Skocz do zawartości

BOX+ (Philips DSR 6201/91)


dmn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Edit: to była tymczasowa data, teraz jest nominalnie .. przepraszam za wprowadzenie w blad :P

cz. 9:00 - pn. 9:00 (co 2 tyg.) - tygodnie nieparzyste, np. 28-04-2010 . co 2 tyg - pamiętaj, nie co tydz. Aczkolwiek możesz sprawdzać.. u mnie o dziwo raż było dostępne we wtorek - choć nie powinno ;) ale wg. teorii, to jak przedstawiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem sporo czasu na tę czynność. Pilot wprawdzie przyjmował wiele kodów /dostępnych było jeszcze więcej/ ale telewizor nie reagował na żadne polecenia. Wyjściem jak się okazało było w ciemno naciskanie na pilocie guzików: menu, 4, 2, strzałka w bok, A, aby zmienić tryb pracy telewizora. Udało się.Terminal wszedł w tryb obsługi telewizora SD. Za wszystkie rady raz jeszcze dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak ustawic aby ten dekoder zapamiętał ustawienia ekranu?Np.Dwojke mam na całym ekranie ale TVN mam tylko na części ekranu.Gdy ustawie pełny ekran na TVN-nie przyciskiem HD na pilocie to znowu dwojka jest pomniejszona.I wychodzi na to ze za kazdym razem musze dostosowywać rozmiar ekranu przyciskiem HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich i mam taki problem z tym dekoderem: nie ma sygnalu po kablu HDMI

posiadam go jakies 2 lata i do tej pory wszystko bylo ok, a problem jest taki przez ostatnie 2 tygodnie bylem na urlopie, dekoder i tv byly odciete od zasilania po tych dwoch tygodniach wszystko zostalo zalaczone ponownie i nie ma sygnalu po kablu hdmi, probowalem wkladac kabel w rozne gniazga w tv ale nic nie zadzialalo i teraz nie wiem co zrobic ? Dzieki za odp. MARIO

i jesze jedno po kablu euro wszystko dziala !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki model dekoder i jako masz software. Może dekoder update'ował sobie oprogramowanie i ma teraz problem z uzgodnieniem HDCP z telewizorem?

 

 

 

Witam dekoder to Philips dsr 6201/91 a oprogramowanie 68/DTT a telewizor to samsung i probowalem juz chyba wszystkiego i dalej nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...