Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Prosze bardzo :wink: Brakuje przede wszystkim hitow filmowych z piewszych miejsc list przebojow

konkretne tytuły jakich brakuje? Co rozumiesz jako hit filmowy?

Ten kto nie posiadal HBO kiedys to tego nie zrozumie

HB0 posiadam od jakiś 7 lat.

 

To widocznie za malo posiadasz. Po co ci tytuly chlopie nie widzisz tej roznicy pomiedzy dawnym HBO a dzisiejszym? :) Tak jestes zapatrzony w te cienkie produkcje filmowe ktore dzisiaj emituje ten kanal :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mad85 na litosc Boska nie wymieniam tytulow poniewaz nie wiem z jakiej wytworni jest dany film. A dobrych propozycji wg mnie jest sporo np: Szklana pulapka4.0, Weze w samolocie, Bunt za kratkami i tak bym wymienial bez konca. Ale gosciu nie o to chodzi jaki film tylko o to ze kiedys byl lepszy repertuar. Naprawde nie kumasz tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie teraz rozbawiłeś. Oczekujesz filmów prędzej niż w kinie. Szklana Pułapka 4 nawet jeszcze nie miała premiery w Polsce. A po zatem jest to film z FOXA czyli będzie w C+. Weże w samolocie będą na pewno w tym roku bo miały dopiero w marcu premierę DVD. A co do tego 3 to nie mam zielonego pojęcia co to jest.

Był lepszy dlatego, że kino amerykańskie było dla nas dobre bo było tak naprawdę nowością na naszym rynku. Teraz nie chcemy oglądać tandetny. Lata 90 to było odrabianie przez nas zaległości bo byliśmy bardzo zacofani. Każdy ma wyrobiony gust i szuka takich filmów jakie lubi. 3/4 filmów kręconych przez wytwórnie HBO to tandeta dlatego kanał jest tak dobierany. C+ pokazuje bardziej ambitniejsze kino też ale tam tez sporo tandety.

 

PS. nie potrafisz przedstawić żadnego sensownego argumentu. Bo taki typu bo było lepsze jest na poziomie przedszkolaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co je wymieniałeś? Nie potrafisz w żadne sposób dać argumentów na swoją teorie. Sam nie wiesz nawet czego oczekujesz. Możemy porozmawiać jak przedstawisz konkretny argument potwierdzający.

Z jednym mogę się zgodzić, że leci sporo tandetnych filmów ale to nie wina HBO, C+ ma tez sporo takich. Oczekiwania Polskiego widza są zupełnie inne niż 10 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przecież ta dyskusja jest całkowicie bez sensu,milion razy wałkowana argumenty za HBO znane,pseudoargumenty że HBO to kicha też , djclassic żyje w jakimś dziwnym świecie i nic i nikt tego nie zmieni.Ja uważam np.że serial Rzym jest 5x ciekawszy niż film Węże w samolocie a djclassic na odwrót.Niech ogląda pasmo Megahit w Polsacie,tam dopiero pokazują kasowe przeboje,po raz pierwszy w TV :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inny gust, nigdy nie ogladałem serialu Rzym a podejrzewam że pierwsza seria Rzymu jest sciśle powiazana z drugą i teraz gdybym chciał obejrzeć druga nie bede wiedział o co chodzi. Ja zdecydowanie wolę inne seriale. Np tak przezemnie wyczekiwany drugi sezon Trawki leci w HBO Comedy. I według mnie to jest słabość HBO, ze porozdawało tyle rzeczy do HBO Comedy albo AXNu. Gdyby w HBO leciał np 3 sezon serialu LOST to napewno miałby dobrą oglądalność, bo w Polsce jest mnóstwo Losto-maniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze masz i racje Mad85, dwa razu udało mi sie obejrzeć Lost jak byłem u rodziny gdzie jest dostepny AXN i na koncu lektor mówi "Wersja Polska na zlecenie HBO...."

"dziki_ryj" u mnie w sieci kablowej nie ma HBO Comedy i sie nie zanosi na to zeby był wiec dlatego tak napisałem. U naszych sasiadów tam gdzie jest HBO (Czechy, Słowacja itp) serial Weeds leci i już jest bliski finału 2 sezonu a u nas nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu płatny kanał filmowy HBO Polska pokaże dziesięć premierowych odcinków drugiego sezonu serialu "Rzym". Polscy widzowie zobaczą serial jako pierwsi w regionie Europy Środkowej. Wcześniej stacja przypomnij pierwszą serię.

"Rzym" to wielkie widowisko historyczne, w którym władza ukrywa zbrodnie, zemsta koi ból po zdradzie, a namiętność zmienia układ sił. Pod maską brutalności bohaterów kryją się honor i zasady, a przemoc niweczy najczystsze intencje. Drugi sezon serialu rozpoczyna się po śmierci Gajusza Juliusza Cezara.

 

Wcześniej, bo od najbliższego piątku, 6 lipca widzowie HBO będą mogli obejrzeć powtórkową emisję pierwszego sezonu serialu "Rzym". Kolejne odcinki będą emitowane po dwa, w każdy piątek o godz. 20:40. Akcja pierwszego sezonu serialu Rzym rozpoczęła się w chwili upadku republiki i utworzenia cesarstwa.

 

Natomiast emisja drugiego sezonu w HBO rozpocznie się w połowie sierpnia w Polsce, we wrześniu w Słowenii, Chorwacji, Serbii, Czarnogórze i Bułgarii, w październiku w Czechach, Rumunii, na Słowacji i Węgrzech.

 

zródło;media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...