Skocz do zawartości

Nowe lokalne radio Grupy ZPR Media na 93,3 FM w Warszawie


Mateusz2006
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiemy ZPR Media zwane promotorem disco polo zakupiło od Polsatu Muzo FM.

Na podwalinach Muzo FM  będzie nadawać Eska Rock a w Warszawie nowy twór od ZPR Media.

Rodzi się wiele pytań np o format stacji czy to będzie format Radia Wielkopolska czy może jakiegoś starego projektu ZPR Media np Radio Łagodne Przeboje,Gold FM czy nawet Radia WAWA.

https://www.press.pl/tresc/73471,grupa-zpr-media-przejmuje-muzo-fm-od-polsatu

Obecnie wiemy tyle że w nowym projekcie nie będzie Disco Polo tak obiecuje Benbenek.

Radio jeszcze nie posiada wymyślonej nazwy.

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/koniec-muzo-fm-zmiana-w-eska-rock-jak-sluchac-ktore-miasta-odchodzi-marcin-bisiorek

 

Edytowane przez Mateusz2006
Edycja:Dodanie informacji o braku Disco Polo na 93,3 FM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to będzie nowa stacja w formacie Rhytmic CHR lub Urban Cotemporary zwana jako Eska Extra lub Ekstra (polski i zagraniczny hip-hop, r&b, reggaeton) dostępna w Warszawie na eterze oraz wszędzie indziej na DAB+ i w internecie jako rozwinięcie brandu Eski. Do tego - ewentualnie mogłaby zastąpić SuperNovą poza Warszawą na eterze. W końcu - potrzeba radia z polskim hh (szczególnie porządniejszym polskim HH), dobrym zagranicznym HH i R&B, i głównie czarną muzyką. Tego brakuje do perfekcji w eterze od Benbenka:
Eska - popularne "hity na czasie"
Eska Rock - "Grają co chcą", ale głównie rockowe "hity na czasie" i klasyki
Eska Ekstra - Hity HH i R&B z zagranicy i ambitniejsze polskie rapy, no i oczywiście starsze kawałki
Vox FM - głównie dance i DP, do tego elektronika i inne gatunki
Plus - stare przeboje
Nie chcę słuchać kolejnej stacji z popem i dance, bo mamy tego nadmiar. Stacja z dobrym polskim rapem (chyba na Eska Extra część rapu typu Smolasty czy Kizo będzie pomijana), do tego z zagranicznym HH i RnB oraz reggaetonem byłaby dobrym pomysłem, bo w Polsce na eterze brakuje radia z hh i rnb (głównie nim jest Newonce, ale jest na internecie)

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, słuchacz napisał:

ale to ma być radio skierowane do mieszkańców Warszawy.

Będzie, oczywiście z Drogowskazami w warszawkiej wersji, no i z magazynami o Kościele od 6:00 do 8:00 w weekendy jak na Esce, gdzie są reportaże z ostatniego tygodnia.

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Zamiast MUZO w Warszawie powinni dać Vibe FM bo w eterze nie ma radia z Hip-Hopem i R&B. ESKA Rock raczej zostanie bo to jest duża marka, a MUZO jest już na wykończeniu. Pozatym ESKA mogłaby ruszyć również ze stacją z bardziej klubowymi i dance-owymi brzmieniami (takie coś jak Capital Dance w Wielkiej Brytanii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mati2oo3 napisał(a):

Zamiast MUZO w Warszawie powinni dać Vibe FM bo w eterze nie ma radia z Hip-Hopem i R&B. ESKA Rock raczej zostanie bo to jest duża marka, a MUZO jest już na wykończeniu. Pozatym ESKA mogłaby ruszyć również ze stacją z bardziej klubowymi i dance-owymi brzmieniami (takie coś jak Capital Dance w Wielkiej Brytanii).

Nie ma na to szans by było Vibe FM bo jak zostało już wspomniane na portalu Wirtualmemedia.pl stacja ta gra muzykę bez cenzury: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/vibe-fm-koniec-radio-go-grupa-zpr-media-hip-hop-jak-sluchac

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam jednak że dla mnie to może być Radio WAWA, ale w wersji Chillout czy Jazz, a także ewentualnie Easy Listening.

 

Takiej rozgłośnii chyba nie było w portfolio Grupy Radiowej TIME. 

Edytowane przez WA2511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, WA2511 napisał(a):

Ja uważam jednak że dla mnie to może być Radio WAWA, ale w wersji Chillout czy Jazz, a także ewentualnie Easy Listening.

Stacji z muzyką klubową też nie ma w portfolio grupy Time. Poza tym jest SuperNova, więc WAWA raczej nie wróci, bo co im 2 stacje w tym samym formacie. Co do stacji z Easy Listening to faktycznie by się przydała, bo Meloradio już nie jest taką stacją jak na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli Radio WAWA by miało format Chillout, Jazz czy Easy listening to tylko polskie utwory

1 minutę temu, Łukasz Winiarski napisał(a):

Jeśli Radio WAWA by miało format Chillout, Jazz czy Easy listening to tylko polskie utwory

Ale lepiej by było żeby SuperNova wprowadziła wieczorne słoneczne non stop polo a dla Radia WAWA 93.3 FM dać liner zawsze polska muzyka z oprawą 2011-2015 i to był by dobry pomysł no ale jak wolicie

Radio WAWA będzie nadawać w Warszawie na 93.3 FM to już na pewno na 100 procent potwierdzone

Już to jest na 100 procent potwierdzone że WAWA wraca

Tylko się zastanawiam jaki jingiel lokalny będzie mieć Radio WAWA jak już będzie na częstotliwości warszawskiej Eski Rock

Czy to będzie Radio WAWA, WAWA Warszawa czy może WAWA 93.3 FM

A wy jaki dżingiel lokalny Wawy wolicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy te nowe lokalne radio z Warszawy ruszy w tym samym czasie co Eska Rock w innych miastach zastępując Muzo Fm? Mam podejrzenie, że nowego radia w Warszawie i Eski Rocka za Muzo fm to nie doczekamy się ani w grudniu ani nawet w styczniu tylko władze grupy Time będą czekać do wiosny 2024r na fizyczną zmianę Muzo Fm w Eska Rock chyba że ma ktoś z Was informacje by już w grudniu była Eska Rock za Muzo Fm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 12.04.2024 o 15:32, Poland napisał(a):

Żadnej Wawy nie będzie. Mimo zmiany nazwy Muzo FM na Radio Eska Rock stacja z 93,3 FM w Warszawie utrzyma swoją nazwę: https://press.pl/tresc/81332,do-krrit-trafil-wniosek-o-zmiane muzo_fm-w-eska-rock

Zobaczymy ale myślę że Wawa będzie nadawać na 93.3 FM bo Eska Rock Warszawa może w przyszłości zniknąć i się przenieść na 102.0 jak eska rock

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...