Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w sobotę chcę podpisać umowę z C+ i mam zamiar wziąść albo Canal+ i Canal+ HD albo HBO i HBO HD, gdzie dostanę lepsze filmy ? Sport mnie nie interesuję wogle :) Przeważnie oglądam filmy typu: Transporter 1,2,3 Pigs, American Pie 1,2...6, Fired Up, FanyBoys, Dziennik Nimfomanki, Szybcy i Wściekli (wszystkie), 60 sekund, 12 Małp itp... (to takie ostatnie tytuły które mi się podobają :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z forum canal plus

 

Panie i Panowie, w czerwcu w Canal+ zobaczycie m.in filmy: Angel, Hitman, Jak się robi telewizję, Kochanice króla, Ogród Luizy, Pięć dziewczyn z Teksasu, Siła odwagi, Po prostu walcz!, Dungeon Siege - W imię króla, Dr Dolittle i pies prezydenta, Superhero, Skalny olbrzym, Niebo nad Paryżem, Znak miłości, Baby mama, Jagodowa miłość, Ślady zbrodni, Kształt rzeczy.

 

Ponadto z okazji Dnia Dziacka zapraszamy na film Stefan Malutki, 21 czerwca w ramach Dnia Muzyki zapraszamy na Glastonbury i Festiwal Glastonbury 2008 (przedpremirowo), a 16 czerwca zaplanowaliśmy WIECZÓR SPECJALNY: ŚWIAT WG HREBEJKA, w ramach którego pokażemy filmy Niedźwiadek i Piękność w opałach. Mamy też gratkę dla fanów horrorów: 26 czerwca w WIECZORZE SPECJALNYM: ¡QUE HORROR! wyświetlimy filmy Sierociniec i [REC].

 

Będziemy również emitować nowe odcinki seriali Mentalista i Rockefeller Plaza 30 III. Serdecznie zapraszamy :)

 

W lipcu 2009 w Canal+ zobaczycie m.in. Hallam Foe, Piła 5, Życie przed oczami, Za linią wroga, Strach(y) w ciemności, Moulin Rouge, Małżeństwa i ich przekleństwa, Horton słyszy Ktosia!, Zza światów, Pogoda na przyszłość, Świat według Monsanto, Angielska robota, Miłosne gierki, Jadowity wróg, Doomsday, Na pewno, być może, Rysa, Na samym dnie, Sceny z życia intymnego, Wiadomości bez cenzury, Kłopotliwy gość.

Wyemitemy również nowe odcinki seriali Mentalista i Rockefeller Plaza 30 III.

Fanów Joy Division czeka wieczór specjalny, w ramach którego pokażemy Control i Joy Division. Zapraszamy także na wieczór specjalny zatytułowany MAŁŻEŃSKIE WPADKI: Co się zdarzyło w Las Vegas i Dziewczyna z moich koszmarów. Fani żużla będą mogli zobaczyc Drużynowy Puchar Świata - Vojens - półfinał nr 1. Zapraszamy także na Festiwal Glastonbury 2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, iż wcześnie miałem CP, w którym miałem wykupiony Pakiet HBO mogłem zapoznać się z ofertą tego kanału. Teraz mam Cyfrę+ i mam Pakiet Canal+. Szczerze przyznam, że jednak zdecydowanie wolę Canal+ i to nie dlatego, że jego jakość techiczna tego kanału jest lepsza od HBO, ale w moim odczuciu prezentuje on lepszą ofertę filmową, pomimo tak samo jak HBO licznych powtórek filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze masz racje w 100%, trzeba mieć i C+ i HBO bo tylko tak mozna zobaczyć najciekawsze filmy i premiery a przynajmniej ich większość, Cinemax mozna sobie podarować bo potem filmy pojawia się w HBO, a te z Filmbox w Canal+. no na pewno da sie we znaki brak Dreamworks, Paramount i MGM, no ale na to jest kilka sposobów min. N-ka (nFilm) DVD lub VOD C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi premiery lipcowe w Canal Plus - Piła 5 , Za Linią Wroga , Doomsday hehehe to wszystko można ściągnąć Torrentami z lektorem PL za darmo i czy jest sens płacić Cyferce abonament :lol2:

Twoje porównanie nie ma sensu, to tak jakbyś porównywał samochód z karuzelą :D

Premiery są takie same jak w całej Europie, nie mamy się czego wstydźic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórych to naprawdę trudno zadowolić. Filmy emitowane z zeszłego roku i jeszcze narzekają. Wydaje mi się, że gdyby C+ wyemitował, co jest niemożliwe, dany obraz po kilku dniach od premiery kinowej, to i tak byliby malkontenci, którzy też znaleźliby dziurę w całym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kilka sierpniowych premier HBO

 

1. Mój ojciec i ja 2.08

2. 10,000 BC: Prehistoryczna legenda 9.08

3. TBA ( "Bratz: The Movie") 10.08

4. Inwazja ( oficjalna premiera w Cinemax była w lutym) 14.08

5. Po drugiej stronie globu ( "Across the Universe") 16.08

6. High School Musical 3: Ostatnia klasa 23.08

7. Odwrócić przeznaczenie 28.08

8. Nie wszystko złoto co się świeci 30.08

 

 

Dla wszystkich "wiecznie niezadowolonych", radzę poczytać o tych filmach na Filmwebie bądź Stopklatce, a dopiero później ewentualnie pisać, że "kiepsko" czy "kolejna kaszana w HBO". Znam wszystkie w/w tytuły i muszę powiedzieć, że jak na razie HBO się postarało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...