Skocz do zawartości

BOX+ (Philips DSR 6201/91)


dmn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, dostałem dziś ofertę zamiany mojego STRONGa 6880 na ten dekoder Philips DSR 6201 HD. Mam trzy pytania:

1) Czy Philips obsługuje DiseqC (na stronie Cyfry jest napisane, że tak ale wolę się upewnić)?

2) Czy podobnie jak w Strongu można tworzyć własne listy kanałów?

3) Czy to będzie korzystna zamiana (na razie nie mam tv hd więc chodzi mi bardziej o stabilność i szybkość działania, bo np. w strongu nie działa EPG i często się zawiesza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście tak rozumianej listy nie można ułożyć.Miałem na myśli tylko wybór porządanych kanałów,by nie latać po wszystkich. Kanały z Astry są umieszczone powyżej 500,ale dokładnie nie powiem.Co do DiseqC,to przed ostatecznym zakupem sprawdź,który współpracuje z dekoderem prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kilka stron wstecz, lecz nie znalazłem potrzebnej informacji, więc spytam. Dziś dobrałem philipsa 6201 do MR za 149PLN i chcę się dowiedzieć, czy port USB jest do czegoś przydatny? Około dwa miesiące temu czytałem gdzieś, że wkrótce ma być soft do niego, aby obsługiwał port USB i można było podłączyć dysk zewnętrzny. Dzięki z góry za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie cyfry nie widze zeby ten dekoder mial wejscie usb zeby cos wogole mozna bylo nagrac z tv czy jakis uzytkownik moze to potwierdzic ,jesli to prawda to niechce tego badziewia nawet jesli daja mi to za free na caly okres 15 miesiecy a swoja droga moze to nie na temat w tym dziale ale pani z ,ktora przedluzalem powiedziala mi ,ze nie ma juz pvr za free przy przedluzaniu czyli z tego co wiem to klamala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pit3r87 napisz reklamacje cyfra odsłucha rozmowę jeśli rzeczywiście tak było to ci udostępnią wymianę. Formularz kontaktowy do c+ masz na stronie

dostałem odpowiedź, że moja reklamacja zostanie rozpatrzona do 30 dni. Więc czekamy.

 

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak to jest, że niby wymiana sagemcoma na philipsa jest nie możliwa i że system taką wymiane odrzuci. A podczas przedłuzania umowy konsultantowi się dało i jeszcze mnie zapewniał, że wszystkie zmiany zostały pozytywnie zaakceptowane przez system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem w paru punktach dystrybucyjnych i było trochę tych dekoderów na półkach. Nie zabijają się o nie ludzie, którzy nie wiedzą co to splitter 8)

no to miałeś szczęście bo ja chodziłem u siebie po mieście i nigdzie go nie ma i nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wczoraj otrzymałem ten dekoder i mam taki problem. Zaktualizowałem oprogramowania. Wyszukało wszystkie kanały tylko niektóre kanały HD nie działa tj. C+Film, C+Gol. Dzwoniłem na infolinie i powiedziano mi żebym zmienił na satelitę INNY i jak to nic nie da tzn. sygnał z anteny nie będzie to trzeba przestawić antenę? I druga sprawa przy przełączaniu na kanały HD, automatycznie w telewizorze rozszerza mi się obraz, tak jakby robił się zoom ( TV to Sony KDL 55EX720) czy jest jakieś na to rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...