Skocz do zawartości

MEGOGO


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Delta21 Dzisiaj przez chwilę oglądałem NBA Boston-Toronto na MEGOGO ukraińskim, a potem przełączyłem na C+ ten sam mecz. Jakość MEGOGO średnia, bardzo średnia. Narzekamy na Viaplay, ale mistrzostwa Afryki na MEGOGO to dopiero będzie dramat.

Pobawiłem się VPN i polecam apkę SFR Play. Obraz bomba, głównie sporty zimowe, ale też Puchar Spenglera w hokeju, jesienią był World Cup w rugby. Aplikacja darmowa. Nie wiem, czy ktoś mierzył bitrate, ale gołym okiem widać, że jesteśmy 5-10 lat za zachodem odnośnie streamingu.

Edytowane przez picassopawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2023 o 21:14, blaugrana18 napisał(a):

Trzeba vpn mieć wtedy są polskie. 

Masz rację, jest potrzebny VPN. Ja wykupiłem na próbę ukraińskie MEGOGO, bo lepsza oferta sportowa i działa na VPN, ale jak wyłączam VPN to mam polskie MEGOGO bez możliwości oglądania.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tracer10 napisał(a):

Konto działa tylko w kraju w którym było założone.

Mogę się mylić ale chyba tak jest.

 

Jestem w Polsce i przez VPN ukraińskie założyłem MEGOGO i mam kanały ukraińskie, sportowych ok. 40 i wszystko elegancko działa, ale tylko przez VPN ukraińskie. Jeżeli wyłączę VPN to przełącza się na polską stronę MEGOGO, tam nie mam wykupionego żadnego abonamentu i nic nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tracer10 napisał(a):
No bo u nich to nie jest tak jak się myśli że po vpn będziesz sobie przełączał.
Konto działa tylko w kraju w którym było założone.
Mogę się mylić ale chyba tak jest.
 

Jak wykupisz dwa abonamenty to zadziała.

9 godzin temu, cidik napisał(a):
 25fps?

Z tego, co wiem nie, bo mają swoje kanały sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu padły kanały Hustler HD i Private HD . Leci tam tylko plansza z problemem w odbiorze sygnału

Support w tej sprawie na razie milczy

Edit : suuport odezwał się w tej sprawie i po przejściu standardowych procedur typu zrestartuj ruter i telewizor, wywal apkę i zmień na nową. W w tej sprawie poszła już stosowana reklamacja

W/w kanały nadal nie działają

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, darius010 napisał(a):

 

Z piłki oprócz pucharów ligi: hisz, ang, fran, por, tur, wło (mecze live i z odtworzenia). Kwalifikacje Euro 2024 i MŚ2026.

Również NHL, NBA, tenis, Euroliga, boks. 

Mnie interesowała turecka, którą ciężko znaleźć na naszych kanałach i oczywiście Mistrzostwa Afryki.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo już cokolwiek o szczegółach transmisji Puchar Narodów Afryki? Jest niecały tydzień do imprezy, a nie wiadomo, kto to będzie komentował, czy będzie studio itd.

 

W jakiej jakości Megogo nadaje mecze? 25 czy 50fps? Ma to działające aplikację na android TV?

Edytowane przez Radamantys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanały sportowe mają w 25fps, jest apka na android tv i tvOS. Nie wiem jak z pozostałymi systemami


Jest dużo systemów, na Toshiba/Vestel też jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hustler HD i Private HD wróciły na swoje miejsce po 4 dniach wstrzymania emisji. 

Miało to związek z zamieszaniem z dosyłem

https://satkurier.pl/news/233952/3-erotyczne-stacje-tylko-z-tp-110-canal.html

 

No i support też to potwierdził 

"Informujemy, że na chwilę obecną nie mamy sygnału na kanałach Hustler HD i Private HD od dostawcy sygnału. O problemie już poinformowaliśmy dostawcę. Czekamy na przywrócenie sygnału przez dostawcę."
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, cidik napisał(a):

kanały sportowe mają w 25fps, jest apka na android tv i tvOS. Nie wiem jak z pozostałymi systemami
 

No to ciekawe, jak będzie z Pucharem Narodów Afryki, który produkują sami, a nie biorą od Eleven. Ostatnio był w 50fps, fajnie, jakby tak było znowu.

 

Ma ktoś może abonament i może podejrzeć, w jakiej jakości zrealizowano walkę Usyka z Dubois? Jak wyglądało studio do tej walki? (Podobno było). I jakiej jakości był polski komentarz? Mam na myśli jakość dźwięku, bo jakość pracy Pindery i Bartosiaka, którzy komentowali tę walkę, dobrze znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że nie wszystkie walki były. Część TV zaczynała się trochę później. Studio wydaje mi się, że było, biedniejsze niż w polskich telewizjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, frankie1905 napisał(a):

Czy na ukraińskiej wersji ... jest opcja zmiany audio na wersję angielską komentarza?

Z tego co widzę ścieżka angielska jest głównie na meczach Premier League. Na pozostałych meczach do wyboru jest ścieżka ukraińska i tło, czyli mecz bez komentarza.

16 godzin temu, Radamantys napisał(a):

Jak wyglądało studio do tej walki? (Podobno było). 

Podejrzałem na ukraińskim Megogo studio do walki Usyka było na stadionie. Jeżeli chodzi o pozostałe transmisje, które nadają np. niedzielny mecz FA Cup Ars-Liv brak jakiegokolwiek studia przed meczem jak Viaplay. Mecze NBA, boks, czy inne transmisje od razu z areny bez studia. Może na polskim Megogo będzie inaczej, ale śmiem wątpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...