Skocz do zawartości

Dlaczego n ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą nie wiem o co chodzi, ale tylko raz mi się zdarzyło, że się nie połączyłem z nbokiem w ciągu 5 min - i wiem dlaczego (ostatni dzień miesiąca, koło 23). Ale z drugiej strony wyslalem maila do nich w lutym i do tej pory nie miałem żadnej odpowiedzi. Jakież było moje zdziwienie, że jak zadzwoniłem to okaząło się, że reklamacja jest już pozytywnie rozpatrzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- to co przechyliło czare było 3 miesiące wypowiedzenia na HBO. W grudniu wysłałem pismo - wczoraj upewniłem sie na infolini - rozmawiałem z sympatycznym panem - który kusił pozostaniem ale nie. tym bardziej że od biedy na Lige Mistrzow mam nsport SD w TNK.
Kolego nie zmyślaj, ja niedawno rezygnowałem z HBO i żadnych 3 miesięcy nie musiałem czekać, dlaczego nie piszesz w poście że jesteś w okresie promocyjnym, określonym czy coś w tym stylu? Czytałeś w ogóle regulamin jak brałeś HBO na "specjalnych" warunkach?

 

Dlaczego N?

- recorder (bajeczne EPG dla PVR, PVR za niewielkie pieniądze=brak reklam)

- układ pakietów

 

To jest to dlaczego brałem N, później doszło kilka funkcji które używam i kilka kanałów, które oglądam ale nie chce mi się pisac o tym wszystkim. Nawet VOD na początku było nie dla mnie (chociaż darmowe ale praktycznie tylko SPI tam było) a teraz korzystam z nScreen i czasem coś wypożyczę za pomocą pilota, już nawet nie trzeba dzwonić tylko PIN wklepać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po okresie promocyjnym i przy umownie na czas nieoznaczony zrezygnowałem z HBO za pomocą menu telefonu, ale umowa przeszła już na czas nieokreślony - żadnego pisania i innych p!erdół. Miałem 3 miesiące gratis jak startowało HBO w eNce i w związku z tym umowę na czas określony na 12 miesięcy. Chciałem rezygnować w styczniu ale w związku z tymi korowodami poczekałem do lutego i zrezygnowałem "natychmiatowo" za pomocą telefonu miesiąc później, gdy już umowa była na czas nieoznaczony. Następna faktura była już bez HBO, także czekałem miesiąc a nie trzy od wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO dostałem w promocji na czas 3 miesięcy za darmo. Konczyl mi sie ten okres 28 listopada. Kiedy zadzwoniłem w grudniu (fakt że powinienem zadzwonić przed 28.11) żeby mi wyłączyli HBO - usłyszałem że wypowiedzenie - to 3 miesiące. Wtedy też wypowiedziałem umowę na n-kę. Zarzucając mi "zmyslanie" chyba posuwasz sie za daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę miałem na czas nieokreślony , a skorzystałem z oferty HBO za darmo na trzy miesiące. Gdybym wypowiedział tę opcję ostatniego dnia kiedy jeszcze obowiązywała - nie płaciłbym nic i nie czekał na zakończenie. Zostawiłem HBO do końca grudnia - i okazało sie że wypowiedzenie tej opcji - 3 miesiące. Wtedy też w grudniu postanowiłem rozstac sie z n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie dekodera facet w punkcie powiedział, że jeśli nie chcę mieć HBO od kwietnia (w lutym i marcu miałem za free) to wystarczy, żebym na 2,3 dni robocze przed końcem marca skontaktował się z BOKiem.

N-ka nie sprzedaje tunerów .!! Ona je wypożycza.. tylko.. koniec umowy sprzęt trzeba zdać.. nie mowy o kupnie.. a w okresie promocyjnym (n-ki) całym okres wypowiedzenie HBO jeden miesiąc .. Ja wziąłem n-kę w październiku n-kę BBO 2 miesiące gratis . przedłużyłem na grudzień styczeń luty ( płaciłem 25 złotych za HBO) na koniec lutego odmówiłem i bez żadnych dodatkowych ceregieli wyłączyli mi HBO 5 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...