Skocz do zawartości

BOX+ (Philips DSR 6201/91)


dmn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DAN-SAT, wstyd :shock:

 

Jednak bycie pracownikiem APSu nie przesądza o wiedzy :? w instrukcji obsługi jest mało dyskretne wyjaśnienie czy odbiera DVB-T czy nie.

 

6201_hqhsnqs.jpg

 

A nie odbierasz angielskich kanałów DVB-T, bo ten tuner nie ma skanowania naziemnej cyfrowej. Parametry kanałów "z góry" dostarcza Cyfra (zdaje się od kanału 980). Nie odbierzesz niczego innego poza tym co sobie zażyczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów od wczoraj stałem się właścicielem tego dekodera . Kolega chciał go wyrzucić do kosza z racji bardzo kiepskiego obrazu i za to ze się ciągle zawieszał , ma inny 2 razy lepszy . Czytając wypowiedzi od razu przyszło mi na myśl zmiana oprogramowania w tym wersja 56 ! Pytanie jak to zrobić abym coś nie pomieszał ? Zmiana dokonuje się sama czy jednak trzeba coś ważnego wiedzieć zanim się na nią zdecyduję ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Od pewnego czasu zauwazylem pewien problem otoz do dekodera mam podlaczona nagrywarke DVD Panasonic i po zaprogramowaniu nagrania na pozne nocne godziny zdarza sie ze rano dekoder jest juz na innym programie niz go zostawilem nagrane najczesciej jest czesc audycji ktora chcialem a reszta to juz inny program. Jednoczesnie nie zauwazylem by dekoder kiedykolwiek resetowal sie podczas nawet kilkugodzinnego ogladania w dzien. Czy ktos tez spotkal sie z takimi objawami i jak to mozna wytlumaczyc lub temu zaradzic dzieki za kazda podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Instalacja jest dobra, ustawiona zewnętrzym miernikiem, nawet pasek sygnału mam na około 5 - ten zielony. Chodzi po prostu o to że czasami jak się przełączy pomiędzy kanałami i wskoczy na kanał HD np. C+SportHD to po ok 5 sek obraz się przytnie i jest klatkowanie - ponowny powrót na inny kanał i znów HD i już jest Ok. Czasami obraz się przytnie po przełączeniu również na SD, ale tu klatkowanie nie występuje. Jak się długo ogląda jeden kanał HD to nie ma tego efektu -tylko po ok 5-10sek od przełączenia na dany kanał. Dlatego pytam czy ten tuner tak po prostu ma czy mam egzemplarz wadliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pewnego czasu ten dekoder działał mi prawidłowo,ale później zaczął zawieszać się,kanały źle się przełączały,był problem z poprawnym działaniem epg,kanały HD wchodziły z dużym opóźnieniem,albo wcale,czynniki typu antena,konwerter,złączki były ok..Przy okazji przedłużenia umowy kupiłem sagemcoma i wszystko działa dobrze.Być może po pewnym okresie coś wewnątrz dekodera wysiada i zaczynają się schody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nagle po załadowaniu karty mroom tuner przestał mi odbierać kilka kanałów m.in. polsat (kanał 7). Wyświetla komunikat : brak uprawnień dla tego kanału.

Nie pomogły: reaktywacja karty, wyłączenie tunera z sieci, wyjmowanie i wkładanie karty, zamiana kart itp "chytre" sposoby.Mam soft nr 68- może nowy soft pomoże czy tuner do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...