Skocz do zawartości

Programy Polsatu w Ence . .


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kilka miesiecy temu czytalem artykul w SAT Kurierze o tym ze Polsat ma podpisana umowe z TVN tylko do konca roku 2008 i ze byc moze od tego roku programy Polsat beda rowniez dostepne dla abonentow N . . .

 

Czy cos wiecej juz wiadomo o tym ??

 

Prosze o info

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie było halo końcem roku , później końcem stycznia - a tu już połowa lutego i kompletna cisza ja już się tym nie fascynuję bo z tego i tak nici , ale jeśli polsat ma programy Tvn-u to czemu N nie mogła by mieć polsatu , jakoś to nie sprawiedliwe :) Poczekamy zobaczymy (raczej nie zobaczymy) :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie będzie Polsatu w "n", dlaczego? Może być to dziwne porównanie, ale według mnie Polsat w Cyfrowym Polsacie jest tak ważnym kanałem jak Canal+ w Cyfrze+. Szczerze? Podczas wyboru jednej z platform cyfrowych padł wybór na CP, dlatego że właśnie w niej jest Polsat, dzisiaj się już od tego kanału jakoś odzwyczajam, a w przyszłym roku będę miał "n" i myślę, że nie będę żałował iż nie mam Polsatu. Proste, chociaż lekko nie na temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że nie koniecznie tak jest z tą umową jak pisze poprzednik:)dlatego że tvn ostatnio przecież stawia warunki i chce dopłat od polsatów za nowo powstałe kanały polsatu.Myślę że polsaty wejdą na N-kę bo PC może się naprawde obawiać iż tvn wycofa kanały z jej platformy.A w czasie kryzysu to by było nie korzystne dla Polsatu Cyfrowego jak i dla samej telewizji Polsat.Do Tvn-ów przyzwyczaili się bardziej ludzie ponieważ są badziej dostępne np.są też w Cyfrze+ a znikniecie tvn-ów z PC obniżyło by ilość abonentów tej platformy :D a gdy kanały polsatu wejdą na N-kę to zapewne zwiększy się ich zasięg i oglądalność a to jest zapewne korzystne dla telewizji Polsat i jej kanałów.Myślę że Polsat powinen być dostępny we wszyskich platformach tak jak zrobił to tvn :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komercyjne telewizje utrzymują się z reklam. Wycofanie się programów TVN z CP to strata ponad 3 milionów gniazdek. Dla telewizji która nie ma ogólnopolskiego zasięgu na ziemnie to finansowe samobójstwo.

Dopóki n nie osiągnie co najmniej 1,5 miliona abonentów nie będzie dla Polsatu równorzędnym partnerem w negocjacjach, a kryzys który teraz mamy jeszcze bardziej to pogłębia.

Również w ramach promocji Polsat może gratisowo rozdawać karty TNK swoim nowym abonentom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo właśnie wiec strata TVN-ów z PC była by utratą abonentów Polsatu.Polsat można odebrać z siadkowej anteny a TVN byłby ograniczony więc ludzie by zaczeli przechodzić do N-ki ponieważ są przyzwyczajeni do kanałów TVN-ów.(TVN,TVN7 ,TVN24,TVN STYLE...)a polsat by sobie zapodali ze zwykłej anteny :D

 

I powinni się szybko określić jeżeli chodzi o tą umowę bo dużo abonetów N-ki którym kończy się umowa czeka na wiadomości co i jak za pewne jest też tak z abonentami Polsatu Cyfrowego.Wiec może wyjaśni się coś w tym tygodniu bo dni lecą a abonenci odchodzą i jednej platformy i z drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam na progr w n nic z tych rzeczy . A z polsatu to sport by mogli dac .

Ale jak ktos napisal Polsat jest w Cyfrowym Polsacie , Canal + w cyfrze + to powinien byc Tvn w N i tyle canal + jakos nie jest w innych platformach ani Polsat i jakos jest to czemu tvn by mial splajtowac nikt nie udostępnia zbyt swoich progr ani cyfra ani cyfrowy to ja bym byl za zabraniem tvnow i kij w kapelusz jak kuba .. . . No wlasnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Byłem abonentem polsatu teraz mam n-ke i jestem zadowolony z jej oferty polsat lubię ogładać ale i wytrzymac bez niego tez sie da mogę go jeszcze odbierac z śatki jak i tv 4 ale bez tvn-ów juz sie nie da wytrzymać. No nie stety ale z śatki tvn-ów u mnie nie da sie odebrać więc mam n-ke jest dużo filmów sport też dobry. Nie gniewał bym sie jak by polsat był w n-ce było by to nawet fer bo tvn jest w ofercie CP . Myśle ze to polsat więcej straci niz tvn bo jeśli nie n-ka to jest jeszcze TNK i z tego co wiem nieżle sie sprzedaje więc na plusie jest tvn.Takie jest moje zdanie i myśle ze większośc sie ze mną zgodzi pozdro dla wszystkich n-kowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak kanały "naziemne" powinny być dostępne w każdej platformie myślę tu o polsacie :D

Zgadzam się. W każdym normalnym kraju kanały ogólne takie jak właśnie u nas Polsat czy TVN dostępne są na każdej platformie i w każdej kablówce, a tymczasem u nas Polsat robi ze swojego kanału jakiś kanał premium dostępny tylko w CP :lol2: . Ja tam od 2002 roku (czyli od kiedy miałem C+, a później przeszedłem do Nki) nie oglądałem Polsatu i jakoś żyję :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...