Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja myślę , że Solorz osobiście poobserwuje jak to będzie chodziło gdzie indziej a potem decyzje , ewentualnie zbiorą dane

połowa abonentów ma tylko mini i nie może sobie premium przyłaczyć :wink:

 

Oj wierz mi zdecydowana większość ma pakiet familijny a nie mini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jeszcze większym?? Nie wydaje mi się by jeszcze więcej osób chciało oglądać, bo już chyba każdy kto tylko może to stara się korzystać z promocji CP :lol: Chociaż po wprowadzeniu Nagra3, mogą mieć chwilę oddechu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda,ale na razie bardzo niewiele jest tam do ogladania dla tych co maja dostep do innych platform polskich i tym bardziej zachodnich.Dopiero kanal premium wznieci zainteresowanie tym procederem.W dodatku zainteresuja sie ta platforma takze zachodni hackerzy.Jak dotad CP lamany byl tylko przy okazji zlamania Digital+,Premiery,lub Cabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Wydaje mi się, że kto chce piratować to będzie brał C+ i najniższy pakiet... w wiadomym celu. Jednak może masz rację, że teraz CP będzie bardziej narażony na piractwo, ale nie wydaje mi się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że skoro przez piractwo nie chcą wejść na CP to i powinni wynieść się z Cyfry oraz sieci kablowych:P

Cyfra tez jest dostępna piracko, sieci kablowe też są łatwe do edukacyjnego oglądania...

I niech HBO zostanie tylko w N dla ok. 10000 klientów:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinni się też wycofać z Cyfry+ :lol:

 

I to baaaardzo dawno temu :lol::lol:

 

 

Ja też uważam że skoro przez piractwo nie chcą wejść na CP to i powinni wynieść się z Cyfry oraz sieci kablowych:P

Cyfra tez jest dostępna piracko, sieci kablowe też są łatwe do edukacyjnego oglądania...

I niech HBO zostanie tylko w N dla ok. 10000 klientów:P

 

I to by były jedyne prawdziwe programy typu premium w Polsce dla wybrańców :locked::locked::locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cene to sobie moga postawic :lol: Jeszcze raz sie pytam ilu chetnych w CP znajdzie sie na maxpacka za nawet np tylko 20zl? 100tys?150tys?-to max,to zreszta jest nierealne...HBO w CP bedzie nierentowne dla samego HBO,bo zejscie z ceny do takiego pulapu to przesada.Pakiet ten warty jest 23-24 zl i to bylaby optymalna cena dla wszystkich.Maxpack wraz z planowanym HBO HD powinien kosztowac rowniutkie 30 zl.To bylaby cena adekwatna do zawartosci.Jesli w CP trzebaby miec pakiet filmowy+maxpack,to cienko widze ilosc chetnych na to abonentow.Ta paltforma ma najwiecej abonentow tylko dlatego,ze jest najtansza,a nie najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co michal218... pier**** bzdury !! CP jest tania i dobra... Co do zawartości brak tylko Filmów Premium... Jakość też nie jest specjalna ale na 37" LCD śmiga. A co masz ciekawego za 40 zł czy to w N czy to w C+?? Ja mam wszystkie naziemne a ty masz?? mam do tego Sport... mam kanały dla kobiet... mam kanały dla dzieci włącznie z Disney'em, teraz dojdą kanały BBC i wszystko za 40 zł. Śmiem napisać że jest najlepsza platformą z dpbrą zawartością w dobrej cenie (wszystkiego po trochu). A jak dojdzie HBO nie będzie mi juz niczego brakowało !! !! I nie bedzie to 150 tys. jak piszesz a napewno koło 500 tys abo jak nie lepiej... a dla CP czym niższa opłata za HBO tym wiecej ludzi to zamówi... Proste!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam z czym CP jest taki dobry no co oni mąją , ano nic totalne dno i zgadzam sie z tym ze mają najwięcej abonentów bo są tani . Dla przykładu Cyfra+ swoją ofertą sportową bije ich na głowe najlepsze ligi europejskie , na razie abonenci CP to mogą sobie pomarzyć o oglądaniu na żywo Realu , Barcy czy Milanu :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory żużel na pewno nie.

PS ma Ligę Angielską,Ligę Szwedzką i Polska (jeśli dogadają sie z TVP) ,a w C+ jest tylko GP i drużynowe MŚ.Ale nie wiem ,czy te GP jest aż tak ciekawe co roku oglądac tych samych zawodników rywalizujących między sobą od kilkunastu lat.Może jakiś fan żużla się wypowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być o HBO a tu i coś zjeżdża dialog na sport.Dzisiaj dostałam odpowiedź od Polsatu( oni przynajmniej odpowiedzieli bo HBO mnie olało) w dalszym ciągu nic im nie wiadomo na temat dołączenia HBO do Słonecznej Platformy.Myślę wiec że jeżeli zależy nam na oglądaniu tego kanału najwyższy czas składać rezygnację,trzeba w końcu przeczekać całe trzy miesiące aby móc związać się umową z innym operatorem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...