Skocz do zawartości

Urządzenia z Google TV 13 i Android TV 13


Gość Wodnik Szuwarek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
38 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

W pierwszej połowie tego roku ma być aktualizacja dla Chromecasta.

 

Dość szybko, patrząc na to, że 11 nigdy nie weszła a na 12 też sporo czekaliśmy. Oby raz na zawsze uporali się z problemem klatkowania dla różnych częstotliwości. Nic więcej mi nie potrzeba w ich urządzeniu (no może poza pamięcią, ale tego to już mi nie dołożą :P )

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Bez jaj, nie będę czekał jeszcze rok :-D HD powinien być 3 lata temu razem z 4K, chociaż ten HD i tak niepotrzebny jest. Bardziej chodziło mi o jesienną premierę, bo wtedy jest ich dużo, akurat przed najlepszym sprzedażowym 4. kwartałem. Większość urządzeń ma premierę właśnie na jesieni, a mniejszość na wiosnę. W sezonie letnim czy zimowym to już wyjątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Google TV 14 beta jest pilot do nowego Chromecasta, który trochę się różni od obecnego. Konferencja Google jest 4 października, a Google TV 14 będzie pewnie tradycyjnie w grudniu. Wszystko wskazuje na to, że jednak Google pominie 13 tak jak 11 i albo Chromecast będzie trochę później już z 14, albo wyjdzie niedługo z 12 i potem dostanie aktualizację do 14. Co ciekawe, producenci tegorocznych telewizorów i przystawek nie pominęli 11 tak jak Google, a więc możliwe, że 13 też nie zignorują. Widać Google stawia na parzyste (10 -> 12 -> 14)😀

 

F5c0oPFXUAAu-iL?format=webp&name=medium

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...