Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@umek Dokładnie, biznes pt. płać jak najwięcej.

Trzeba płacić za C+, C+1, C+ Film, C+ Seriale i C+ Family jeszcze. A to co w nich jest by się zmieściło na jednym kanale ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazują to źle, ciekawe co by Ci malkontenci pisali, jakby C+ i HBO nie pokazywali takich filmów.

Niech pokazują, ale pisanie o tym, że luty to znakomity filmowy miesiąc to delikatnie mówiąc naudżycie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak właśnie robię.Cały czas to piszę że ten model biznesu mi nie odpowiada.I jak już pisałem nie płacę drożej.

@Arkon,10..15 lat temu.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednego tandeta, innemu sie podoba. Nigdy nie sugeruję sie ocenami krytyków czy z portali filmowych. Czytam opis filmu/serialu i podejmuje decyzję, czy chce to obejrzeć.

I przypomnę Ci że wtedy te kanały były dobre bo zwyczajnie tandeta się nie łapała..

Taa, jasne. Zawsze dawali wszystko co mogli, nie inaczej jest na Twoim ulubionym Sky.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla wszystkich narzekających mam dobrą radę: cieszcie się z tego co macie zamiast narzekać, bo zaraz ekipa złożona z Netflixa+Showmax+Amazon dobierze się do Canal+ i jako premiery będziecie oglądali wszystkie części Kevina, "i kto to mówi", oraz "Jak rozpętałem drugą wojnę światową". :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert, te filmy co wymieniłeś zarezerwowane są dla Polsatu i jego Polsatu Film i nie sądzę, aby jakakolwiek inna stacja chciała im to wydrzeć. A tak na poważnie, to ta cała ekipa, którą wymieniłeś może wydrzeć też prawa HBO, z tymże HBO jest w lepszej sytuacji, bo kręci dużą ilość swoich własnych seriali (Canal+ dopiero zaczyna), więc mieliby czym załatać dziury w ramówce po utraconych prawach filmowych. 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Amazon jest w Polsce?Jako pierwsze pojawia się wytwórnia Fox i stąd pewnie emisja w C+

@satexpert,już pisałem ani Netflix ani Amazon nie celują w prawo pierwszej emisji.Zresztą dla Amazona Tv to dodatek do sklepu.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert, te filmy co wymieniłeś zarezerwowane są dla Polsatu i jego Polsatu Film i nie sądzę, aby jakakolwiek inna stacja chciała im to wydrzeć. A tak na poważnie, to ta cała ekipa, którą wymieniłeś może wydrzeć też prawa HBO, z tymże HBO jest w lepszej sytuacji, bo kręci dużą ilość swoich własnych seriali (Canal+ dopiero zaczyna), więc mieliby czym załatać dziury w ramówce po utraconych prawach filmowych.

Ojeju, to były tylko przykładowe tytuły. :P Ale serio, za niedługo mogą być na C+ w większości odgrzewane kotlety jak te g... dobierze się do C+. :P

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla wszystkich narzekających mam dobrą radę: cieszcie się z tego co macie zamiast narzekać, bo zaraz ekipa złożona z Netflixa+Showmax+Amazon dobierze się do Canal+ i jako premiery będziecie oglądali wszystkie części Kevina, "i kto to mówi", oraz "Jak rozpętałem drugą wojnę światową". :rofl:

Trafiłeś w punkt. Dlatego je się jeszcze cieszę, że HBO i C+ jako tako się trzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedzi chociażby ze strony FOX-a o utworzeniu w przyszłości własnego serwisu vod pokazuje, że CANAL+ i HBO pod względem filmów czekają trudne czasy.

 

Rok temu, gdy pojawiły się informacje, że filmy z Kino Świat pojawią się w Showmax, wielu uważało, że to tylko prawa vod, a tv to swoją drogą. Tak się nie stało. Przyznam szczerze, że myślałem, że po upływie roku od premiery w showmax -filmy te pojawią się w kanałach premium. Ale i w tak przypadku tak się nie stało.

 

Ciekawe jak to będzie wyglądać w przyszłości. Czy znów będziemy mieć sytuację, że filmy będą pojawiać się w tv premium dwa lata po premierze kinowej, czy stacje całkowicie stracą racje bytu na rzecz vod? Będzie ciekawie.

 

Mam nadzieję, że zupełny brak filmów z Foxa w lutym w Canal+ to nie jest zwiastun utraty kolejnych praw.

 

Niestety, ale z miesiąca na miesiąc mam wrażenie, że chyba najlepiej będzie zejeść na podstawowy pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oscarowe weekendy w Canal +

24.02 21:00- Lion. Droga do domu

25.02 21.30- Captain Fantastic

2.03 21:00- Klient

3.03 21:00- Przełęcz ocalonych

4.03 11:30- Czerwony żółw

        21:30- La la land

        02:00- Gala Oscarowa

5.03 21:00- Gala Oscarowa- skrót

Edytowane przez k3425
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...