Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skandal !!! TVP szumnie zapowiadało, że Magazyn ligowy będzie o przystępnej porze dla każdego widza, a tu Szybka Piłka spada na 23,20, tak jak w TVN !! Magazyn miał byc około 22,40, a jest o 23,20!! To jest drwienie sobie z widza, najpierw obiecują, a potem i tak zrobią po swojemu !! Mieli promować Ekstraklasę, nie tak jak robił to TVN, a robią dokładnie to samo !! Dziekujemy TVP!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy mogl sie dzis przekonac ze polprzezroczyste logo TVP i ograniczenia wiekowe mozna wprowadzic bardzo szybko. ale niestety ponownie wlaczono nieprzezroczyste logo.

wzorem do nasladowania jest kanal kino polska, polprzezroczyste logo i ograniczenia wiekowe w czasie wszystkich programow.

zauwazylem dzis ze polski kanal tele 5 ma zupelnie inne logo. przezroczyste , troche podobne do kanalow italia 1, canale 5.pelna przezroczystosc. brawo :brawo:

jesli to prawda ze kanal kino polska ma nieprzezroczyste logo to nie bede juz ogladal tego kanalu, chyba ze to poprawia a bylo tak dobrze. mam juz jedno wypalone logo tvp, zdjecie wypalonego logo na 39 stronie na forum. nie chce kolejnego wypalonego logo.

polprzezroczyste logo pojawia sie tylko w czasie niektorych programow, np maklowicz w podrozy, polprzezroczyste logo moze byc jeszcze dzis w czasie programu szansa na sukces, ale 100% gwarancji nie daje. jednak jest polprzezroczyste logo na tvp 2, kazdy moze sam obejrzec. po zakonczeniu programu pewnie bedzie wylaczone to bez sensu.

nie wiem kto decyduje i dlaczego czasami pojawia sie polprzezroczyste logo, takie logo powinno byc zawsze. mnie to denerwuje zaraz dostane zawalu.

list do kanalu kino polska juz wyslalem , czekam na odpowiedz, pewnie nie bedzie.nie dostalem jeszcze nigdy odpowiedzi na takie pytanie od polsatu , tvn i tvp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się spóźniłeś... Kino Polska po dzisiejszej zmianie oprawy graficznej, logo oraz ograniczenie wiekowe ma 100% nieprzezroczyste! :lol:

 

Niestety ja nie wyłapałem przezroczystego loga na TVP, może ktoś uprzejmy wrzuciłby kiedyś screena z takiej transmisji? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslalem list do knalu kino polska, brak odpowiedzi na list.

wyglada ze kanaly telewizyjne maja zakaz udzielania takich informacji. telewidz nie ma nic do powiedzenia. jego zdanie sie nie liczy.

moze ktos sprobowac wyslac list do tvp? wystarczy tylko jedno pytanie. kiedy logo tvp bedzie wygladalo tak jak w czasie trwania programow Wojciech Cejrowki- boso przez swiat, Makłowicz w podrozy. wtedy logo jest polprzezroczyste.

adres

widzowie@tvp.pl

dziekuje za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze - Nie opłaca się . Dlaczego? Dlatego , że polskie telewizje olewają sobie widza i nie wiem z jakiej racji liczą na dużą oglądalność . Chyba czas , żebyśmy my olali telewizje i wyłączyli telewizor na jakiś czas (albo przestali oglądać naziemne , a tylko satelitarne zagraniczne) . Jak im oglądalność (a może i ocieplenie klimatyczne) spadnie , to może się bardziej nami zainteresują . Mówię tu nie tylko o TVP , ale i o Polsacie , TVN-ie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko moi kochani - nikt nie będzie słuchał zdania jednego czy trzech widzów, bo jest to po prostu bez sensu. Ale Wy macie problemy z tym logiem. Ludzie. Wyłączcie TV i zajmijcie się czymś innym, skoro tak Wam to wszystko przeszkadza... Trochę to śmieszne z Waszej strony to co piszecie teraz. No sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Arte kończy z TVP! Więcej tutaj.

 

Wiadomość odebrałem z wielkim oburzeniem. Jednocześnie stwierdzam, że Polska jako jeden z największych krajów UE nigdy nie będzie mieć swojej polskiej ścieżki dźwiękowej na europejskim kanale informacyjnym EuroNews, który z UE przecież ma bardzo dużo wspólnego. No i oczywiście kwestia czasu, gdy skończy się współpraca TVP z Deutsche Welle... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tylko moi kochani - nikt nie będzie słuchał zdania jednego czy trzech widzów, bo jest to po prostu bez sensu. Ale Wy macie problemy z tym logiem. Ludzie. Wyłączcie TV i zajmijcie się czymś innym, skoro ta

Napisał zadowolony posiadacz telewizora CRT czyli kineskopowego. Ja nie masz problemu kochany to się ciesz i nie komentuj bo nikt Cie o nic nie pyta. Zajmij sie czymś innym.

 

Znaczki to krajowa rada wymysliła więc ich trzeba męczyć i przy okazji poprosić o nakazanie nadawcom stosowanie przezoczystych logotypów, ze względu na wypalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Arte kończy z TVP! Więcej tutaj.

 

Wiadomość odebrałem z wielkim oburzeniem. Jednocześnie stwierdzam, że Polska jako jeden z największych krajów UE nigdy nie będzie mieć swojej polskiej ścieżki dźwiękowej na europejskim kanale informacyjnym EuroNews, który z UE przecież ma bardzo dużo wspólnego. No i oczywiście kwestia czasu, gdy skończy się współpraca TVP z Deutsche Welle... :twisted:

 

Na kogo to oburzenie? Mam nadzieję że na kanał Arte a nie TVP bo to oni zrywają współpracę. To się nazywa tolerancja w wydaniu europejskim. Taki szef telewizji to owszem, może być Żydem, komunistą muzułmaninem ale prawicowcem to już niestety nie... Ciekawe czy z białoruską TV oraz putinowską też zerwali?

PS Nie myślcie że sympatyzuję z Farfałem ale... wara Niemcom od dobierania nam prezesów! Swoją drogą został on dziś wybrany ponownie na kolejne 3 m-ce jako p.o. prezesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko moi kochani - nikt nie będzie słuchał zdania jednego czy trzech widzów, bo jest to po prostu bez sensu. Ale Wy macie problemy z tym logiem. Ludzie. Wyłączcie TV i zajmijcie się czymś innym, skoro ta

Napisał zadowolony posiadacz telewizora CRT czyli kineskopowego. Ja nie masz problemu kochany to się ciesz i nie komentuj bo nikt Cie o nic nie pyta. Zajmij sie czymś innym.

 

Znaczki to krajowa rada wymysliła więc ich trzeba męczyć i przy okazji poprosić o nakazanie nadawcom stosowanie przezoczystych logotypów, ze względu na wypalanie.

 

Sratata. Fajnie, że nie byłeś u mnie na chacie, a wiesz jaki mam telewizor. :D Lol. :D Mam panoramę, nie mam problemu. To, że mniejszość robi z tego aferę a nie większość decyduje tylko o jednym. A komentować mogę moj drogi, bo mamy wolność słowa, a nikogo w poprzednim poście nie obraziłem, także nie bulwersuj się. Nie od dziś wiadomo, że złość piękności szkodzi. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden wazny argument dlaczego logo i ograniczenia wiekowe powinny byc polprzezroczyste. zagladamy do instrukcji telewizora pioneer lub panasonic. cytuje, nie wyswietlaj nieruchomego obrazu przez dlugi czas.powoduje to pozostawienie obrazu na ekranie plazmowym(obraz szczatkowy). typowe nieruchome obrazy numery programu i inne znaki firmowe.

link do instrukcji

http://tda.panasonic-europe-service.com ... 736P-G.pdf

inna instrukcja. nie dopuszczaj do pozostawienia przez dluzszy czas nieruchomego obrazu na ekranie. moze to spowodowac stale odznaczenie .przykladami zatrzymanego obrazu sa loga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ice napisał szanując zdanie innych forumowiczów: "Ludzie. Wyłączcie TV i zajmijcie się czymś innym, skoro tak Wam to wszystko przeszkadza... Trochę to śmieszne z Waszej strony....."

a Twoje teksty o wolności słowa w tym aspekcie są żenujące. Jak masz lcd/plazmę to mimo wszystko życzę aby Ci się nie wypaliło logo bo słabo to wygląda. Na tym kończę polemikę z Tobą więc się nie wysilaj zbytnio z tłumaczeniami i komentarzami, od teraz masz zawsze racje :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie kapuję, jak można cały czas oglądać tą samą stację. No chyba, że logo wypali się już po 15 minutach oglądania.

 

Co do zerwania współpracy z Arte - nie jest to dobra informacja. Arte to tv na poziomie, którego brakuje TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem , to produkcja drugiej serii Ojca Mateusza ma się zacząć w czerwcu , a emisja dopiero na jesień .

 

Dobrze słyszałeś. :) Kolejna seria ''Ojca Mateusza'' pojawi się dopiero na jesień, zdjęcia - co oczywiste - zaczną się wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...