Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.06.2024 o 20:19, konra napisał(a):

Witam

23 czerwca w iPolsat box zaświeci 7 miesięcy do końca umowy

 

i jeszcze jedno czy obecnie do aneksowanej umowy można uzyskać konwerter unicable w promocyjnej cenie.

 

Zapraszam do wiadomoscu prywatnej. Pomoge z konwenterem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam pakiet L + Pakiet prezent L + Pakiet DISNEY+ Pakiet HBO HD HBO Max + Pakiet Filmbox Premium + Eleven Sports HD + Multiroom HD za 110zł -

Pozostały okres obowiązywania umowy: 7 miesięcy, wypowiedzenie wysłane.

 

Pytanie, czy przy przedłużeniu uda się utrzymać taką samą cenę za to samo + 6 miesięcy gratis.

 

Ewentualnie jaka byłaby propozycja bez Pakietu Filmbox Premium i Eleven Sports HD, które nie są mi potrzebne ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam stary pakiet familijny max hd +3 MR w cenie łącznej 50zł na miesiąc. Po wielu latach zadzwonili do mnie z Polsatu informując że powyższy pakiet już nie będzie oferowany w cenie 50zl ale za 60zl. Jednocześnie zaproponowano mi nowy pakiet L + 3 MR za kwotę 60zł, w umowie na 24m-ce zaś pierwsze 12 m-cy za 30zł. Od 25tego miesiąca cena wzrośnie do 70zł/mc. Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Do końca umowy zostało 7 miesięcy. Obecnie posiadam:
- Pakiet L (60 zł)
- Eleven Sports (10)
- Polsat Sport Premium (10)
- Disney+ (0)
- 2 x multiroom (2x5)
Razem 90 zł. miesięcznie. Na jaką propozycję mogę obecnie liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Od kiedy jest taka cena za pakiet L? Czyżby spowodowana była utratą LM i Ekstraklasą? Jeśli zdecyduję się zrezygnować z Disneya to będzie Pakiet L 35, Eleven 10, PSP 10 ? A opłata za 2 dekodery do multiroom wynosząca 10 zł zostanie zniesiona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale wstrzymam się jeszcze z nadzieją, że mimo wszystko Polsat i C+ dogadają się w sprawie udostępnienia LM w pakiecie dodatkowym na którym mi zależy. Jeśli nie to będę zmuszony dobrać C+ online.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie kończy mi się umowa 24 miesiące. Obecnie mam Pakiet M Sport oraz Pakiet Dzieci. Całość 70 PLN. Może ktoś doradzi co w obecnej chwili można ugrać na przedłużeniu umowy,co jest opłacalne czy nieopłacalne , jakie pakiety są obecnie, czego nie będzie bo słyszałem że szykują się jakieś zmiany. Wypowiedzenie umowy już wysłane...

Czas na decyzję.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...