Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie dzisiaj telefonicznie przedluzyłem umopwe ale zaproponował mi taka umowe jak bym brał pierwszy raz Cydrowy polsat identyko i mam pytanie czy mozna zmienic jeszcze umowe skoro wchodzi w zycie od nastepnego miesiaca a juz aktywowane sa pakiety

 

Każą umowę zawartą poza punktem handlowym można wypowiedzieć w przeciągu 10 dni bez żadnych konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem w CP już od wielu lat. W styczniu kończy mi się umowa którą zawarłem przed Euro, na 7 miesięcy Familijny HD + Extra HD + Sport HD w cenie 39,90zł i dekoderem Mini HD 2000, później przechodzi na normalną cenę. Umowa chyba z tego co pamiętam na 3 lata. W związku z tym, że nie chcę płacić aż 70zł na miesiąc, a ostatnio wprowadzona została nowa oferta i mogę wypowiedzieć umowę - czy uda się wywalczyć jakąś promocję na kolejny okres pod groźbą wypowiedzenia umowy? Jeśli tak to jak to zrobić, rozegrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz umowę na 3 lata z przed euro czyli z promocji czerwcowej to chyba dopiero na 6 mies przed końcem tych 3 lat będzie się dało ją wypowiedzieć. a do tej pory czeka cie płacenie po 69.90 na miech. bo nie możesz wypowiedzieć umowy z powodu tego że się zmieniła oferta jak by ubyły jakieś kanały to by sie dało, ale przybyły kanały wiec się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol - Nie, mogę płacić 69,90zł, albo płacić dalej 39,90zł, ale wtedy mi odcinają Sport HD i Extra HD. Szkoda, myślałem, że mogę wypowiedzieć, albo przynajmniej zagrozić im wypowiedzeniem, żeby mi zaproponowali jakąś dobrą promocję. A nie ma planowanych jakichś ubytków w kanałach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę z Cyfrowym Polsatem podpisałem w dniu 12.12.2001 r.

Nadmieniam, że w trakcie „współpracy” z CP nie podpisywałem innej umowy, oprócz tej z roku 2001.

Obecnie jako UŻYTKOWNIK posiadam dekoder F300 (własność Cyfrowego Polsatu po wymianie na Sagema 4285. Płacę za Pakiet Familijny i Sport (SD) w wysokości 59,80 zł.

Przeglądając regulamin opłat UŻYTKOWNIKÓW Cyfrowego Polsatu nie znalazłem już wysokości opłat za oglądanie ww. Pakietów w wersji SD tylko opłaty za wszystkie Pakiety HD.

Dzwoniąc do iCOK poinformowano mnie, że do końca wpłaty tj. do dnia 07.12.2012 r. mogę oglądać Pakiet Familijny i Sport, a następnie po upływie ww. daty sygnał zostanie mi wyłączony. Ponadto poinformowano mnie, że mam wskazać nr swojego konta bankowego, na który zostanie przelana kwota z wolnych środków. Czyli stwierdzam, że Cyfrowy Polsat użytkowników (nie mylić z abonentami) posiadających dekodery SD w elegancki sposób się pozbywa. Zadzwoniłem do punktu sprzedaży Cyfrowego Polsatu i poinformowano mnie, że iCOK wprowadził mnie w błąd ???!!!

Sam już nie wiem co się stanie po 07.12.2012 r.

Proszę o wasze opinie, szczególnie posiadaczy dekoderów SD o statucie użytkownika :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jestem u nich od lat i napisałem im że interesuje mnie umowa na max 12-15 miechów .

 

A oto co odpisali :

"W związku z poniższą informacją proponujemy Panu ofertę. Poniżej przesyłamy warunki oferty promocyjnej:

Umowa na Pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD.

9 miesięcy wymienionych pakietów w cenie 59,90 zł/mies.

Umowa na okres 29 m-cy.

Minimalny zakres świadczenia usług to Pakiet Familijny HD + 2 pakiety dodatkowe (69,90 zł/mies). "

 

Idioci czy nie umieją czytać ze zrozumieniem ?

Jak mam powalczyć o swoje ?

 

Walka dalej trwa .

Napisałem im emaila , że składam rezygnację no i zaczeła się burza telefonów z CP .

Pani zaproponowała mi pakiet Familijny HD + Sport HD + Film HD i umowę na 15 mieś z tym że przez 4 mieś mam płacić 39,90zł a potem 69,90 zł .. tylko jedno ale Pani poinformowała mnie że po tym okresie promocyjnym będę miał Familijny MAX HD + Sport HD + Film HD i ja już nie wiem co o tym myśleć bo jak umowa ma się przekształcić w te pakiety skoro mam na początku mieć Familijny HD ??? a potem Max HD ???

 

I czy walczyć dalej ? uda się coś innego ugrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie dlaczego na stronie CP oferta 3 miesięcy gratis przy umowie 15 miesięcy jak rozmawiam z konsultantem przez telefon i on mówi że te 3 miesiące gratis to bujda tylko dają 2 miesiące upustu i do tego płatne np 24 zł jak chcesz familijny hd dlaczego oszukują przyszłego abonenta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co pisane było wcześniej. Dziś zadzwonił Pan z CP w związku z moim wypowiedzeniem (koniec umowy) wcześniej miałem Familijny + pakiet sport zaproponował: Familijny max HD + Sport + Film 69,90 zł umowa na 15 miesięcy i 4 miesiące gratis po mojej odmowie Pan musiał poszukać nowej propozycji i znalazł: umowa na 12 miesięcy w tym 5 miesięcy gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4pepik - też bym taką umowę chciała. Teraz mam Premium i w marcu kończy mi się umowa i już nie chcę Premium, chcę dekoder ten co mam - czyli Sagem ESI 88, pakiet sport i jakiś familijny. Zadzwonili do mnie z CP i zaproponowali mi: Familijny Max HD, Sport HD, Film HD - umowa na 29 miesiące, 9 miesięcy po 49.90 - gratisów zero, później 69,90, powiedziałam, że w takim razie wysyłam wypowiedzenie więc zaproponowali to samo tylko umowa na 24 miesiące od najbliższego okresu rozliczeniowego (skraca mi się o 3 miesiące Premium). Twoja umowa jest znacznie lepsza, też bym taką chciała, tylko nie wiem czy potrafię tak negocjowac jak Ty. Nie wiem czy gdybym poszła do APS to oferta byłaby lepsza, czy lepsze są w DUK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem taką odp. na e-mail:

 

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że warunkiem odbioru nowych kanałów, które w ostatnim czasie weszły do naszej oferty będzie podpisanie nowej Umowy, która zastąpi obecną Umowę. Obecnie proponujemy podpisanie nowej umowy na okres 29 miesięcy.

Przez 1 miesiąc opłata za Pakiet Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, HBO Cinemax HD, HBO GO, iplaMix (109,90 zł) będzie wynosiła 94,90 zł. Po okresie promocji minimalny pakiet, z którego może Pan korzystać to Pakiet Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, HBO Cinemax HD w cenie 89,90 zł/mies. Ponadto warunkiem skorzystania z przedstawionej oferty będzie podpisanie Umowy w zakresie usługi Multiroom, gdzie koszt aktywacji dekodera Multiroom HD wynosi 29 zł, natomiast miesięczny abonament za ww. usługę wynosi 5 zł.

Opłata za przesyłkę kurierską wynosi 14,80 zł. Dodatkowo może Pan zadeklarować chęć korzystania z Pakietu Rozrywka HD w cenie 25 zł/mies.

Poniżej podajemy kanały wchodzące w skład Pakietu Familijnego Max HD:

Polsat, Polsat HD, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, TV4, TV6, Polsat 2, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Film, Polsat Jim Jam, TVP 1, TVP 2, TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP Info, TVN, TVN Siedem, TVN 24, Discovery Channel, Animal Planet, Travel Channel, Disney XD, Zone Reality, Cartoon Network, TCM, Club TV, AXN, AXN HD, Eurosport, Disney Channel, Superstacja, Comedy Central Polska, Wedding TV, TVN Turbo, TVN Meteo, TVN Style, Discovery World, Discovery Science, TLC, Nat Geo Wild, Nat Geo Wild HD, Disney Junior, FOX, FOX HD, National Geographic Channel, TVP HD, TVN HD, Nickelodeon HD, TVN Siedem HD, History, Polsat Crime & Investigation, ID Investigation Discovery, Kino Polska, TVP Seriale, Polsat Food Network, Viasat History, Viasat Explorer, Viasat Nature, Animal Planet HD, BBC HD, Boomerang, Discovery HD Showcase, History HD, MTV Live HD, MTV, National Geographic Channel HD, Nick Jr., Nickelodeon, Vh1, FilmBox, BBC CBeebies, BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle, Da Vinci Learning, E! , MTV Rocks, Universal.

Skład Pakietu Film HD:

AXN Crime, AXN SciFi, AXN Spin HD, Comedy Central Family, FilmBox Extra, FilmBox Familly, FilmBox HD, Fox Life, Fox Life HD, Zone Europa, FilmBox Action, Polsat Film HD, Sundance, Sundance HD, SciFi Universal,

Skład Pakietu Sport HD:

ESPN Classic Sport, Eurosport HD, Eurosport 2, Eurosport 2 HD, Extreme Sports Channel, Fightbox, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, TVP Sport.

Jeśli jest Pan zainteresowany przedstawioną propozycją, prosimy o informację zwrotną.

Uprzejmie informujemy, że nowe kanały nadawane są obecnie w ramach "Otwartego Okna" dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto warunkiem skorzystania z przedstawionej oferty będzie podpisanie Umowy w zakresie usługi Multiroom, gdzie koszt aktywacji dekodera Multiroom HD wynosi 29 zł, natomiast miesięczny abonament za ww. usługę wynosi 5 zł.

Byłem też w APS i to samo,Multiroom stoi mi na przeszkodzie aby skorzystać z nowych pakietów.Mi ten cały Multiroom jest nie potrzebny więcej z nim problemów jak korzyści,ponadto mam jeden TV i co będę za niego płacił a on będzie w szafie.

Proszę o jakieś sugestie,porady jak ten proceder ukrócić wciskając na siłę Multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba tylko jedna rada- musisz kupić drugi telewizor :wink:

 

A tak mówiąc szczerze to nieco cha*skie podejście ze strony CP, jak można na siłę wciskać klientowi coś co mu absolutnie jest zbędne :crazy:

a jak nie weźmie tego czegoś to nie dostanie tego co chce choć jest to w ofercie.

W/g mnie (co prawda fachowcem nie jestem) to chyba od strony prawnej coś tu śmierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...