Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dramat "Joe Bell" z Markiem Walhbergiem w roli głównej i ze scenariuszem twórców "Brokeback Mountain" premierowo 28 lipca w Netflixie.

Premiera światowa była we wrześniu 2021, kinowej u nas nie było (COVID) za film wylądował w TVOD.

IMDB 6.2/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 lipca w Prime Video "Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę" (światowa premiera październik 2022, brak premiery PL, film obecnie w TVOD).

IMDB 5.5/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, michall1234 napisał(a):

Wiadomo co z „Zadra” na amazon ? Można zobaczyć w innym serwisie ?

Myślę, że na ten moment są możliwe trzy rozwiązania

 

Zadra to film grupy Polsat Box Go i być może oni zablokowali premierę w APV bo chcą sami w PBG dać ten film premierowo

Drugie rozwiązanie to premiera na APV może nastąpić niebawem na dniach lub tygodniach - najczęściej APV emituje filmy w piątek czasem są to soboty. ( Swego czasu APV także opóźniała premierę Apokawixy o tydzień lub dwa)

Trzecie rozwiązanie do gry o licencję być może wkroczył Netflix i to właśnie tam będzie premiera. ( Najmro w pierwszej kolejności trafiło na Netflix, a to też film grupy PBG )

 

W mojej ocenie najbardziej prawdopodobne jest drugie rozwiązanie - film trafi na APV w pierwszej kolejności, tylko przez kwestie licencyjne jeszcze to się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny francuski film koprodukowany przez C+ premierowo w CDA Premium: "Gang z Paryża" (IMDB 5.8/10).

W ofercie niedawno pokazał się też nagradzany hiszpański dramat "Mantykora" (IMDB 7.2/10), francuski horror sci-fi "Meander" (IMDB 5.4/10), thriller "Hunt Club" (pojawił się równoczesnie z CDA Premium także w serwisach w TVOD za 10-18 zł, IMDB 4.5/10), horror "Dzień chwały" (IMDB 5.6/10) i co dość dziwne jak na panującą sytuację rosyjskie sci-fi "Mira" z 2022 roku (IMDB 5.9/10).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wcześniejszej zapowiedzi pojawił się thriller "Watcher" na SkyShowtime (premiera kinowa w USA czerwiec 2022, u nas brak - film był dostępny w TVOD od paru miesięcy, IMDB 6.3/10).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie, na jakiej platformie poza Polsat box go (koszt wypożyczenia 5 PLN), można obejrzeć Krzyk z 2022, przynajmniej z napisami (jak na Polsat box go) ale w lepszej jakości?
Słabo to wygląda tutaj

 

IMG-2860.jpg
 

Jeśli to nie odpowiedni temat, to proszę o przeniesienie ;)

 

Ps. Na screenie  widać problem z wifi, ale przy 80-90 Mbps wcale na wyższy profil jakościowy nie wskakuje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paramount+, gdyby były chociaż napisy (o lektorze już nie wspominam) i nie byłoby potrzeby użycia kodi, żeby takie napisy samemu pościągać, jak najbardziej - dla mnie przynajmniej - to dobra opcja.

A tak, ani na amazonach, ani na Allegro czy innych stronach gdzie można zakupić film na bluray, nie ma wersji z napisami, a przynajmniej ja nie znalazłam. W 4K chyba też nie było, no i cena, prawie 200 PLN skutecznie zniechęcała ;)

 

Obejrzałam na Polsat box go ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domin107 macie? kto ma?
Pytanie było jasne i klarowne, gdzie poza Polsat box go można obejrzeć Krzyk 5  z napisami i w lepszej jakości niż na Polsat box go.

Wiesz gdzie? Jak nie wiesz to pytanie nie jest skierowane do Ciebie ;)

A jeśli jakość polsatowska Ci odpowiada to super. Ja obejrzałam, bo nie znalazłam innej alternatywy - w takiej a nie innej jakości, co nie jest dla mnie wcale problemem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, domin107 napisał(a):

Ale jak nie pasuje to można się przeprowadzić skoro tu jakość nie pasuje.

Jest taka jaka jest.

Macie wątki zagraniczne, żeby tam się fleksować jaka to zagranica jest fajna a my nie.

 

11 minut temu, domin107 napisał(a):

Do pytania nic nie mam, ale mam do odpowiedzi bo jest bez sensu kompletnie.

To tak jakbyś ty zadała pytanie  typu - Gdzie mogę zobaczyć fajną koszykówkę na żywo ? 

A ja bym ci odpowiedział-  NBA polecam.

 

Proponujesz coś co jest u nas niedostępne. 

Twoja reakcja zaś kompletnie nieadekwatna. Dla Ciebie coś niedostępne, ale dla @Delta21 jak najbardziej, bo jej odpowiadałam. A skoro nie zrozumiałeś to rozwinę, da się z tejże zagranicznej usługi korzystać też z polskimi napisami i obejrzeć ten film, nie jest to wcale trudne. Poza tym można pisać tutaj, że premiera światowa była wtedy, a wtedy, to czemu nie napisać, że gdzieś jest jakość lepsza. Rozumiem, że może wkurzać, że tam mają tak dobrze, ale bez przesady, to nie powód, żeby się aż tak unosić. No mieli, mają i pewnie długo będą mieć lepiej, więcej i szybciej, taka kolej rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zuzia napisał(a):

 

Twoja reakcja zaś kompletnie nieadekwatna. Dla Ciebie coś niedostępne, ale dla @Delta21 jak najbardziej, bo jej odpowiadałam. A skoro nie zrozumiałeś to rozwinę, da się z tejże zagranicznej usługi korzystać też z polskimi napisami i obejrzeć ten film, nie jest to wcale trudne. Poza tym można pisać tutaj, że premiera światowa była wtedy, a wtedy, to czemu nie napisać, że gdzieś jest jakość lepsza. Rozumiem, że może wkurzać, że tam mają tak dobrze, ale bez przesady, to nie powód, żeby się aż tak unosić. No mieli, mają i pewnie długo będą mieć lepiej, więcej i szybciej, taka kolej rzeczy.

Ale Zuzia to głownie chyba ty i inni się wkurzacie, że tam mają się dobrze bo dość często o tym wspominasz.

 

Ja wiem, że mozna zrobić kombinacje i fikołki, które pozwalają korzystać z innych usług, ale to zwyczajnie w tej sytuacji zwykła fanaberia. 

 

Co innego jeśli coś jest u nas kompletnie niedostępne w ogóle co jest generalnie świństwem wobec widzów. Tak jak to robił disney przez startem swojej usługi u nas. Widać, że podobną ścieżką idzie AMC. Cóż, piractwo złapie oddech.

 

Doceniaj to co masz bo jakby wsio było w viaplay to byś miała bez polskiego tłumaczenia zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A świństwem wobec widzów nie jest częsty brak źródeł, gdzie obraz jest wyrazisty, kolory soczyste, dźwięk brzmi jak należy, proporcje obrazu i klatkaż są oryginalne itd. ? Tak, mam "fanaberię", bo lubię oglądać z przyjemnością. Ja się nie wkurzam, mnie jest przykro, że u nas jest gorzej. Chcę bez "fikołków" nabyć legalnie dostęp w Polsce do zasobów światowej kinematografii. Tak się nie da, bo pomijając jakość, dużo tytułów po prostu u nas nie ma, czasami nie wiadomo kiedy, o ile w ogóle trafią. 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...