Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Styczeń w HBO:

Święto kozła Fiesta del chivo, La

Tempelriddernes skat (AKA Lost Treasure of the Knights Templar, The) (2006)

Elsa y Fred (2005)

Ballada o Jacku i Rose Ballad of Jack and Rose, The (AKA Rose and the Snake) (2005)

Rewolta Land of the Blind (2006)

Przyjaciele z kasą / Friends with Money (2006)

Rozstania i powroty / Breaking and Entering (2006)

Siedem żyć / Dead Girl, The (2006)

Deja Vu / Déjà Vu (2006)

Girl Like Me: The Gwen Araujo Story, A (2006)

8 milimetrów II / 8MM 2 (2005)

Demandez la permission aux enfants (2007)

Controller, The (2005)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, jeśli było gdzieś już opisane :!:

 

ostatnio na HBO pojawił się plusik ('+') czy już był poprzednio :?:

 

nie jestem zbyt długo abonentem i nie wiem, czy nie ma to związku z udostępnieniem 3 kanałów HBO w innych cyfrowych platformach od stycznia 2008 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, jeśli było gdzieś już opisane :!:

 

ostatnio na HBO pojawił się plusik ('+') czy już był poprzednio :?:

 

nie jestem zbyt długo abonentem i nie wiem, czy nie ma to związku z udostępnieniem 3 kanałów HBO w innych cyfrowych platformach od stycznia 2008 :?:

 

Tak, był już poprzednio, jest już dosyć długo, i praktycznie sam się zastanawiam co on oznacza. Jedno jest pewne, nie oznacza on premiery. Właśnie oglądam na HBO film Venom i jest ten plusik, a Venom nie leci teraz, obecnie premierowo. Hmm, sam jestem ciekaw co to oznacza... Być może to, że HBO poleca ten film... :shock::)

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje ze aby byc w pełni zadowolonym trzeba mieć i Canal+ i HBo bo wiadomo jedne filmy ma C+ a inne HBO. Ja po 4 latach znowu wracam do Cyfry+ bo interesują mnie tylko filmy(premiery) a w wypożyczalni wiele filmów nie ma bierze się tylko te najbardziej znane a tu są wszystkie a wiadomo nieraz mniej znany film jest lepszy niz Hit kinowy. To czywiście rzecz gustu>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Bardzo mądra wypowiedź. Pokazuje ona, że każdy z nas ma swoje preferencje. Co ważne w Canal+ są też powtórki, a czasem miło kilka razy obejrzeć film, jak jest się jego fanem. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje ze aby byc w pełni zadowolonym trzeba mieć i Canal+ i HBo bo wiadomo jedne filmy ma C+ a inne HBO. Ja po 4 latach znowu wracam do Cyfry+ bo interesują mnie tylko filmy(premiery) a w wypożyczalni wiele filmów nie ma bierze się tylko te najbardziej znane a tu są wszystkie a wiadomo nieraz mniej znany film jest lepszy niz Hit kinowy. To czywiście rzecz gustu>

 

oba kanaly premium racja... ale pod jednym warunkiem. HBO zaczyna nadawac minimum w 16/9 bo ogladanie tego na panoramicznym telewizorze jest niewygodne i az sie odechciewa tego robic, a co za tym idzie wykupywac ten kanal dodatkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. HBO powinien zacząć nadawać w panoramicznym formacie 16/9 tak jak CANAL+, lecz jeśli na razie to nie możliwe, przynajmniej premier, to chociaż HBO2 mógłby być w całości w panoramicznym formacie obrazu. Byłoby naprawdę świetnie. Ale póki co to nie ma co marzyć, aby HBO zaczęło tak nadawać, w całości. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

HBO prezentowało coś jak było w Wizji, później było coraz gorzej, a teraz w dobie HD, format 16/9 powinien być u nich standardem, jakoże to jest przecież kanał premium. Nie ma lekko jak widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, najprawdopodobniej jak zawita HBO HD zaczną wreszcie nadawać w 16/9, nie ma bata, powinno tak być, podobnie jak w CANAL+. Ciekawi mnie tylko, jak wejdzie HBO HD, to będzie tak jak w CANAL+, że to samo leci na wersji SD kanału i to samo na wersji HD kanału, czy będzie osobna ramówka? Bo tak właściwie trudno stwierdzić, bo jakby nie patrzeć, to tylko nasze przypuszczenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO prezentowało coś jak było w Wizji, później było coraz gorzej, a teraz w dobie HD, format 16/9 powinien być u nich standardem, jakoże to jest przecież kanał premium. Nie ma lekko jak widać...

 

byloby to samo HBO dalej, gdyby nie umowa na wylacznosc z Cyfra. Wtedy nie musieliby tworzyc Cienamx`ow by zarabiac wiecej i dzielic tych samych praw na 2 kanaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...