...

Nikt cię nie zmusił do płacenia za HBO i po co je opłacasz jak nic nie oglądasz, sam sobie zaprzeczasz w swoim poście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Zgadzam się z @KwiateK. Przecież jest w CP jeden kanał Playboy TV za 13 zł i nikt nie krzyczy, że Cyfrowy Polsat to droga platforma. Nie chcę to go nie biorę :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego KwiateK a co to za strona bo jakoś nie chodzi??

 

Wirusiki??

 

http://www.zal.pl to jest taka moja alternatywa aby nikogo nie nazywać żałosnym :P

A nawet nie wiedziałem że taka stronka żyje... Nie sprawdzałem,

 

hulek, źle napisałem chodziło o 5mc...

Ja nie powiem zarówno na Canal+ jak i HBO znajduje ciekawe filmy i prawie zawsze jest na czym oko zawiesić... Owszem zdarza się że nie ma nic ciekawego ale rzadko, rzadziej niż nie ma nic innego ciekawego na TVN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Skoro dyskusja jest gorąca to i Ja pozwolę sobe dorzucić 3 grosze. Raczej jestem przekonany, że CP dołączy paczkę HBO do swojej oferty, choć może nie od 1 stycznia. Cena podejżewam, że docelowo będzie zbliżona (jeśli nie taka sama) we wszystkich platformach. Podobnie jak jest to z Cinemax-ami ( wszędze po 15 zł - w N od styczna w tej cenie). Pewnie dadzą na zachętę parę miesięcy taniej, może rok, a potem się ładnie wszystko wyrówna. Aczkolwiek zaskakuje Mnie, że pomimo iż CP tak podobno zabiegał o HBO, to N-ka pierwsza podała wiadomość o ich dołączaniu i podpisała umowę. Przecież wyłączność w C+ nie wykluczała chyba jakichś rozmów przedwstępnych pomiędzy HBO i CP. Jakiegoś "przygotowania gruntu". A później - gdy kończy się wyłączność - dopinamy szczegóły, podpisjemy umowę i tak długo oczekiwane kanały wchodzą do oferty. Zastanawiam się nad trochę inną opcją (aczkolwiek jest to jedna ze spisowych teorii dziejów pewnie niepradopodobna i tylko, powtarzam tylko Moje przemyślenie). Czy aby napewno CP chce wprowadzić do swej oferty HBO? Czy nie jest to tak, że jak czegoś mieć nie można było to robiło się wielką aferę jak strasznie walczą o te kanały, a gdy ich dołączenie jest już możliwe to.... może będą? Tak jak mówię jest to tyko i wyłącznie taka Moja malutka opinia. Ale skończę optymistycznie. Abo. CP pewnie też będą mogli za jakiś czas rozkoszować się HBO, a za jakiś kolejny czas znudzą im się (a przynajmniej większości) powtórki filmów i zacznie się narzekanie na HBO. Pozdrawam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Ktoś już kiedyś na forum mądrze napisał: może nie chcą ludziom mącić w głowach? Dodadzą te kanały BBC to wtedy może coś powiedzą o innych kanałach. CP działa w myśl zasady: najpierw kończy się jedno a zaczyna drugie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek nie pięć lat tylko można to liczyć w miesiącach , a co do reklam troszku przesadzasz.

 

Skoro cię stać na taki comiesięczny wydatek, zobaczyć 1 konkretny film w roku a reszta woła pomstę do nieba to twoja sprawa. :?

 

Mam wrażenie, że wogóle nie masz pojęcia o czym piszesz :?

Fimy po premierze w HBO (lub C+) mogą się pojawić w TV otwartej nie wcześniej jak po 12 miesiącach. W praktyce mało jaki film jest tak szybko.

HBO ma umowy m.in. z Warnerem, Disneyem, Sony, MGM czy Miramaxem. Zajrzyj sobie na ich strony i zobacz co oferują. To, że Ty nie znajdujesz tam nic interesującego, to nieznaczy że nic tam nie ma. HBO (jak i C+) nie odbiega jakościowo od kanałów premium w innych krajach Europejskich (Włochy, Francja, UK)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KwiateK

Czytaj ze zrozumieniem.

 

Napisałem w poście wcześniej:

,,Na pewno brak HBO nie wpłynie na gwałtowny spadek abonentów, wręcz przeciwnie."

 

Niektórzy pisali, że jak CP nie dołączy HBO to odejdą. No to może część abonentów faktycznie odejdzie ze wzglądu na brak HBO, ale nie będzie to liczba znacząca, czyli nie będzie gwałtownego spadku. Abonentów dalej będzie przybywało, bo brak HBO nie będzie dla nich przeszkodą, więc napisałem wręcz przeciwnie.

 

Poniał :D:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop bez urazy ale sam nie wiesz co piszesz, na bieżąco śledzę w jakim odstępie czasowym filmy się pojawiają, bo niestety mam styczność z tym kanałem. Napisze ci że większości ale nie zawsze filmy mające premierę wcześniej w HBO pojawiają się po pół roku w głównych kanałach tv :roll: A co do drugiej sprawy Pawop, wiem bardzo dobrze z jakimi wytwórniami filmowymi ma podpisaną umowę, cóż z tego jak większość filmów emitowane w HBO za taka cenę jaka jest proponowana abonentowi to filmy, które mają słaby scenariusz. Nie wspomnę o powtórkach, które są na siłę forsowane widzowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...