Skocz do zawartości

Aktywacja N-ki


longhigh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wprowadzaj kolege na mine. owszem moze ogladac i nic nie robic, ale fizycznie umowa zostala podpisana i zapewne kopia lezy gdzies w segregatorze w apsie. jak sie kiedys enka upomni o zaplate z zaleglosciami to koleg abedzie w czarnej d.... i nawet jesli na razie enka nie bedzie mu wysylala rachunkow to i tak jesli umowa sie kiedys znajdzie to nie bedzie zadnego usprawiedliwienia ze nie placil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze z pomoca dobrego adwokata kolega wygralby sadowy spor z N-ka

:D

 

oficjalny przedstawiciel N-ki w oficjalnej rozmowie telefonicznej stwierdzil, ze taka a taka to umowa nie zostala zawarta - jesli klient zostawi sobie takie nagranie (bo ze N-ka w razie czego skasuje archiwa to wiadomo :D ) - to z takim dowodem sprawa jest sadownie wygrana - nie mozna klienta obarczac konsekwencjami BALAGANU w systemach informatycznych operatora - i kazac mu lazic po jakis punktach obslugi w sklepach, bo cos nie dotarlo albo dotarlo

 

to jest zwykla BEZCZELNOSC operatora - i za to Klient moze zadac dodatkowo odszkodowania

:read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty chyba zartujesz kolego!!! pan z enki sie wytlumaczy ze na te chwile system nie widzial umowy bo mial przejsciowe trudnosci, przeglad, konserwacje itp. - nigdzie nie jest napisane np w regulaminie ze wiazace w czymkolwiek jest to co powie konsultant. to ze umowa nie byla widziana w systemie nie oznacza ze nie zostala ona zawarta. poki co jeszcze w naszym kraju obowiazuje to pod czym sie podpisales a nie to co mowi konsultant w BOK i co sobie nagrales.

 

umowa jest podpisana wlasnorecznym podpisem co jest jawnym zobowiazaniem do placenia okreslonych kwot w okreslonych terminach. nie pisz glupot

 

co do braku profesjonalizmu ze strony enki to jedyne z czym sie moge zgodzic bo ja na miejscu tego nieszczesnego klienta nigdzie bym nie jezdzil i nie wydawal na to pieniedzy, zostaje ogladac a jak zgasnie to wtedy do nich ewentualnie uderzyc ze dlaczego to ONI nie wywiazuja sie z umowy o swiadczenie tej uslugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu po problemach :brawo: Zawiniła salon Play gdzie podpisała mój ojciec umowę. Zadzwoniłem tam dzisiaj zgłosiłem problem i o dziwo przyznali, że wina leży po ich stronie i po 15 min. oddzwonili, że wszystko już załatwili. Pisałem też o tym problemie na forum n i uzyskałem pomoc od administracji, która zajęła się tą sprawą i od południa wszystko działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

oficjalny przedstawiciel N-ki w oficjalnej rozmowie telefonicznej stwierdzil, ze taka a taka to umowa nie zostala zawarta - jesli klient zostawi sobie takie nagranie (bo ze N-ka w razie czego skasuje archiwa to wiadomo :D ) - to z takim dowodem sprawa jest sadownie wygrana - nie mozna klienta obarczac konsekwencjami BALAGANU w systemach informatycznych operatora - i kazac mu lazic po jakis punktach obslugi w sklepach, bo cos nie dotarlo albo dotarlo

 

 

Co do tego to konsultant napewno nie powiedział że umowa nie jest podpisana tylko, że nie jest widoczna w systemie a to zmienia postać rzeczy... A co do kasowania archiwów to n istnieje od października 2006 i od tamtej pory aż do dzisiaj przechowuje nagrania wszystkich rozmów prowadzonych przez CC... Poza tym dekoder jeśli nie został aktywowany to klient nie płaci bo i nic nie ogląda... Chyba że lubi ekran aktywacyjny :P:lol2:

 

Tak że koledzy/koleżanki najpierw pomyślcie przez chwilę i poczytajcie regulaminy, ustawy itp. a potem "mądrze" i "rozsądnie" się wypowiadajcie... A o poprawnej polszczyźnie na Forum to już nie wspomnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja dzisiaj przeżyłem szok - podpinam n, wyłączyłem drugą antenę, sygnał dobry, po 5 minutach (!!!) n się aktywowała, jednak tylko część oferty. Po 10 minutach pojawiła się cała oferta. Tym bardziej, że n aktywowałem na konwerterze single na antenie 60 cm. n bardzo miło mnie zaskoczyła. Teraz wgrywam nowe softy i mam nadzieję, że będzie ok. Niedługo wymiana na 80 cm i Quad`a i będziemy się z Turbodekoderem bawić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja następuje do 24 godzin od momentu dostarczenia przez kuriera wiadomości do ITI o podpisaniu umowy. Przeważnie aktywacja następuje o wiele szybciej nawet po 5 min ale to zależy. Jak masz już dekoder to nic nie zrobisz aktywują samoistnie i będziesz miał za darmo do końca stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Piszecie, że aktywacja jest do 24h po podpisaniu umowy. Czy to oznacza, że "licznik już bije"? Czy dopiero jak n-recorder połączy sie z satelitą?

Ze względu na kończąca sie promocję, zamówiłem wcześniej n-kę. Zależy mi jednak na maksymalnym opóźnieniu aktywacji/naliczaniu opłat gdyż mam jesze aktywny stary n-box (na wypowiedzeniu).

Jakieś porady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...