Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolo Fortuny to byl moj ulubiony teleturniej w TVP zawsze go ogladalem, jak dobrze pamietam lecial na TVP2.Ciekawe jakie beda nagrody i jak bedzie wygladal w nowej formie?Szkoda , ze TVN GRA nie zdecyduje sie na taki program a nie tylko te naciaganie ludzi szukajacych OTWARTEJ LINI.Jaki kanal by nie wloczyc to wszedzie to samo znajdz otwarta linie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie ciekawi jakie prawa sportowe miala kiedys tvp???

Kiedyś mieli wszystko. Nawet F1 i ligę polską piłki nożnej. A brak Mistrzostw był wtedy nie do pomyślenia ;)

 

"Kiedyś mieli wszystko"- a dlaczego niby mieć nie mieli :?::?: byli jedyną TV w Polsce- o jakiejkolwiek konkurencji to nawet największym "rewolucjonistom" się nie śniło , pokazywali to na co mieli ochotę ( i forsę) a praktycznie wszystko co ciekawe włącznie z F1 bo ja widziałem osobiście transmisje ( to prawdopodobnie był przełom lat 70/80tych ale dokładnie nie pamiętam- fakt że były.

 

 

 

A może ktoś wie kiedy pierwszy raz na TVP leciała ta F1. :D

Bardzo jestem ciekawy. :D

Ale ktoś pisze głupoty na tym forum i wmawia wszystkim że kiedyś TVP miała wszystko. Ligę angielską także. :D

 

 

Jak widzisz- miała co chciała :lol: ale " to se nevrati" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak będzie Koło fortuny w TVP. Publiczna już robi castingi, a nowa wersja ruszy jeszcze prawdopodobnie w tym roku.

Prowadzącego nie znamy, ale coś czuję, że może to być... Urbański... :roll:

Tyniec prowadzącym Koło fortuny

http://wirtualnemedia_pl/article/250165 ... ny8217.htm

Może i ma różne talenty ale ja go wyjątkowo nie lubię. Jakoś mi nie pasuje do tego teleturnieju, to powinien być ktoś stateczny, poważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

TVP2 zdjęła z anteny „Oto jest pytanie

 

Telewizyjna Dwójka przestała nadawać teleturniej „Oto jest pytanie”, który prowadził Michał Gulewicz. Program wypadł z ramówki, z powodów niezadowalających wyników oglądalności, po kilku emisjach.

 

źródło: medialink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO zapowiada zniesienie abonamentu RTV

 

Donald Tusk, przyszły premier polskiego rządu, w rozmowie z dziennikiem Polska zdradził, że jego partia opowiada się za ograniczeniem, a następnie całkowitym zniesieniem abonamentu radiowo-telewizyjnego.

- Przestańmy udawać, że płacimy abonament na telewizję publiczną, a ona jest telewizją rządową - powiedział dziennikowi Polska Donald Tusk. Szef Platformy Obywatelskiej dodał, że jego partia będzie chciała wyegzekwować misyjność mediów.

 

Tusk chciałby jednocześnie, aby Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji stała się ciałem społecznym. - Niech działa podobnie jak szefowa Urzędu Komunikacji Elektronicznej Anna Streżyńska - mówi.

 

źródło: media2; za Polska

 

Hmmm to po kiego licha ta 4 :?: platforma :?:

no chyba że..... dostaniemy dekodery i wtedy będziemy płacić abonent za odbiór programów TVP :idea:

 

 

PiSdusie nie odpuszczają :!::!::!::!:

 

 

Trudno rozstać się z TVP

 

Małgorzata Raczyńska, która szefową telewizyjnej Jedynki została dzięki znajomości z braćmi Kaczyńskimi, zabiega u prezesa TVP o nowy kontrakt, który utrudniłby zwolnienie jej z pracy - pisze Gazeta Wyborcza.

 

całość: media2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonament RTV mimo że nikt go nie lubi płaci się w większości krajów i jest niezależnym źródłem finansowania. Jeśli TV publiczna uzależni się finansowo od rządu to dopiero będzie można z nią robić co się chce.

A jak się uzależni od kapitału prywatnego to jej poziom spadnie do poziomu przygłupawych stacji komercyjnych nie wspominając że już wszystko będzie przerywane reklamami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U naszych południowych sąsiadów (Czechów) abonament wynosi w przeliczeniu na nasze około 17zł. Ale tam w publicznej nie ma ani jednej reklamy a i LM mają w całości !

Kiedyś na Onecie o tym pisali. Pamiętam, że są tylko 3 przypadki, kiedy muszą dać reklamy (m.in. właśnie LM i coś tam jeszcze). U nas TVP szuka tylko sposobów jakby tylko wcisnąć reklamy, a w zamian nie daje nic.

 

Zresztą podam prosty przykład - Polacy czasem oglądają czeską TV, a Czesi naszej nie...

Nawet pamiętam, że ktoś na forum chciał kupić pakiet czeskiej telewizji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...