Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Palamander , czy ty wiesz co to są licencje?

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, lub tylko udajesz , że prócz Canal+ mamy jeszcze w Polsce

  • HBO
  • Netflix
  • Amazon Prime Video

Przeprowadź się do Francji to sobie będziesz oglądał to czego nie ma Canal+ w naszym kraju :D

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukimann , zapomniałem jeszcze dodać Filmbox ;)

Prawa są tak rozdrobnione ,że by to ogarnąć trzeba mieć prawie wszystkie usługi streamingowe , by móc czuć się usatysfakcjonowanym i nie biadolić ,że biedne Canal+ odział Polska nie ma wszystkiego :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Palamander napisał:

bugmenot@

Czyli mają normalnie...:)

 

Nie, nie mają normalnie. Serwisy SVOD są sztucznie blokowane tak, że filmy kinowe mogą pokazywać dopiero po 3 latach.

To podobny "support" dla tradycyjnej telewizji jak u nas miliony dawane przez rząd na TVP ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, kingofsouth napisał:

@Palamander , czy ty wiesz co to są licencje?

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, lub tylko udajesz , że prócz Canal+ mamy jeszcze w Polsce

  • HBO
  • Netflix
  • Amazon Prime Video

Przeprowadź się do Francji to sobie będziesz oglądał to czego nie ma Canal+ w naszym kraju :D

 

 

Ja wyraziłem swoje zdanie. Jak Tobie odpowiada rozdrobnienie na "50" kanałów i "200" serwisów typu właśnie Netflix i innych,jest to twoja sprawa. Nikt ci nie zabroni dotowania,każdego z nich z osobna żeby mieć dostęp do pełnej oferty przynajmniej filmów kinowych.Tylko takie rozdrobnienie nie wynika z dbałości o klienta,tylko o jak największy drenaż finansowy nas. O to tutaj tylko chodzi

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kingofsouth@

Nie zrozumieliśmy się. Mi to obojętne czy wszystkie wytwórnie,filmy miałby C+,HBO,czy Cinemax,obojętnie który kanał.

Podałem przykład Francuzów-którzy mimo wszystko są zamożniejsi od nas,jako ten który jest w miarę normalny.Około 80pln miesięcznie i cała oferta filmów kinowych w jednym miejscu.To może do Polski wpuśćmy jeszcze np: SKY,z prawami na wyłączność np do Universal i Warnera i niech kasują po następne 30-40pln miesięcznie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden. Tak samo jak żadne pojedyncze kino nie zapewni Ci wszystkich możliwych premier.

Liczy się jakość, nie ilość.

Mnie np. nie interesują "Avengersi" czy "Gwiezdne Wojny" rok po premierze w 1080i w kanale premium - wolę to obejrzeć w kinie.

Natomiast z przyjemnością oglądam filmy takie jak "Historia Małżeńska" na swoim tv w domu w 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...