Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.04.2023 o 12:40, strusy4 napisał(a):

Dzisiaj przedłużona umowa na 24 mies. Oczywiście złożone wypowiedzenie Pakiet L+HBO+Cinemax i Mutiroom  na jeden dekoder za 100 zł. W tym 6 miesięcy gratis. Wychodzi średnio po 75 zł. Uważam ze to dobra oferta ponieważ teraz za to płace po 90zł.

A czy zwiększałeś abonament , żeby dostać 6 miesięcy gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, leo-83 napisał(a):

Obecnie mam pakiet M za 30 zł w umowie na 24 miesiące. Trochę nie jestem na bieżąco. Nie ma już umów na 12 miesięcy? Na co mogę liczyć przy przedłużeniu umowy? Wypowiedzenie mogę złożyć przez ICOK?

Wypowiedzenie przez ICOK, umowy tylko na 2 lata. Pakiet M za 40 zł, 6 mies. za 0 zł. Możesz pozostać z umową na czas nieokreślony za 30 i nie podnosić abonamentu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, czytnik napisał(a):

A czy zwiększałeś abonament

..dedukuje ze zwiekszona miesieczna oplata o 10 zl, kolega pisal...placilem 90, a teraz 100...

6 minut temu, Pablo76 napisał(a):

..dedukuje ze zwiekszona miesieczna oplata o 10 zl, kolega pisal...placilem 90, a teraz 100...

w rozliczeniu 24 miesiecznym kolega "zyskuje" 360 zl  wynika z moich obliczen.  Moze nawet jeszcze Disnyey+ dostal. To musialby sie kolega pochwalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, stan69 napisał(a):

Wypowiedzenie przez ICOK, umowy tylko na 2 lata. Pakiet M za 40 zł, 6 mies. za 0 zł. Możesz pozostać z umową na czas nieokreślony za 30 i nie podnosić abonamentu.

Dzięki za odpowiedź. A gdy przedłużę to przez te pierwsze 6 miesięcy mam pełną ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, stan69 napisał(a):

poczytaj na poprzedniej stronie

dziekuje, znalazlem.  Akurat nie widzialem tego watlu, Cp.go pisal widze o tym

7 godzin temu, stan69 napisał(a):

Pakiet L za 70, 6  mies.za 0 zł.

jeszcze wroce do pytania, czy jesli w tym wypadku oplata wzrosnie (zakladam ze o co najmniej 30 zl, bo kolega max za S placi dotad 40 zl) to czy nie "wskoczy" wspomniany Disney+ jako usluga dodatkowa w gratisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, posiadam obecnie kanały coś pomiędzy pakietem M a L. Nie mam wszystkich z L ale większośc, dodatkowo PSP, eleveny i dla dzieci pakiet  + 3 dekodery multiroom (razem 4). Umowe mam na 24 msc z czego 12 było po 20 zł i 12 po 100zł. Wypowiedzenie wysłane. Dzwonił już Pan z DUK (umowa konczy sie za miesiąc) i zaproponował to samo dając 6 msc za darmo i 18 za 110zł. Da się coś taniej, więcej załatwić czy to standard teraz? Późno złożyłem wypowiedzenie bo kompletnie zapomniałem o tym no ale cóż moja strata. Dzięki za porady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja zapytam. Obecnie pakiet M + 3x Multiroom (1x Evobox PVR oraz 3x Evobox lite) + Pakiet Polsat Sport Premium + HBO + CUTV IP - za wszystko 100,00 zł

Chcę pozostać przy pakiecie M oraz 3x multiroom, do tego wymienić dekodery (przynajmniej Evobox PVR co bym mógł korzystać z reStart).
Niekoniecznie musi być Pakiet Polsat Sport Premium.

Czy rezygnując z HBO i PSP automatycznie podwyższy się abonament za MR?
Jakie opłaty za wymianę dekoderów?
Czy płacąc 110,00 otrzymam 6 miesięcy gratis?

Edytowane przez sh4rkyq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2023 o 12:53, micholr napisał(a):

 Czy istnieje możliwość dobrania MR w ramach posiadanej umowy?

Należy podpisać aneks przedłużając umowę. Zapraszam do wiadomości prywatnej w sprawie nowej umowy :) 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...