Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Posłuchajcie tej wypowiedzi.Wydaje mi się że Paweł będzie pracował w Orange Sport i Eleven

No właśnie można tak to odczytać, chwali redakcję Eleven i mówi o rozwoju Orange Sport więc powrót pomarańczowych jest coraz bardziej prawdopodobny. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie współpraca Orange - Eleven?:)

 

Rozmawiałem z Dominikiem Guziakiem i mówił że te dwie stacje to zupełnie dwa różne projekty.Orange Sport ma dwa etapy dzialań.

 

1.Powrót najlepszych programów ze stajni Orange Sport

2.Zakup dobrych praw sportowych.

 

Wydaję mi się że sa bardziej konkretni niż Eleven.A wy co sadzicie o tym co się dzieje w telewizjach sportowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Car82@

Skąd wiesz jakie mają strategie, podaj jakiś link bo tyle trolli pojawiło się na tym forum że ja już w nic nie wierze. :-P

 

 

Ja mam za dużo problemów by bawić się w kłamstwa.Przez innych ludzi od roku jestem w domu.Zlamany kregosłup,nogi,niedowlad.90 % trwalego uszczerbku na zdrowiu.A info biore z rozmów z Panem Jackiem Adamczykiem i jego twittów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się. Zbierają ekipę dziennikarzy.Paweł Zarzeczny będzie to i Hyde Park wróci.A reszta to zobaczymy.

 

Orange sypnęło kasą czy mają jakiegoś inwestora? Jakie dobre prawa zostały jeszcze nie sprzedane które mogliby kupić?

 

 

No tego właśnie nikt nie wie.W zeszłym tygodniu się dowiedziałem że Orange dzwonił do wszystkich byłych dziennikarzy i proponował współpracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kilka cytatów z sieci

Rzeczywistość była jednak inna. Oba podmioty ostatecznie nie podpisały umowy przejęcia, a Orange nie przeznaczyło środków finansowych na działalność telewizji w 2015 roku. Oznaczało to tylko jedno: koniec stacji. Wraz z końcem 2014 r. zwolniono większą część pracowników Orange Sport i zakończono tworzenie programów własnych. Od 1 stycznia 2015 r. kanał nadaje powtórki, pokazując na żywo jedynie te rozgrywki, do których posiada jeszcze prawa.

 

Wśród potencjalnych kandydatów do przejęcia Orange sport wymienia się także m.in. STS Zakłady Bukmacherskie (więcej tutaj), Grupę TVN (więcej tutaj) i nadawców kanałów Fox Sports (Fox International Channels) i beIN Sports (Al Jazeera) (więcej tutaj).

 

Orange już jakiś czas temu zapowiedziało że wycofuje się z zabawy w telewizję. Bardziej prawdopodobne jest jakieś przejęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...