Skocz do zawartości

Co było lepsze?


Paweł Szmit
 Udostępnij

Co było lepsze?  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co było lepsze? Cyfra+ czy N

    • Cyfra+
      12
    • N
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra+, mimo że była droga jak na tamte czasy, była zdecydowanie lepsza niż dzisiejsza platforma Canal+. Dlaczego?

- było mniej kanałów, ale bardziej wartościowych

- Canal+ i HBO - to były prawdziwe kanały premium, nie to co teraz

- Mediasaty to był powiew nowoczesności - można było na nim grać w gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem oferta sportowa w N na kartę za ITi neovision ( 2006-2013 )Pre-paid od 2008 r. była nie do przebicia. Za 10 zł. praktycznie było tam wszysko.Teraz musisz wykupić eleveny,Viaplay,polsaty,canal +,o eurosportach już nie wspomnę.
i dlatego zniknęli z rynku za rozdawnictwo po kosztach, Canal+ ich wykupił i robi to samo. Z tym że na rynku są, ale są cieniem samych siebie z wcześniejszych lat
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N miało dobrą wizję i plany. Mieli ciekawy początek, przeciętny okres i tragikomiczny koniec . Czyli bardzo nieudaną fuzją z Cyfrą +. Powstał NC+ i ten twór też znikł za jakiś czas.

Cyfra+ to kiedyś była silna marka. Dziś po tym zostało jedynie wspomnienie. Obecna platforma Canal+ mocno idzie w bylejakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop na początku istnienia nc+ to byli klienci najczęściej n-ki przechodzili do Polsatu, UPC..
Po fuzji zaproponowano podwyżkę abonamentu.
Nie zmienia to faktu, że wtedy była najlepsza oferta filmowa i sportowa.
Jak zwykle u nas większość chciała za półdarmo i oferta się posypała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Gdyby nie było za półdarmo, fuzja okazałaby się totalną katastrofą. Na siłę ratowali ten twór nc+.

Ja już jedną nogą byłem w UPC i  za ok 50- 60  zł dostałem praktycznie  full pakiet sportowo- filmowy. 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lakiman napisał(a):

Gdyby nie było za półdarmo, fuzja okazałaby się totalną katastrofą. Na siłę ratowali ten twór nc+.

Ja już jedną nogą byłem w UPC i  za ok 50- 60  zł dostałem praktycznie  full pakiet sportowo- filmowy. 

Paradoksalnie pokazało to, że nie ma sensu inwestować w nadmiarową liczbę praw sportowych, bo widzowie za jedną usługę nie chcą więcej zapłacić. Gdyby pozbierać wszystkie usługi jakie trzeba mieć teraz, by mieć dostęp do tych praw jakie miało wtedy nc+ to wychodzi niezła sumka. 

Chyba widz jest w stanie zapłacić za kilka serwisów streamingowych w mniejszych kwotach niż za jeden w dużej kwocie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja niestety nie miałem telewizji satelitarnej do 2019 sam założyłem rodzinie telewizję CANAL+ przeprowadziłem się do Katowic też założyłem telewizję CANAL+ u siebie wziąłem dwa VIPY MAX 4K i poszedłem do pracy w salonie CANAL+ i założyłem grupę na Facebooku nie będę reklamował bo chyba każdy mnie zna i zna grupę moją najliczniejszą.

 

ale do rzeczy ja nie wiem która platforma była najlepsza na pewno nie Cyfrowy Polsat wtedy. Cyfra+ miała kanały premium CANAL+ a N miała nFilmHD potem NPremiumHD

 

I mam takie pytanie na lata 2006-2013 które kanały premium CANAL+ HBO Cinemax Filmbox czy NPremium były wtedy najlepsze podajcie jakieś stare tytuły tych filmów. Zawsze w 2009/2010 patrzyłem na ramówki szczególnie trzech kanałów HBO CANAL+ i NPremium i nie wiem które były najlepsze, odpuszczę zawsze ciekawiło mnie to, ale nigdzie nie znalazłem w internecie takich porównań. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO zawsze miało więcej blockbusterów i w większości mega udane produkcje własne. Canal+ bardziej stawia na kino europejskie, choć blockbysterów też coś jest. HBO mam właściwie od końca lat 90. Wcześniej jeszcze był Filmnet. Canal+ oglądam od 2000 roku. Teraz tylko i wyłącznie dla sportu, choć pewnie za moment całkowicie go odpuszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-ka była lepsza choć na początku średnim ruchem się rozwijała  lecz to winna wylączności kanałów powolnej migracji do HD.Cyfrze+ i Polsacie to jeszcze wolniej szło.Z czasem potrzeba czasu na rozwój z czasem wychodzi im tego więcej jest tym jest tego znacznie drożej.W tym segmencie zawsze wygrywa usługa IPTV tyle że jest droższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...